ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    92
    کاربر جدید
    کاربر جدید

بازار جذاب کود ورمی کمپوست

با توجه به آمار سازمان بهداشت جهانی (world health organization ) در حدود 70% سرطانهای که گریبانگیر انسانها می شود بر اثر استفاده از مواد شیمیایی در محصولات کشاورزی و مواد غذایی است ، بعد از اعلام این آمار اکثر کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه سیاستهای جدیدی را در بخش کشاورزی اعمال نمودند و آن هم استفاده از کودهای ارگانیک ( کودی که هیچ گونه مواد شیمیایی در آن وجود نداشته باشد ) به جای کودهای شیمیایی در تولید محصولات کشاورزی بود .
    و تا کنون بهترین کود ارگانیکی که شناخته شده است کود ورمی کمپوست یا کرم پوسال ( کودی که توسط کرم خاکی تولید می شود ) می باشد . که به دلیل مصرف بالا جهت تولید محصولات ارگانیک درخواستهای فراوانی دارد و بازار فوق العاده ای را در بخش کشاورزی در اختیار خود دارد . و در کشور ما نیز تولید این کود آغاز شده که با توجه به قیمت و در خواستهای فراوان از کشورهای اطراف بویژه کشورهای عربی خاورمیانه بازار جذابی را برای این صنعت در بخش صادرات بوجود آورده ...
    و بنده نیز در امر تولید این نوع کود فعالیت گسترده ای دارم که در صورت خواستار شما ما قادر به تامین تناژ بالا از این کود برای صادرات می باشیم.
    درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با email زیر با بنده تماس حاصل فرمائید ...
    meysammollaeei@gmail.com
    با احترام - میثم ملایی
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقا میثم
    من شرایط هر گونه همکاری در زمینه صادرات ورمی کمپوست را دارم..فقط اطلاعات کافی از بازار هدف و بازاریابی خارج از کشور ندارم
    در ضمن داخل کشور ی شرکت بازاریابی دارم.که اگر محصولی باشه حاضر به بازاریابی آن هستم.
    ولی خیلی دلم میخاد روی ورمی فعالیت کنم .... به مشاوره نیاز دارم
    ممنون
    55
    کاربر فعال
    سلام آماده همکاری جهت فروش داخل کشور هستم 09121306729 جهانگرد
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام کسی تو ترکیه برای کود ورمی مشتری داره؟09369668696
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت تمامی عزیزانی که در عرصه کمپوست در حال فعالیت میباشند
    در صورت تمایل میتوانیید قیمت و آنالیز محصول خود را به ایمیل اینجانب ارسال نمایید تا ذر صورت داشتن شرایط مناسب نسبت به خرید محصول اقدام شود با تشکر
    وادی پور
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام،شركت ما در زمينه توليد ورمي كمپوست فعاليت مي كندو در زمينه فروش كود و كرم آماده همكاري با شما مي باشد.m.ghadimi.hadis@gmail.com
    aitash
    مهمان
    با سلام .
    دوست عزیز ما هم در حال تولید کود و کرم هستیم اگر کسی بتونه در زمینه بازاریابی داخلی و خارجی کمکمون کنه ممنون میشیم . 09397690382
    aitash
    مهمان
    با سلام . جناب وادی پور اگه لطف کنید و شماره تماس بزارید و یا با بنده تماس بگیرید ممنون میشم . با تشکر . 09397690382 جهان بین
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

دنبال بازاریاب برای کود وکرم ورمی کمپوست هستیم

فرصت را از دست ندهید

شرکت آشیانه کشت سبز ما در نظر دارد مقدار محدودی از محصولات خود را به طور ویژه در کمترین زمان ممکن و به کمترین قیمت به فروش برساند......

گر قصد راه اندازی کارگاه پرورش کرم خاکی و فعالیت در صنعت پرورش کرم خاکی را دارید می توانید با کمترین سرمایه و امکانات و تجهیزات و فضای کوچک نیز کارگاه پرورش کرم خاکی خود را راه اندازی نمایید و به سود دهی برسانید جهت خرید کرم خاکی مورد نیاز برای شروع کار دقت نمایید زیرا افرادی سودجو مقدار بسیار کمی از کرم خاکی را با قیمت بالا به اسم یک کیلو کرم خاکی به فروش می رسانند. بدون واسطه با نازلترین قیمت صاحب شغل شوید /
    فرصتی مناسب جهت اشتغال زایی با سرمایه اولیه کم و سود فوق العاده. مشاوره رایگان در تمامی مراحل راه اندازی. . نازلترین قیمت. فروش به صورت محدود

جهت سفارش کافیست با ما تماس بگیرید 09382632553مهندس جاعت
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و وقت به خیر خدمت بازرگانان و تجار گرامی در هر تناژی که کرم و کود بخواین براتون تهیه میکنم 09172161393
    09367575663 سلطانی
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)