ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    سجاد
    مهمان

5 کلمه رایج میان بازندگان

سطح موفقیت با کلماتی که به زبان می آورید مقدر می شود. در مکالماتتان از این 5 کلمه «ناکامی ساز» اجتناب کنید.

کلماتی که هر روزه استفاده می شوند ساختار ذهنی را تشکیل می دهند و موفقیت یا ناکامی گوینده خود را رقم می زنند. در مشاهداتم از افراد بازنده با 5 کلمه مواجه شدم که در جملات این افراد نمود بیشتر داشت و اغلب افراد بازنده خیلی بیشتر از افراد برنده از آنها در مکالمات روزمره شان استفاده می کنند:

1. شانس
    با وجود این حقیقت که رخدادهای پیش بینی نشده می توانند بر نتایج کار تاثیرگذار باشند. این شانس نیست که تفاوت را در نتایج ایجاد می کند. بلکه رخدادها هستند که باعث آن می شوند. شانس هیچ کاری با آنها نمی کند. باورداشتن به شانس افکار شما را به گونه ای ساختار می بخشد که در تصورات تان نه شما و نه هیچ کس دیگری قادر به ایجاد تغییر یا حتی تاثیرگذاری نیست. بدتر از آن، شانس بهانه ای است که با آن شکست ها توجیه می شوند (این فقط بدشانسی بود) و موفقیت ها را لوث می کند (این فقط خوش شانسی بود)

2. دشمن
    درست است که شما رقبایی دارید و برخی اوقات برای برد شما آنها باید شکست را متحمل شوند (و برعکس) حتی در این صورت نیز در کسب و کار دشمنی وجود ندارد. دشمن مربوط به میدان جنگ است. کسب وکار برای بهتر کردن چیزها است نه از بین بردن افراد. وقتی که شما با گفتن دشمن به رقبایتان از آنها برای خودتان غول درست می کنید، گزینه های تجاری را روی خود می بندید. به خاطر داشته باشید که در دنیای تجارت، رقبای امروز اغلب شرکای فردا هستند.

3. عدم پذیرش
    آیا عالی نیست اگر مردم همیشه با نظرات شما موافق باشند؟ خوب گاهی اوقات افراد نظرات شما را نمی پسندند یا حتی ممکن است خود شما هم با آن موافقت نداشته باشید.
    شما می توانید این وقایع را به عنوان عدم پذیرش خودتان توسط دیگران قلمداد کنید و به ذهنیت خودتان آسیب برسانید یا اینکه درک کنید که واقعا چه اتفاقی افتاده که نظرات شخص دیگری با نظرات شما هماهنگی ندارد. به جای اینکه از کلماتی استفاده کنید که به صورت خودکار شما را ضعیف می کند، روی تغییر دیدگاه خودتان یا دیدگاه شخص دیگر تمرکز کنید.

4.نفرت
    در کار معمولا با جملاتی شبیه :«من از رییسم نفرت دارم» یا «من از شغلم نفرت دارم» روبه رو مي شویم. نفرت یک کلمه منفی است و در بدن انسان بیماری ایجاد می کند. هربار شما این کلمه را به کار می برید مانند آن است که یک سلول سرطانی را در بدن تان آزاد می کنید. این قضیه کاملا جدی است. نمی گویم که همه چیز باید برای شما شیرین و دوست داشتنی باشد؛ اما چرا باید ذهن خود را با نفرت داشتن از کسی یا چیزی آلوده کرد ؟

5. اما
    مطمئنم که شما هم کسانی را می شناسید که نمی توانند درباره یک ایده، نقشه یا فعالیت خاص چیزی بگویند بدون اینکه جمله شان را با یک اما ناقص نکنند. مثلا می گویند «بله ایده عالی است اما....» یا « من موافقم که ما باید کاری کنیم اما......» این کلمه یاس آور است و فرصت ها را از بین می برد. از بدل های دیگری که برای «اما» وجود دارد استفاده کنید و به جای فرصت سوزی، فرصت ایجاد کنید: کلمه «و» یکی از بهترین آنها است. دفعه بعد که خواستید از «اما» استفاده کنید به جای آن «و» را امتحان کنید و اثر آن را ببینید.

منبع: دنیای اقتصاد
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنونم از احساس زیبایت که این انتخاب را داشتید . فیض بردیم
    61
    کاربر جدید
    کاربر جدید

پوشاک ترک

سلام خدمت دوستان
    ببخشید
    بهترین شهر های کشور برای خرید پوشاک ترک((پوشاک منزل و لباس زیر)) بصورت عمده کجاست؟؟؟
    کدوم بازارها قیمت مناسبی داره
    لطفا اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیار من بگذارید.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خدمت دوستان
    ببخشید
    بهترین شهر های کشور برای خرید پوشاک ترک((پوشاک منزل و لباس زیر)) بصورت عمده کجاست؟؟؟
    کدوم بازارها قیمت مناسبی داره
    لطفا اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم در اختیار من بگذارید.
    مریوان
    بانه
    جوانرود
    در شمال کشور هم شهر آستارا خیلی خوبه. قیمت ها نسبت به جاهای دیگه ارزونتره
    61
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بانه پوشاک هم کار میکنن؟
    میشه روی اجناسش حساب کرد؟کیفیت دارن؟
    33
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شما بفرمائید تعریف درست کارآفرینی چی هست؟ و چه منابعی را باید مطالعه کرد تا به یک نتیجه گیری درست رسید؟
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بازم دمش گرم كه اگر به پولي رسيد دست خيرم داره ويتيم نوازه-ادم هايي رو ميشناسم كه از اين اقا دونه درشت ترن ولي اندازه اين اقا دست خير ندارن-كارش درسته
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    احسنت به سجاد خان.....(بژی بو تو)به زبان کهن کردی یعنی :زنده باشی تو
    فرصت
    مهمان

صندوق ضمانت صادرات ایران

با سلام خدمت تمامی دوستان
    فکر میکنم برخی دوستان با این صندوق اشنایی داشته باشند لینک این صندوق را قرار می دهم یک بررسی نمایید تا بیشتر در مورد ان کارکردها و بقیه ماجرا صحبت نماییم
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ویرایش توسط فرصت : 04-12-2012 در ساعت 15:21
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام اقاي فرصت-تاپيك خوبي رو انتخاب كردي
    من با اين صندوق و كارشناسان اونها رابطه داشتم- اونها وعده هاي زيبايي رو بهت ميدن از قبيل پوشش ريسك محموله صادراتي و ارزشيابي موسسات و اعتبارسنجي
    ولي اكثريتش وعده هاي ..... - با هر طناب پوسيده اي تو چاه نريم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)