ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تجارت با كشور گرجستان

سلام به همه دوستان و بزرگان تجارت
    دوستان ممكنه هرسوال و يا تجربه اي در مورد تجارت با گرجستان داريد اينجا بيان كنيد.

سوال بنده اينست كه بهترين روش حمل كالا به تفليس چيه؟
    از كدوم گمرك كالا بفرستيم بهتره؟
    ویرایش توسط جوشاكو : 14-05-2012 در ساعت 11:38
    73
    در انتظار تایید ایمیل
    زميني-با تريلي
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    تو یکی از سایت ها خوندم که از شرایط دریافت کارت بازرگانی 21سال تمام و تو یکی دیگه خوندم 23 سال تمام است.من متولد 1371 هستم و الان مدیر عامل یک شرکت قطعه سازی در خراسان رضوی .هیچ راهی برای دریافت کارت بازرگانی با توجه به سن من نداره؟؟؟؟؟
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman.bakaeian [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    تو یکی از سایت ها خوندم که از شرایط دریافت کارت بازرگانی 21سال تمام و تو یکی دیگه خوندم 23 سال تمام است.من متولد 1371 هستم و الان مدیر عامل یک شرکت قطعه سازی در خراسان رضوی .هیچ راهی برای دریافت کارت بازرگانی با توجه به سن من نداره؟؟؟؟؟

سلام دوست عزيز

لطفا به لينك مقابل برو: [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

و همچنين: [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

هردو لينك از سايت اتاق بازرگاني تهران كپي شده معتبر است.

در ضمن براي گرفتن كارت زياد عجله نكن شما ميتوني از كارت بازرگاني حق العمل كارها استفاده كني، البته هزينه اي هم داره.

راستي واسه صادرات ميخواي يا واردات؟

چون در واردات واسه دارنده كارت ماليات مياد ولي براي صادرات ، صادر كننده جايزه صادراتي ميگيره .
    سجاد
    مهمان

گرجستان؛ دوبی دوم برای سرمایه گذاران ایرانی

خبر آنلاین : تاجران ایرانی سرمایه گذاریهای هنگفتی را در گرجستان- متحد نزدیک ایالات متحدۀ آمریکا در منطقه- صورت داده اند.در نوامبر سال 2010 بود که با لغو ویزا برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت به گرجستان را دارند، شمار توریست های ایرانی در این کشور سه برابر شد. به طوری که در سال 2011 به 60 هزار و در پنج ماهۀ اول سال 2012 به 24 هزار نفر رسید. سرمایه گذاران ایرانی سرمایه گذاریهای هنگفتی را در گرجستان- متحد نزدیک ایالات متحدۀ آمریکا در منطقه- صورت داده اند؛ کشوری که به تازگی از جنگ با روسیه فارغ شده.

محمود داوری، یکی از سرمایه گذاران ایرانی که مدت 12 سال است در گرجستان زندگی می کند و سیتیزن شیپ(تابعیت) گرجی نیز گرفته است، می گوید: موضوع تنها صنعت توریسم در این کشور نیست. ایرانی ها در جستجوی مکانی امن برای سرمایه گذاری هستند و گرجستان کشوری است که بسیاری از سرمایه گذاران ایرانی به آن چشم دوخته اند. این تاجر ایرانی می افزاید: ما می خواهیم از گرجستان برای سرمایه گذاران ایرانی، دوبی دوم بسازیم.

یکی دیگر از سرمایه گذاران ایرانی ساکن در گرجستان دربارۀ دلایل علاقۀ سرمایه گذاران ایرانی در این کشور می گوید: زمانی که طی سالهای 1999 تا 2003 به گرجستان می آمدم، فضای سرمایه گذاری در این کشور چندان مساعد نبود، فساد اقتصادی و ناآرامی در این کشور حکمفرما بود، اما بعد از انقلاب و روی کار آمدن ساکاشویلی فضا برای سرمایه گذاری مساعدتر شد. برای سرمایه گذاران ایرانی تضمین امنیت اقتصادی در اولویت قرار دارد و گرجستان با مزیت هایی همچون مالیات کم و قوانین مناسب اقتصادی، فضای مساعدی را فراهم آورده است. از این رو ایرانی ها تمایل زیادی به سرمایه گذاری در بخش های مختلف گرجستان دارند از کشاورزی، ساخت و ساز و توریسم گرفته تا صنایع غذایی؛ و حتی بسیاری از آنها اقدام به خرید هکتارها زمین در شهرهای مختلف مارنولی،کاختی، باتومی و سایر شهرها کرده اند.

این سرمایه گذار ایرانی در پاسخ به این سوال که: "طی سالهای اخیر چه عاملی سبب افزایش سرمایه گذاریها از سوی سرمایه گذاران ایرانی در گرجستان شده است؟" می گوید: یکی از دلایل این مسئله برداشته شدن ویزاست و می افزاید: تا زمانی که برای سفر به گرجستان ویزا لازم بود، سرمایه گذارانِ کمی به این کشور می آمدند، مدتی می ماندند و بعد از پایان مدت ویزا به ایران باز می گشتند. اما بعد از این تغییرات، من هر روز تعداد بیشماری ایمیل دریافت می کنم که در آن متقاضیان زیادی خواهان دریافت اطلاعات برای سرمایه گذاری بیشتر در گرجستان هستند. در حال حاضر بسیاری از سرمایه گذاران خواهان سرمایه گذاری در بخش های مختلف اعم از خرید زمین، هتل و خانه در آژارا، کوبولتی و تفلیس و همچنین خرید زمینهای کشاورزی در مناطق مختلف هستند.

به خصوص از زمانی که پروژۀ شهرک لازیکا آغاز شده است، تعداد زیادی از سرمایه گذاران ایرانی تمایل زیادی برای سرمایه گذاری در این پروژه از خود نشان داده اند و من مطمئن هستم که ساخت و سازها در این پروژه تعداد زیادی سرمایه گذار و همچنین و پولهای زیادی را به این سمت خواهد کشاند.

گفته می شود تعداد زیادی از شرکتهای گرجستانی به زودی صادرات آب معدنی به ایران را آغاز می کنند و با توجه به جمعیت 73 میلیونی ایران، این کشور بازار مناسبی برای صادرات این محصول است. سال گذشته برخی از شرکتهای آب معدنی در گرجستان تلاش کردند تا محصولات خود را به ایران صادر کنند، اما قوانین و مقررات موجود مانع از تحقق آن شد به خصوص اینکه در ایران نیز تعداد شرکتهایی که در این زمینه فعالیت می کنند، کم نیستند و حتی محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر می کنند.

آمار منتشر شده از سوی موسسۀ جئواستان دربارۀ ایران و گرجستان می گوید: تعداد بازدیدکنندگانی که در سال 2009 در هتل های گرجی ماندند به 546 نفر رسید در حالیکه در سال 2010 این تعداد به 16 هزار نفر رسید و اکثر آنها با هدف سرمایه گذاری به گرجستان آمده بودند.

لازم به یادآوری است میزان صادرات ایران به گرجستان در سال 2011 به 85 میلیون دلار( اعم از کالا و خدمات) رسید. اکثر کالاهای صادرشده به این کشور را ذغال نفت(20 میلیون دلار) و سایر محصولات را نیز سرامیک، اتومبیل و سایر محصولات نفتی تشکیل می داد. در چهارماهۀ اول سال 2012 نیز محصولات متنوع دیگری به ارزش 20 میلیون دلار به گرجستان صادر شد.

صادرات از گرجستان به ایران نیز در سال 2011 به مبلغ 16 میلیون دلار رسید. بخش قابل توجهی از محصولات وارداتی از گرجستان به ایران را فلزات آهنی، چوب و تعداد محدودی نیز اتومبیل تشکیل می داد. در چهارماهۀ اول سال 2012 نیز حجم صادرات از گرجستان به ایران نیز رقم 1.6 میلیون دلار را نشان داد.
    119
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تجارت با گرجستان

قابل توجه دوستان وتوليد كنندگان عزيز
    تا يك ماه ديگر در كشور گرجستان مستقر ميشوم افرادي كه تمايل دارند محصولاتشان در اين كشور بازار يابي شود تماس بگيرند شركت تجاري ساحران تجارت كارمانيا 09132429310
    اگر كسي هم پيشنهاد خاصي در اين مورد دارد پذيرا هستيم
    316
    کاربر فعال
    با سلام و تبریک ویژه شما بیشتر تصمیم دارید هدفتان را روی چه محصولاتی متمرکز کنید .مثلا بنده در زمینه فروش خرمای صادراتی-پسته-مواد غذائی-کشمش تاکستان فعالیت دارم چطور میتوانیم با همدیگر همکاری داشته باشیم .و یه سوال اونم اینکه شما اگر محصولی را برای بازاریابی در اونجا از ما بخواهید نحوه تحویل بار و محل تحویل بار و نحوه تسویه حساب به چه شکل خواهد بود یکی از دوستان بنده در کشور خارجه در زمینه تولید روغن از هسته انگور هم فعالیت دارند در این زمینه هم میتوانیم همکاری های خوبی با هم داشته باشیم.
    316
    کاربر فعال
    اگر آی دی و ایمییل هم دارید لطف کنید اعلام بفرمائید تا دوستان بتونن با شما در تماس باشند.
    119
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از لطف شما دوست عزیز گستره فعالیت شرکت ساحران تجارت کارمانیا کشورهای ارمنستان،قطر،اقلیم کردستان عراق وگرجستان ودرتمامی موارد فعال است هیچ محدودیت محصول وجود ندارد برای اطلاعات بیش میتوانید از سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] بازدید کنید وبرای نحوه ارسال بار ،ترخیص وهزینه های حمل ونقل وتعرفه ها با شماره های 09132429310 و09366956651 تماس بگیرید
    ضمناً روغن هسته انگور میتونه ظرفیت خوبی باشه که دراین رابطه نیز میتونیم بیشتر صحبت کنیم
    316
    کاربر فعال
    من بیشتر تصمیم دارم فعالیت اصلیمو در زمینه خشکبار و مواد غذائی از جمله خرما صادراتی-کشمش-مواد غذائی-روغن هسته انگور معطوف کنم شما لطف کنید ایمل خود را به من بدید تا با شما در تماس باشم.
صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)