ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 53
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    بسیار خوب و مهم بود نکات شما .به نظر من اگر در گرجستان شما که نسبت به دیگران با تجربه تر هستید همون طور که اول کار توضیح دادید از راهنمایی در ارتباط با گرجستان ادامه دهید نه مثل بعضی از دوستان که میاند و میگن در اینجا و اونجا شرکت داریم محصولتون بدید من بفروشم یا من دنبال سرمایه گذار باسود زیاد در گرجستان هستم . اگر دوستی هم در هر کجا دنیا که شرکت داره من روش کار خودم رو عرض میکنم حول نمیکنم که تمام منافع حاصل از تجارت رو تنهایی برای خودم به ثبت برسونم و همه کار رو یه تنه انجام بدم طرف که در آلمان مواد غذایی طبیعی ایران رو میخواد به آلمان نمیرم که همه چیز نصیب من بشه یه سود برای خودم با تمام موارد از جمله دریافت کارهای صادرات یعنی کلیه مجور ها رو میگیرم تحویل طرف تا گمرک داده اونطرف هم به پای اون حالا هرچه سود کرد نوش جان ضرر داد تا حد امکان اگر دوباره همکاری اتفاق افتاد سعی میکنم باری هرچند اندک از دوش طرف خریدارم برمیدارم
    بااحترام
    خشایارسعادت
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    خانم فاخر خودتی شما که آذربایجان بودید و یه دفتر فقط داشتید چه طوری سر از گرجستان وشرکت درآوردید راستی ادرس شرکت وکارخانه اتو بده من بدم بچه های گرجستان بیان یه سر بهت بزنن ببینم درسته ببخشید اینطوری تند صحبت کردم ها منظوری نداشتم فقط برای جلب رضایت خودم ودیگران است نسبت به شما
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خانم فاخر خودتی شما که آذربایجان بودید و یه دفتر فقط داشتید چه طوری سر از گرجستان وشرکت درآوردید راستی ادرس شرکت وکارخانه اتو بده من بدم بچه های گرجستان بیان یه سر بهت بزنن ببینم درسته ببخشید اینطوری تند صحبت کردم ها منظوری نداشتم فقط برای جلب رضایت خودم ودیگران است نسبت به شما
    عرض کردم فاخری. من مرد هستم. اگر منظورتون از آذربایجان کشور آذربایجان هستش بنده تا الان هیچ فعالیتی توی این کشور نداشتم اما آذری هستم. آدرس بچه هاتونو بدید توی هر جای خاورمیانه باشند من بچه هارو میفرستن حالشون رو بپرسن خرجشون زیاد نشه!! در ضمن شما کجای متن دیدید که من گفتم کارخونه دارم؟!
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    بسیار خوب و مهم بود نکات شما .به نظر من اگر در گرجستان شما که نسبت به دیگران با تجربه تر هستید همون طور که اول کار توضیح دادید از راهنمایی در ارتباط با گرجستان ادامه دهید نه مثل بعضی از دوستان که میاند و میگن در اینجا و اونجا شرکت داریم محصولتون بدید من بفروشم یا من دنبال سرمایه گذار باسود زیاد در گرجستان هستم . اگر دوستی هم در هر کجا دنیا که شرکت داره من روش کار خودم رو عرض میکنم حول نمیکنم که تمام منافع حاصل از تجارت رو تنهایی برای خودم به ثبت برسونم و همه کار رو یه تنه انجام بدم طرف که در آلمان مواد غذایی طبیعی ایران رو میخواد به آلمان نمیرم که همه چیز نصیب من بشه یه سود برای خودم با تمام موارد از جمله دریافت کارهای صادرات یعنی کلیه مجور ها رو میگیرم تحویل طرف تا گمرک داده اونطرف هم به پای اون حالا هرچه سود کرد نوش جان ضرر داد تا حد امکان اگر دوباره همکاری اتفاق افتاد سعی میکنم باری هرچند اندک از دوش طرف خریدارم برمیدارم
    بااحترام
    خشایارسعادت
    کاملا درست هستش اتفاقا به نکته خیلی خوبی اشاره کردید. خیلی از ایرانی ها جای جای دنیا کارشون واسطه گری هستش. چرا؟ چون توی ایران محاله بین تولید کننده تا مصرف کننده چند تا واسطه نباشه! البته فروشگاه قضیه اش فرق میکنه. من منظورم کسانی هستند که بدون زحمت میواهند با دو تا تلفن زدن و ای میل درصدی بگیرند. خیلی ها هم هستند که دو سر درصد میگیرن! اینجا واقعا واسطه گری امکانش نیست. حالا در ادامه دقیقتر توضیح خواهم داد دلایلشو اگه خدا بخواد.
    ویرایش توسط Aksham.F.D : 27-02-2013 در ساعت 20:17
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    از طرف حاکم بزرگ
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aksham.F.D [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    عرض کردم فاخری. من مرد هستم. اگر منظورتون از آذربایجان کشور آذربایجان هستش بنده تا الان هیچ فعالیتی توی این کشور نداشتم اما آذری هستم. آدرس بچه هاتونو بدید توی هر جای خاورمیانه باشند من بچه هارو میفرستن حالشون رو بپرسن خرجشون زیاد نشه!! در ضمن شما کجای متن دیدید که من گفتم کارخونه دارم؟!
    بنده صفحه شما رو که نگاه کردم دیدم شخصی با نام فاخری دیدگاه گذاشته. رفتم صفحه ایشون و دیدم که خانمی هستند که فامیلیشون فاخری هست و اهل تبریز هستند و برای من هم جالب بود چون ما توی تبریز فامیل و آشنایی نداریم. من هم خیلی ها رو میشناسم که فامیلیشون زارعی هست. توی اهواز توی تهران. قرار نیست که هر زارعی ببینم بگم این اون شخصیه که من میشناسم.
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با تشکر از شما جناب فاخری عزیز که بحث کاربردیی رو شروع کردید و جدای از بازار گرجستان به دوستان دیگه هم که تو بازارهای دیگه دارند کار میکنند سبک مناسبی رو از اطلاع رسانی، آموزش و اعلام همکاری که اهداف اصلی دوستانی هست که سایت رو راه انداختند و یا مثل ما کاربر سایت هستند ارائه کردید. امیدوارم که این روش کاربردی رو بیشتر از این بین دوستان بازرگانی که خارج از کشور چندسالی تجربه دارند و قصد انتقال تجربه و یا حتی اعلام آمادگی جهت همکاری دارند ببینیم. و همینطور از آقا یا خانم زارعی هم تشکر دارم بابت اینکه خیلی صریح و مستقیم نظرشون رو گفتند چونکه این کارشون دو تا مزیت برای خوانندگان سایت و این تاپیک داشت و داره. اول اینکه نقد مستقیم و بی پرده و بی رودربایستی رو ترویج میده تا اگه خدایی نکرده کسی بیمورد درباره فعالیتش در خارج بزرگنمایی کرد بقیه دوستان به خودشون اجازه انتقاد بدند. و مزیت دوم نقد آقا یا خانم زارعی این هست که با مطالعه جوابی که نفر مورد نقد (که مثلا در اینجا جناب فاخری هستند) شاید اعتماد خوانندگان تاپیک به نفر مورد نقد کمتر نشه بلکه بسیار بیشتر هم بشه! که این در مجموع برای خوانندگان خیلی مفید هست.
    بگذریم، من در این قسمت برای حفظ انسجام تاپیک شما صحبتی از فعالیت شرکتم نمیارم ولی اینو بگم که با توجه به فرصت ها و تهدیدهایی که بازاری که ما توش کار میکنیم داره، خیلی از کالاهایی که به ما پیشنهاد میشه شاید بازاری توی گرجستان داشته باشه که دوست دارم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم. شایدم اگه فرصتی شد بیایم گرجستان با هم "برف و شیره" بخوریم!!!(اگه قسمت "برف و شیره" رو متوجه نشدید دستور بدید بیشتر توضیح میدم)
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط j.ostovar850 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با تشکر از شما جناب فاخری عزیز که بحث کاربردیی رو شروع کردید و جدای از بازار گرجستان به دوستان دیگه هم که تو بازارهای دیگه دارند کار میکنند سبک مناسبی رو از اطلاع رسانی، آموزش و اعلام همکاری که اهداف اصلی دوستانی هست که سایت رو راه انداختند و یا مثل ما کاربر سایت هستند ارائه کردید. امیدوارم که این روش کاربردی رو بیشتر از این بین دوستان بازرگانی که خارج از کشور چندسالی تجربه دارند و قصد انتقال تجربه و یا حتی اعلام آمادگی جهت همکاری دارند ببینیم. و همینطور از آقا یا خانم زارعی هم تشکر دارم بابت اینکه خیلی صریح و مستقیم نظرشون رو گفتند چونکه این کارشون دو تا مزیت برای خوانندگان سایت و این تاپیک داشت و داره. اول اینکه نقد مستقیم و بی پرده و بی رودربایستی رو ترویج میده تا اگه خدایی نکرده کسی بیمورد درباره فعالیتش در خارج بزرگنمایی کرد بقیه دوستان به خودشون اجازه انتقاد بدند. و مزیت دوم نقد آقا یا خانم زارعی این هست که با مطالعه جوابی که نفر مورد نقد (که مثلا در اینجا جناب فاخری هستند) شاید اعتماد خوانندگان تاپیک به نفر مورد نقد کمتر نشه بلکه بسیار بیشتر هم بشه! که این در مجموع برای خوانندگان خیلی مفید هست.
    بگذریم، من در این قسمت برای حفظ انسجام تاپیک شما صحبتی از فعالیت شرکتم نمیارم ولی اینو بگم که با توجه به فرصت ها و تهدیدهایی که بازاری که ما توش کار میکنیم داره، خیلی از کالاهایی که به ما پیشنهاد میشه شاید بازاری توی گرجستان داشته باشه که دوست دارم بتونیم با هم همکاری داشته باشیم. شایدم اگه فرصتی شد بیایم گرجستان با هم "برف و شیره" بخوریم!!!(اگه قسمت "برف و شیره" رو متوجه نشدید دستور بدید بیشتر توضیح میدم)
    با تشکر از نظرتون. من متوجه نشدم زمینه فعالیت شما چی هست اما در بحث تهدیدهایی که بطور کلی در اینجا وجود داره بیشتر متوجه سرمایه گذاری بلند مدت هستش بخصوص در زمینه تولید. چون برای راه اندازی یه واجد تولیدی سرمایه گذاری اولیه زیادی نیازه و نقطه سر به سری از 6 ماه ممکنه باشه تا حتی در برخی موارد 2 سال. دلیل این تهدید هم صرفا نامعلوم بودن آینده سیاسی گرجستان هستش. اما برای تجارت میتونه کیس خوبی باشه به شرطی که به حد مکفی مطالعه صورت بگیره و با چشمانی باز کاری انجام شه. باز هم میخوام اینو تکرار کنم که خیلی ها اومدند سرمایشون رو از دست دادند و برگشتند. دوستانی که زمان فروپاشی شوروی به آذربایجان رفتند خیلی هاشون سرمایشون رو از دست دادند که مهمترین دلیلش حضور مافیا در اون کشور بود. اما در اینجا عملا مافیای سازمان یافته ای در بخش تجارت وجود نداره یا اگه داره بنده نه دیدم نه شنیدم. بنابراین کسانی که اینجا ناموفق شدند نمیتونن بگن از نظر امنیت مشکلی داشتند توی گرجستان و دلیل عدم موفقیتشون صرفا بر میگرده به خودشون و آشنا نبودن به قوانین و روش کار در اینجا.
    بنده هم طبیعتا اگر زمینه مناسبی وجود داشته باشه علاقمند به همکاری هستم.
    من اینجا برف و شیره نخوردم اما توی ایران زیاد خوردم
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    ایا زبان دوم گرجستان روسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ایا زبان دوم گرجستان روسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بله
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)