ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 20 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 197
    jalal13
    مهمان
    سلام
    کاملا درست و بجا
    کاملا موافقم
    به امید تعامل بیشتر با دوستان،ارتباطی تجاری و خارج از دنیای مجازی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط naseer2263 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون از همه دوستان که لطف کردند و به این تاپیک پاسخ دادند دوستان فرقی نمیکنه با توجه به خوب بودن شرایط صادرات در ایران ما موضوع اصلی همکاری با دوستان را به این سمت سوق میدهیم دوستانی که میتونن در زمینه صادرات محصولی به کشور های خارجی نقشی داشته باشند یا کاری در این زمینه از دستشون بر میاد مضایغه نکنن تا سایر دوستان استفاده ببرند ما در این گروه جمع شده ایم جمع بزرگی از تجار را تشکیل بدیم صرفا هدفمون معرفی نیست مهم اینه که دوستانی که در زمینه صادرات نقشی دارند کمک کنن تا بتونیم با همکاری همدیگه سایرین را در این عرصه وارد کنیم و بتونیم برای کشور و خود ارزآوری کنیم این انجمن موقعی مثبت ثمر خواهد بود که دوستانی با همیاری و کمک همدیگه بتونن جوی درآمدی برای خود و دوستان فراهم آورند در غیر اینصورت باید قبول کنیم که با درج چند تا تاپیک فقط داریم وقتمون رو هدر میکنیم.من الان در حدود دو سالی هست که در یک سایت کارآفرینی عضو هستم و همه اعضای سایت موقعی که پیشنهاد کاری میشود همشون اعلام آمادگی میکنن.ولی موقع که به عمل میرسه هیچکسی خبری ازش نمیشه و انگار نه انگار که شخصی بهت پیشنهاد همکاری داده و الان با گذشت دو سال هنوز هیچکدام از اعضای سایت موفق نشدن با همدیگه همکاری های کاری داشته باشند منم نمیخوام همچنین جوی در این سایت حاکم بشه دوستانی که واقعا توانشو دارند قدمی برای اعضاء بردارند اعلام همکاری کنن و در صورتی که موافقت خودشون را مبنی با همکاری اعلام کردند روی قول و عمل خود ثابت قدم باشند.ببخشید این فقط یادآوری بود و بنده قصد جسارت نداشتم فقط خواستم خواهش کنم ما که در این سایت گرد آمده ایم بتونیم همیشه با موفقیت های چشمگیرمون سایتو پابرجا نگه داریم و طوری نشه که بعد از مدتی همه دلزده و ناامید از این سایت خداحافظی کنن.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    دوستان تجار و اهل فن این بخش رو قابل ندونستن که شرکت نکردن
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    امین مولودی هستم
    لیسانس مدیریت جهانگردی
    ساکن گرگان هستم

2 سال سابقه بازاریابی و 1 سال لیدر تور و 2 سال هم کارپردازی واسه شرکت خصوصی رو کاملا رها کردم و بخاطر علاقه شدید به بازار تجارت به این سمت کشیده شدم
    با حداقل سرمایه میخوام شروع کنم تا بقول گفتنی کله پا نشم :D
    متاهل هستم
    شرکتی در حال تاسیس دارم و می خوام کارم و با خشکباز شروع کنم می دونم با تموم مزیت هایی که خشکبار داره بازارش کمی ریسکه و باید مواظب باشم سرم کلا نره

خوشحال میشم هم کمکم کنید و هم اگر کسی کمکی خواست کمکش کنیم ( کلا در خدمت گذاری همیشه حاضرم )
    من برای طی کردن این راه و رسیدن به موفقیت احتیاج به راهنمایی های بزرگان این فن دارم

amin_molody@yahoo.com
    316
    کاربر فعال
    امین جان پیوستنت به این انجمن رو تبریک میگم امیدوارم بتونیم همکاری های خوبی با هم داشته باشیم و دوستانی هم که اطلاعاتی در کار شما دارند بتونند با راهنمائی های مثبت ثمرشان روز به روز باعث پیشرفت کسب و کار شما شوند.
    40
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه دوستان تاجر بانک
    من نسیم گلستانی هستم.

در یک شرکت بازرگانی کار می کنم. فعالیتمون صادرات و واردات اقلام مختلف (فراورده های کشاورزی، بعضی از فراورده های پتروشیمی، نمک، بعضی از انواع خشکبار، و ......) هست، با تمرکز بر صادرات. بیشتر با کشورهای حوزه خلیج فارس، آسیای میانه، عراق کار می کنیم. البته بسته به نوع کالا با بعضی از کشورهای اروپایی و آسیایی هم کار کردیم.

اخیرا هم خودم قصد دارم با همکاری یکی از دوستانم، وارد حوزه صادرات کنسانتره سرب، روی، مس و سنگ آهن بشیم.
    اگه با هر کدوم از دوستان، بشه به هر نوعی همکاری داشته باشیم، خوشحال می شم.

nasim.golestani@gmail.com
    ویرایش توسط سجاد : 11-02-2013 در ساعت 18:54
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    ورود شما رو تبریک میگیریم. امیدوارم بتونیم از اطلاعات جنابعالی در زمینه هایی که تجربشو دارید استفاده ببریم.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin_molody [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    امین مولودی هستم
    لیسانس مدیریت جهانگردی
    ساکن گرگان هستم

2 سال سابقه بازاریابی و 1 سال لیدر تور و 2 سال هم کارپردازی واسه شرکت خصوصی رو کاملا رها کردم و بخاطر علاقه شدید به بازار تجارت به این سمت کشیده شدم
    با حداقل سرمایه میخوام شروع کنم تا بقول گفتنی کله پا نشم :D
    متاهل هستم
    شرکتی در حال تاسیس دارم و می خوام کارم و با خشکباز شروع کنم می دونم با تموم مزیت هایی که خشکبار داره بازارش کمی ریسکه و باید مواظب باشم سرم کلا نره

خوشحال میشم هم کمکم کنید و هم اگر کسی کمکی خواست کمکش کنیم ( کلا در خدمت گذاری همیشه حاضرم )
    من برای طی کردن این راه و رسیدن به موفقیت احتیاج به راهنمایی های بزرگان این فن دارم

amin_molody@yahoo.com
    خشکبار سخته. قلق داره. هر خشکباری با هم فرق داره. خرما شکرک میزنه، پسته آفلاتوکسین داره، انجیر کرم میندازه، کشمش هم شکرک میزنه، داستان داره خلاصه. بعد یه چیز دیگه هم هست اینکه خشکبار سرمایه اولیه نسبتا بالایی میخواد. امیدوارم موفق باشید.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    با تشکر از دوستان جدید که در این بخش شرکت کردن و استاد بهزاد هم خودشو معرفی نکردن یلا شاید من ندیدم
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    دوستان دیگه هم افتخار اشنایی بدن خوشحال میشیم
    316
    کاربر فعال
    بله خشایار جان درست میفرمایند ماشااله هر روز بر تعداد کاربران این انجمن اضافه میشن ولی بغیر از چند نفر هیچکس حاضر نشده مشخصاتی از خودش ارائه بده دوستان خواهش میکنم همکاری بفرمائید.
صفحه 3 از 20 نخست 1234513 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)