ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 10 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 99
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aksham.F.D [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مرمر توجیه داره حتی گرانیت هم بصورت اسلب توجیه داره اما من متوجه نمیشم چرا خیلی ها انقدر راحت به مسائل نگاه میکنن؟
    دوست من فرضا بنده مرمر به ضخامت دلخواه شما هر متر مربعی 10 ریال(!) بهتون میدم. شما این سنگ رو توی کانادا ازت 25 دلار میخرن.هزینه حمل هم برای هر متر مربعی میافته 3$. چجوری میخوای بفرستی؟ چجوری میخوای پولت رو بگیری؟ سنگ رو کی بدون اینکه ببینه میخره؟ سنگ که نمونه نمیشه فرستاد طرف بگه مثل همین یه کانتینر میخوام! سنگ هایی که توی یه روز از یه معدن در میان کلی با هم فرق میکنن.
    ما دقیقا همین قضیه رو داشتیم با یکی از آشناهام که میخواست گرانیت صادر کنه. هر چی بهش گفتیم نمیشه قبول نکرد.
    با سلام خدمت شما
    ما در زمینه سنگ گرانیت و مرمریت فعالیت میکنیم
    در مورد ارسال نمونه که فرمودید نمیشه.چرا نمیشه؟
    یه تکه سنگ با ابعاد 20*20 یا 30*30 واسشون با dhl یا پستهای دیگه میفرستی و سنگها هم اینجور که میگید نیست که با هم فرق کنن. درسته ابتدای قله ها باهم فرق داره ولی وقتی 2 ماه لایه برداری بشه و اصطلاحا به دل کوه برسه اصلا هیچ تفاوتی باهم نداره. ما خودمون تو یه معدن کار میکنیم که 6 ساله داریم ازش برداشت میکنیم و هیچ فرقی نکرده
    حتی خیلی از قله هایی که در فاصله های 20 کیلومتری این معدن هم هستن تفاوت زیادی ندارن
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت شما
    ما در زمینه سنگ گرانیت و مرمریت فعالیت میکنیم
    در مورد ارسال نمونه که فرمودید نمیشه.چرا نمیشه؟
    یه تکه سنگ با ابعاد 20*20 یا 30*30 واسشون با dhl یا پستهای دیگه میفرستی و سنگها هم اینجور که میگید نیست که با هم فرق کنن. درسته ابتدای قله ها باهم فرق داره ولی وقتی 2 ماه لایه برداری بشه و اصطلاحا به دل کوه برسه اصلا هیچ تفاوتی باهم نداره. ما خودمون تو یه معدن کار میکنیم که 6 ساله داریم ازش برداشت میکنیم و هیچ فرقی نکرده
    حتی خیلی از قله هایی که در فاصله های 20 کیلومتری این معدن هم هستن تفاوت زیادی ندارن
    والله بنده تا جایی که بنده اطلاع دارم و برای گرانیت از اهالی فن سئوال کردیم دو بحث و مشکل اساسی وجود داره یکی سر رگه های سنگ هستش و دیگری مشکل اسلب در ضخامت و مساحتی هستش که اونجا بازار خوبی داره.
    اما بنده چیز دیگه ای مد نظرم بود. بنده میگم اصلا تمام مشکلات فنی و طرح و زیبایی و ... هم حل شد. اینکه یک محصولی بصرفه باشه تجارتش شرط لازمه اما نه کافی. خیلی چیزها هستن که تجارتشون بصرفه هست اما عملی نیست.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aksham.F.D [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    والله بنده تا جایی که بنده اطلاع دارم و برای گرانیت از اهالی فن سئوال کردیم دو بحث و مشکل اساسی وجود داره یکی سر رگه های سنگ هستش و دیگری مشکل اسلب در ضخامت و مساحتی هستش که اونجا بازار خوبی داره.
    اما بنده چیز دیگه ای مد نظرم بود. بنده میگم اصلا تمام مشکلات فنی و طرح و زیبایی و ... هم حل شد. اینکه یک محصولی بصرفه باشه تجارتش شرط لازمه اما نه کافی. خیلی چیزها هستن که تجارتشون بصرفه هست اما عملی نیست.
    بله در مورد به صرفه بودن صد در صد همین طوره ولی در مورد رگه های گرانیت اصلا اینطور نیست و گرانیت از تمام سنگهای دیگه کمتر رگه(یا به اصطلاح لا) داره و به دلیل هزینه فراوری زیادشه که اسلب خیلی توجیه نداره واسه گرانیت ولی الان برای صادرات بیشتر سایز 60*60*2 سانتی متر استفاده میشه
    کانادا (ونکوور)- آمریکا (سیاتل)- ایران (تهران)
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بزرگوار . من تازه به این سایت ملحق شدم بنابراین بهراهنماییهای شما و سایر دوستان احتیاج دارم. ساکن کانادا هستم و بسیار مشتاق به مقوله تجارت. ممنون میشم اگر راجع به این مورد به صورت کلی و یا راجع به مورد خمیر کاغذ به طور اخص کمی توجیهم بفرمایید . مشتاقانه آماده هر گونه پیگیری در اینجا هستم. ممنون از بذل توجه شما.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi-jafari [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام بزرگوار . من تازه به این سایت ملحق شدم بنابراین بهراهنماییهای شما و سایر دوستان احتیاج دارم. ساکن کانادا هستم و بسیار مشتاق به مقوله تجارت. ممنون میشم اگر راجع به این مورد به صورت کلی و یا راجع به مورد خمیر کاغذ به طور اخص کمی توجیهم بفرمایید . مشتاقانه آماده هر گونه پیگیری در اینجا هستم. ممنون از بذل توجه شما.
    لطفا سوالتون رو بصورت واضح مطرح کنید چون چیزی متوجه نشدم
    ویرایش توسط haman716 : 12-08-2013 در ساعت 13:17
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi-jafari [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

سلام..آقای جعفری یه پیغام خصوصی براتون گذاشتم لطفا بخونید
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من می توانم محصولات برقی (الکتریکال) از کره بفرستم به کانادا
    اگر که مایل بودین تماس بگیرین
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات آثار هنری

مجموعه ای نفیس از آثار هنری نقاشی و مینا کاری دارم
    می توان به کشور کانادا صادر کرد؟
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان كسي تجربه اي از صادرات خشكبار خصوصا پسته به كانادا داره؟
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام دوستان من یکی از نزدیکانمان درکاناد مقیم هست ما روی بحث واردات عدس کار کردیم به خاطر تحریم بودن وقیمت بالا طرف کانادایی نتوانستیم بار رو بیاریم
    درمورد ارسال بار به کاناد بهتون بگم که مستقیم نمی شود وباید ازدوبی اقدام شود
    درمورد خمیر من حاضر جنستونو به ایران بفرستم چون مشکل مالی هست نزدیک من خودش هم درایران حساب داره وهم در کانادا شما می توانید درایران قرار داد روبندید وپولو واریز نمایید طرف خودش با پول خود از کانادا خرید وارسال بار به دوبی رو دارد
    درمورد پسته هم خودمون داریم کار می کنیم ولی با حجم کم چون پسته اونجا موجود هست و گمرگقوی دارده وزیاد ایراد می گیرند به هرحال کسی درخواست خرید از کانادا برای بار داشت کمی از دستم بربیا انجام می دهم
    09171552467
    زارعی
    شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
صفحه 2 از 10 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع