ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 10 از 10 نخست ... 8910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 99 , از مجموع 99
    10
    Hma
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام به همه دوستانی که قصد دارند تو حوزه تجارت داخلی یا صادراتی وارد بشن یا خریدار و مشتری صادراتی پیدا کنند
    بهترین راه جذب مشتری صادراتی تهیه سایت هایی که به زبان های مختلف داخلش تبلیغات انجام میشه و مشتری از هر جای دنیا بتونه شما رو پیدا گنه
    مجموعه ما در زمینه افزایش فروش داخلی و صادراتی تخصص داره و هر هفته همایش رایگانی در تهران برگزار میشه
    اگر علاقمند هستین با من در ارتباط باشین
    حسین محمدی 09117431944
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. شرکت آرتا سپیدار تولید کننده انواع سبد گل و سبدهای حصیری از جمله سبد رخت و سبد بهداشتی و سبد نان و... و همچنین اکسسوری اتاق کودک و انواع سیسمونی آماده همکاری می باشد ۰۹۱۸۸۵۱۴۹۴۲
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام کسانی که میتوانند در فروش محصول تابلو فرش کمک کنند با این شماره تماس بگیرید ممنون 09133645874
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خرید نوار نقاله و یا تسمه نقاله
    نوار نقاله ها در ابعاد و انواع مختلفی موجود می باشند که با توجه به کاربرد آنها کاملا از یکدیگر متفاوت می باشند ، نوار نقاله ها بیشتر در صنایع تولیدی و کارگاه ها جهت جابجایی بار استفاده می شود.

نوار نقاله یا تسمه نقاله
    در دنیای امروزی اکثر شرکت ها و کارگاه های تولید برای جابجایی انواع موارد مصرفی و وسایل از نوار نقاله و یا تسمه نقاله استفاده می کنند ، به همین دلیل نوار نقاله از پر مصرف ترین موارد جهت حمل و جابجایی وسایل و اجسام سبک و سنگین می باشند.
    همانطور که قبلا هم گفته شد نوار نقاله و تسمه نقاله با توجه به کاربرد دارای انواع مختلفی می باشند که توسط شرکت های مختلفی تولید و فروخته می شوند از جمله مطرح ترین شرکت های فروش نوار نقاله و تسمه نقاله در ایران می توان به شرکت نوار نقاله زرین ، نوار نقاله دنا ، نوار نقاله سهند و نوار نقاله کاله ترکیه اشاره نمود که علاوه بر اینکه می توانید خرید نوار نقاله را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید دارای نوار نقاله و تسمه نقاله هایی با کیفیت بسیار بالا می باشند.
    می توانید جهت خرید نوار نقاله به سایت فروشگاه تخصصی بلبرینگ و رولبرینگ مراجعه نمایید که نماینده رسمی فروش نوار نقاله در ایران می باشد.

نوار نقاله,تسمه نقاله,خرید نوارنقاله,فروش نوار نقاله,قیمت نوار نقاله
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    فروش انواع بلبرینگ و یاتاقان و نوار نقاله
    فروشگاه بلبرینگ نیک صدرا عرضه کننده انواع بلبرینگ صنعتی ، بلبرینگ شیار عمیق ، بلبرینگ کف گرد ، نوار نقاله ، کاسه نمد ، یاتاقان
    همچنین واردات و پخش تخصصی انواع بلبرینگ و رولبرینگ. SKF , FAG, NACHI, MPZ. بلبرینگ خطی.بلبرینگ سوزنی. بلبرینگ mpz بلبرینگ SKF ، بلبرینگ MPZ و نماینده رسمی نوار نقاله زرین ، نوار نقاله کاله ترکیه ، نوار نقاله سهند و نوار نقاله دنا
    جهت مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت بلبرینگ و استعلام قیمت نوار نقاله می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

بلبرینگ,رولبرینگ,نوار نقاله,یاتاقان
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نوشته اصلی توسط arash.hassanzade با سلام ، ساکن کانادا و آمریکا هستم ، آماده همکاری تجاری هستم

باسلام لطفا شماره تماس اعلام میکنید تا بنوانیم برای همکاری تماس بگیریم .
    من در امر واردات و صادرات هستم و مایلم برای صادر کردن میوه های خشک و چیس میوه همکاری کنم.
    ویرایش توسط mahban98 : 28-12-2019 در ساعت 14:34
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi1975 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من يك شركت تجاري در كانادا ( ثبت فدرال و ثبت استان كبك ) دارم .
    در صورتي كه هر گونه پيشنهادي در زمينه واردات و يا صادرات بين كانادا و هر كشور ديگري داشته باشيد خوشحال ميشم در ايميلم پيغام بگذاريد تا با هم بحث و تبادل نظر كنيم .
    خريدارهاي عدس سبز و قرمز ، خمير كاغذ و يا قطعات يدكي و صنعتي و هر پيشنهاد ديگري مي توانند با من در تماس باشند.
    tejarat.ca@gmail.com
    باسلام و احترام
    بنده مدیر بازرگانی شرکت واردات و صادارت در ایران هستم و خوشحال میشم کمک کنید برای صادرات میوه خشک و یا چیپس میوه و محصول سنگ نمک و انواع مشتقات نمک خوراکی و دامی و صنعتی و داروئی و حتی برای کلیکسونر دارها سنگ نمک کیماب آبی
    ایمیل بنده mahban.oskouyi@gmail.com
    َماره تلگرام و واتساپ 09198132598
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیزما قصد صادرات قیر طبیعی یا گیلسونایت رو داریم معدن دار هستیم .اگر تمایل به همکاری دارید دیتیلها رو ایمیل کنم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahban98 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    نوشته اصلی توسط arash.hassanzade با سلام ، ساکن کانادا و آمریکا هستم ، آماده همکاری تجاری هستم

باسلام لطفا شماره تماس اعلام میکنید تا بنوانیم برای همکاری تماس بگیریم .
    من در امر واردات و صادرات هستم و مایلم برای صادر کردن میوه های خشک و چیس میوه همکاری کنم.
    سلام و عرض ادب
    +16475752134
    شماره واتس اپ و موبایل در خدمتتون هستم .

Sent from my iPhone using Tapatalk
صفحه 10 از 10 نخست ... 8910

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع