ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 9 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 89
    26
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات مصالح ساختمانی به قطر

دوستان سلام
    من به تازگی وارد کار صادرات شدم و میخوام به عنوان اولین تجربه صادرات ، بازار قطر برای صادرات مصالح ساختمونی رو بفهمم ... اینکه آیا خریداری داره اونجا و راه بازاریابی و ارسالش چیه ؟ اصلا چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سجاد
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.shayan [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان سلام
    من به تازگی وارد کار صادرات شدم و میخوام به عنوان اولین تجربه صادرات ، بازار قطر برای صادرات مصالح ساختمونی رو بفهمم ... اینکه آیا خریداری داره اونجا و راه بازاریابی و ارسالش چیه ؟ اصلا چیکار باید بکنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام

اتفاقا بازار قطر به دلیل ساخت و ساز جام جهانی خیلی خوبه و کلی مصالح از ایران به اونجا می ره. مخصوصا سیمان و سنگ و کاشی و سرامیک و .... . پس خریدارش وجود داره

ارسالش هم که از بندر عباس به قطر از همه ارزونتره.

اما وارد شدن به بحث صادرات کلا به این راحتی ها نیست. چه قطر باشه و چه جاهای دیگه.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    حالا که بحث قطر شده اگر کسی شرکتی برای بازاریابی مصالح ساختمانی در قطر سراغ داره و میشناسه معرفی کنه
    26
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    یکی از بهترین مصالح برای صادرات به قطر شن و ماسه است! به شدت طرفدار داره!

البته خاک ! هم خریدار داره ولی صادراتش ممنوعه!
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط tondar12 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    یکی از بهترین مصالح برای صادرات به قطر شن و ماسه است! به شدت طرفدار داره!

البته خاک ! هم خریدار داره ولی صادراتش ممنوعه!
    روی این مطلبی که گفتین اطلاعاتی دارید یا شنیدین؟ اگر آماری دارید لطفا در اختیار من و بقیه قرار دهید یا لینکی از آمار این صادرات ارائه کنید
    26
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بنده از یکی از دوستانم در این مورد شنیدم!
    ایشون خودش هم علاقه داشت به این کار اما اون هم دنبال یه رابط تو قطر می گشت!
    شما اگه واقعا علاقه مندید می تونید یه سفر برید اونجا!
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    من اینو نگفتم که شما ناراحت بشید یا کنایه بزنید در ضمن من رفتم قطر ولی در این مورد چیزی نشنیدم
    فقط منظورم این بود که تو این سایت اصلا جای شوخی یا دادن اطلاعات بدون منبع معتبر نیست و چه بسا یک اطلاعات اشتباه یه نفر کلی وقت بذاره و هزینه کنه و آخر هم بفهمه که
    فقط یک شوخی یا اطلاعات بدون پایه و اساس بوده و این اصلا درست نیست
    ما اینجا هستیم که بدون هر گونه چشم داشتی اگر اطلاعات صحیحی داریم با هم در میون بذاریم و قطعا برای تمام کسانی که در این حوزه فعالیت دارن بسیار مفیده و این اطلاعات باید
    باعث پیشرفت یک نفر بشه نه از دست دادن وقت و هزینش
    موفق باشید
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    کشور قطر یک بازار مناسب در مورد مصالح ساختمانی برای ماست. خصوصا اینکه چندوقت پیش یکی از دوستانم که ساکن این کشور هست شنیدم اخیرا آمریکا یک پایگاه نظامی تو این کشور تاسیس کرده که اعتبار امنیتی قطر رو به عنوان یک کشور کوچک و ضعیف بالاتر برده تا ریسک سرمایه گذاری تو این کشور برای سرمایه گذاران بشدت پایین بیاد. ولی فکر کنم با توجه به رویدادهای سیاسی اخیر صدور ویزا برای سفر به قطر کمی سخت شده باشه. اگر دوست داشتی یه سوت بزن آدرس چند تا از شرکت های واردکننده مصالح ساختمانی تو قطر رو برات بفرستم.
    با آرزوی موفقیت
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط j.ostovar850 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    کشور قطر یک بازار مناسب در مورد مصالح ساختمانی برای ماست. خصوصا اینکه چندوقت پیش یکی از دوستانم که ساکن این کشور هست شنیدم اخیرا آمریکا یک پایگاه نظامی تو این کشور تاسیس کرده که اعتبار امنیتی قطر رو به عنوان یک کشور کوچک و ضعیف بالاتر برده تا ریسک سرمایه گذاری تو این کشور برای سرمایه گذاران بشدت پایین بیاد. ولی فکر کنم با توجه به رویدادهای سیاسی اخیر صدور ویزا برای سفر به قطر کمی سخت شده باشه. اگر دوست داشتی یه سوت بزن آدرس چند تا از شرکت های واردکننده مصالح ساختمانی تو قطر رو برات بفرستم.
    با آرزوی موفقیت
    سلام جناب استوار
    ممنون از توضیحاتتون. اگر امکان داره چند شرکت قطری که فرمودید به من معرفی کنید یا به ایمیلم بفرستید با تشکر
    hamantrade66@yahoo.com
    26
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    salam jenab ostovar
    yek donya mamnoon az rahnamaei shoma...
    in address mail man hast : persianshayan@yahoo.com
    lotf mikonid agr adrese sherkathaye vared konande masaleh sakhtemooni too ghatar ro baram befrestyd ...
    mer30.
صفحه 1 از 9 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع