ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 9 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 89
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگه برای من هم پیغام خصوصی کنید ممنون میشم
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام جناب استوار
    برادر جسارت کرده ، چندتا سوت هم ما می زنیم. آدرسها رو برای من هم بفرستین.
    aboatishsh@yahoo.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام، لطفا آدرس ها را براي من هم بفرستيد .
    Rahimi.pouya@gmail.com
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من اینو نگفتم که شما ناراحت بشید یا کنایه بزنید در ضمن من رفتم قطر ولی در این مورد چیزی نشنیدم
    فقط منظورم این بود که تو این سایت اصلا جای شوخی یا دادن اطلاعات بدون منبع معتبر نیست و چه بسا یک اطلاعات اشتباه یه نفر کلی وقت بذاره و هزینه کنه و آخر هم بفهمه که
    فقط یک شوخی یا اطلاعات بدون پایه و اساس بوده و این اصلا درست نیست
    ما اینجا هستیم که بدون هر گونه چشم داشتی اگر اطلاعات صحیحی داریم با هم در میون بذاریم و قطعا برای تمام کسانی که در این حوزه فعالیت دارن بسیار مفیده و این اطلاعات باید
    باعث پیشرفت یک نفر بشه نه از دست دادن وقت و هزینش
    موفق باشید
    با عذرخواهی از دوستان
    کنجکاو شدم بدونم شما به عنوان یک عضو تا الان بدون چشم داشت چه اطلاعاتی در اختیار دوستان قرار دادید؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aksham.F.D [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با عذرخواهی از دوستان
    کنجکاو شدم بدونم شما به عنوان یک عضو تا الان بدون چشم داشت چه اطلاعاتی در اختیار دوستان قرار دادید؟
    من اگر اطلاعاتی داشتم دریغ نکردم. در ضمن من گفتم اگر کسی اطلاعاتی داره بدونه چشم داشت باید در اختیار کسانی که نیاز دارن بزاره و صحبتم کلی بود نه خاص خودم عزیزم...
    در ضمن زمینه کاری من رو که تا الان باید دونسته باشین اگر در این زمینه ها سوالی دارید مشکلی ندارم اگر بتونم کمک کنم.
    موفق باشید و البته مثبت اندیش
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    ممنون میشم برای منم بفرستید
    gahar.stone@yahoo.com
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    میشه لطفاً اطلاعات قطر رو برای من هم ایمیل بفرمایید؟ aurora23660@yahoo.com
    359
    کاربر فعال
    با سلام
    بنده بتازگی عضو این سایت شده ام و واقعا افسوس میخورم که چرا زودتر با این سایت واعضای دوست داشتنیش اشنا نشدم
    من مدت 6 ماهه که از دنیای کارمندی و کار در شرکت نفت استعفا داده ام و وارد کاری شده ام که ابا واجدادمون سالیان سال به اون مشغول بوده اند
    وتجربه خوبی هم تو این چندسال در کنار پدرم که خودشون سالها در کشورهای عربی مشغول بوده اند کسب کرده ام.
    بعلت ساکن بودن در شهر بوشهر و مراوده اقوام واشنایان با کشورهای کویت وقطر وامارات ارتباطات خوبی در این کشورها داریم
    و در مورد موضوع قابل بحث نیز با قطری ها مذاکراتی انجام داده ام.
    خوشحال میشم بعنوان یه تیم در کنار شما دوستان باشم.
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط safari64 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    بنده بتازگی عضو این سایت شده ام و واقعا افسوس میخورم که چرا زودتر با این سایت واعضای دوست داشتنیش اشنا نشدم
    من مدت 6 ماهه که از دنیای کارمندی و کار در شرکت نفت استعفا داده ام و وارد کاری شده ام که ابا واجدادمون سالیان سال به اون مشغول بوده اند
    وتجربه خوبی هم تو این چندسال در کنار پدرم که خودشون سالها در کشورهای عربی مشغول بوده اند کسب کرده ام.
    بعلت ساکن بودن در شهر بوشهر و مراوده اقوام واشنایان با کشورهای کویت وقطر وامارات ارتباطات خوبی در این کشورها داریم
    و در مورد موضوع قابل بحث نیز با قطری ها مذاکراتی انجام داده ام.
    خوشحال میشم بعنوان یه تیم در کنار شما دوستان باشم.
    خوش اومدید همشهری...واقعا گل گفتین، دنیای بیزینس یه دنیای دیگست و خیلی به آدم انرژی میده،منم خوشحال میشم در کنار شما تجربیاتم رو بیشتر کنم.
    183
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط j.ostovar850 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    کشور قطر یک بازار مناسب در مورد مصالح ساختمانی برای ماست. خصوصا اینکه چندوقت پیش یکی از دوستانم که ساکن این کشور هست شنیدم اخیرا آمریکا یک پایگاه نظامی تو این کشور تاسیس کرده که اعتبار امنیتی قطر رو به عنوان یک کشور کوچک و ضعیف بالاتر برده تا ریسک سرمایه گذاری تو این کشور برای سرمایه گذاران بشدت پایین بیاد. ولی فکر کنم با توجه به رویدادهای سیاسی اخیر صدور ویزا برای سفر به قطر کمی سخت شده باشه. اگر دوست داشتی یه سوت بزن آدرس چند تا از شرکت های واردکننده مصالح ساختمانی تو قطر رو برات بفرستم.
    با آرزوی موفقیت
    سلام جواد جان لطفا از اون یه سوتات برایه منم بفرست البته پیشنهاد می کنم تو همین صفحه بزاری که بقیه دوستان هم استفاده کنن!!!
    sales-manager@live.com

شادو سلامت باشید
    ویرایش توسط amirhosein : 29-04-2013 در ساعت 12:40
صفحه 2 از 9 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع