ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 6 از 14 نخست ... 45678 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 134
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز اینکه من سرمایم نمی رسه برای استارت و می خوام با پول بقیه کارکنم یعنی هیچی از این کار نمیدونم؟

دوما در هیج کدام از معاملات شما مانی منیجمنت رعایت نشده سوما در هیچ کدام از معملات شما حد ضرر وجود ندارد خوب طبیعی هست که هر روش مانی منجمنت خودشو داره و قرار نیست چیزی که شما کار میکنی مثل مال من باشه و ....

بهتون قول میدم که در فارکس بسیار تازه کار هستید که در همچین رویا هایی سیر میکنید! و هنوز منطق بازار فارکس رو نمیدونید بله منم اگه از روش پول درآوردن کسی اطلاع نداشته باشم می تونم هزارتا چیزه دیگه بهش بگم

به هرحال ممنون که پسنم رو خوندید شما که 7 ساله فارکس کار می کنید هنوز متوجه نشدید sl گزاشتن اشتباه استاد
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    دوست عزیز فعالیت در زمینه سایت های کلیکی و فارکس و از این قبیل همیشون کلاهبردار هستن!!
    چون همشون الگوی شرکت های هرمی رو اجرا میکنند..
    در ضمن یک سر به اداره ی آگاهی قسمت جرائم اینترنتی بری مواجه میشی با یک عالمه از این قبیل پرونده کلاهبرداری!!
    موفق باشی

سپاس گزارم از شما ولی در متن هم توضیح دادم که پولی به من نمیدید
    ویرایش توسط fx4shiraz : 09-09-2014 در ساعت 22:47
    41
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    حد ضرر اشتباه است؟ یا شما بدون لور ایج در فارکس کار می کنید که در این صورت امکان تحقق سود بالا منتفی است یا کلا از مرحله پرت هستید. چرا که برای مدیریت ریسک معامله باید حد ضرر گذاشت که هر ان به هر دلیل ممکن است یک نوسان بازار به کال مارجین شدن و بر باد رفتن کل سرمایه منجر شود.
    مدیریت ریسک اساسی ترین رکن فارکس است.
    53
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط fx4shiraz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز اینکه من سرمایم نمی رسه برای استارت و می خوام با پول بقیه کارکنم یعنی هیچی از این کار نمیدونم؟

دوما در هیج کدام از معاملات شما مانی منیجمنت رعایت نشده سوما در هیچ کدام از معملات شما حد ضرر وجود ندارد خوب طبیعی هست که هر روش مانی منجمنت خودشو داره و قرار نیست چیزی که شما کار میکنی مثل مال من باشه و ....

بهتون قول میدم که در فارکس بسیار تازه کار هستید که در همچین رویا هایی سیر میکنید! و هنوز منطق بازار فارکس رو نمیدونید بله منم اگه از روش پول درآوردن کسی اطلاع نداشته باشم می تونم هزارتا چیزه دیگه بهش بگم

به هرحال ممنون که پسنم رو خوندید شما که 7 ساله فارکس کار می کنید هنوز متوجه نشدید sl گزاشتن اشتباه استاد
    دوست عزیز من به قدری در این چندین ساله در فروم های فارکسی از این بحث ها کردم که دیگه واقعا خسته شدم و ترجیح میدم این بحث ها به اینجا کشیده نشه! ما گفتنی ها و تجربیات خودمون رو گفتیم دیگه صلاح کار رو خودتون میدونید
    در مورد حد ضرر هم بهتون حق میدم همچین ظرز فکری داشته باشید چون تجربه کار با حساب ریل رو زیاد ندارید! یه زمانی میشه بازار بدون حتی 1 واحد برگشت به سمت شما تا چند صد واحد مخالف حرکت میکنه اون موقع باید دید با این حرف شما چی کار باید کرد. . .
    به هر حال موفق باشید من خواستم کمکی بهتون کرده باشم و راهی که خودن چند سال پیش رفتم و میدونم تهش چی میشه رو شما دیگه نری و چند سالی از زندگی عقب نیفتی ولی..
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بله دوستان حد ضرر گزاشتن ضرره دوستانی که به قول خودشون تجربه دارن چیزی رو انجام میدن که نفرات قبلی بهشون یاد دادن اصلا تا به حال به این فکر کردین که یه راه حل دیگه هم ممکنه باشه

Saeed.MD

جان شما که 7 ساله داری ریل کار میکنی می شه لطف کنی یه حساب دمو باز کنی و طی همون تعداد روز هایی که من حسابو 2 برابر کردم به کمک همون مدیریت مالی که بهش پا فشاری می کنی این کارو انجام بدی

داشتن یه ذهن آماده برای یادگیری چیز بدی نیست اگه غرور رو بزاریم کنار
    چه خوب بود به جای پافشاری بر روی اصولی که شاید 1 درصد قدیمی شده باشه فقط از خودتون می پرسیدین چرا من میگم حد ضرر اشتباهه و بجاش ازچی استفاده می کنم
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

کمک میخوام از افراد موفق

سلام . مهندس ام . میخوام یه کاری رو خودم شروع کنم با سرمایه کم . چه کاریو پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه دخترم.ممنون
    42
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

فروش کشتی توریستی تفریحی در جزیره کیش

کشتی توریستی تفریحی در جزیره زیبای کیش با درامد ماهیانه 200 الی 300 میلیون تومان به قیمت 5 میلیارد بفروش میرسد . البته 2 میلیاردش وام میباشد که ماهیانه از درامد کشتی پرداخت میشود و خریدار میبایست 3 میلیارد نقدی پرداخت کند . 09362009179
    37
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان
    نیاز به سرمایه گذار برای یک طرح تولیدی صنعتی داریم. میزان سرمایه گذاری 1/5 میلیارد با بازگشت سرمایه 12 ماهه. دوستانی که واقعا علاقه مند باشند پیغام خصوصی بدن.
    در حد امکان معرفی مختصری از سوابق و تجربیات هم داشته باشند. این مبلغ به صورت تسهیلات بانکی هم پذیرفته می شود.
    26
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترسا [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام . مهندس ام . میخوام یه کاری رو خودم شروع کنم با سرمایه کم . چه کاریو پیشنهاد میکنید با توجه به اینکه دخترم.ممنون

سلام... رشتت چیه؟؟!!!
    18
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقا بهزاد بنده تو سفر به ترکیه درخواست صادرات برنج کردن برنجی هم که مد نظر خریداران ترکیه بود میشه گفت در ایران درجه متوسط به حساب میره حالا به دلیل درخواست تناژ بالای اونا وسرمایه کم من اقدامی نکردم اطلاعاتی شما در این زمینه دارین ؟
    با تشکر
صفحه 6 از 14 نخست ... 45678 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)