ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 14 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 134
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام استاد بهزاد بهترین شرایط ها رو توضیح میدین واقعا دستت درد نکنه در زمینه چای اگر اطلاعاتی برای بنده دارید سراپا فراگیرم

336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    مرسی از اطلاعات جامعی که به ما دادید. من در جنوب عراق در استان بصره یک دفتر بازرگانی دارم که با چندتا از دوستان عراقیم بصورت شراکت از ایران مصالح ساختمانی و مواد غذایی و خلاصه هر جنسی که اونجا بشه روش کار کرد رو به عراق مفرستیم یکی از کالاهایی که دوست دارم روش کار کنم همین دستمال کاغذی هست. خوشحال میشم اگه اطلاعات کاملتری بهم بدی.
    فرصت
    مهمان
    جناب fobiran عزیز
    در سال های اتی به دلایل مختلفی جهت سرمایه گذاری ها درجایی خواهد بود که بهای تمام شده پایینی داشته باشد حرکت سرمایه های بیشتر ژاپنی ها و امریکایی ها و اروپایی ها به سمت شرق اسیا نشان از این امر داد شرکتی مثل دل بیشتر تولید ات اش در تایپه و چین است جنسی که اروپایی مصرف میکند در بیشتر موارد یا در چین یا هند یا برزیل تولید میشه فراینده جهانی شدن در سال های اتی روند اش تسریع میشود جابجایی این اجناس نیازمند به تاجر دارد شرکت های بزرگ رفته رفته بسیاری از فرایند های کاری خود را برونسپاری میکنند و خوب نتیجه ان در دست گرفتن فروش کالا در دست تجار و نمایندگی ها است
    طبق بررسی هایی که انجام شده در سال 2040 از کل محصولات تولیدی در جهان تقرییا 80 درصد از انها در محلی جدا از محل مصرف انها تولید خواهد شد مثلا نایک محصولات جنسی را که در ویتنام یا مالزی تولید میکنه توی اروپا و خاورمیانه مصرف میشود
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان در زمینه خرید ، فروش کاغذ اطلاعاتی دارید ممنون میشم در این تاپیک قرار دهید.
    منظورم شرایط وارد کردن کاغذ نیست چون هنوز سرمایه اولی برای من موجود نمی باشد.
    می خواستم اگر کسی فروشنده و یا وارد کننده دست اول سراغ دارد که قیمت رقابتی میفروشد به من معرفی کند تا بتوانم از ایشون خرید کنم.
    ممنون از راهنمای دوستان
    یا علی
    316
    کاربر فعال
    من از دوستان ممنونم که لطف کردن اطلاعات مفیدی رو در اختیارمون قرار دادند از دوستان تا حالا فردی در زمینه صادرات دستمال کاغذی فعالیت داشته .
    316
    کاربر فعال
    میزان خریدتان را بفرمائید تا من یک فردی را که در این زمینه وارد کننده هست خدمتتان معرفی کنم و در ضمن عرض کنم دوستانی که تمایل دارند کاغذ با کیفیت بالا از چین وارد کنن با من در تماس باشن جدیدا با یک شرکت چینی در نمایشگاه بین المللی آشنا شدم که کاغذ با کیفیت بالا و با بسته بندی های زیبا با قیمت 5500 تومان ارائه میده و یک فرصت خوب برای تجارت در ایرانه و جنس کاغذ هاش هم بسیار بالا بود .
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جناب fobiran عزیز
    در سال های اتی به دلایل مختلفی جهت سرمایه گذاری ها درجایی خواهد بود که بهای تمام شده پایینی داشته باشد حرکت سرمایه های بیشتر ژاپنی ها و امریکایی ها و اروپایی ها به سمت شرق اسیا نشان از این امر داد شرکتی مثل دل بیشتر تولید ات اش در تایپه و چین است جنسی که اروپایی مصرف میکند در بیشتر موارد یا در چین یا هند یا برزیل تولید میشه فراینده جهانی شدن در سال های اتی روند اش تسریع میشود جابجایی این اجناس نیازمند به تاجر دارد شرکت های بزرگ رفته رفته بسیاری از فرایند های کاری خود را برونسپاری میکنند و خوب نتیجه ان در دست گرفتن فروش کالا در دست تجار و نمایندگی ها است
    طبق بررسی هایی که انجام شده در سال 2040 از کل محصولات تولیدی در جهان تقرییا 80 درصد از انها در محلی جدا از محل مصرف انها تولید خواهد شد مثلا نایک محصولات جنسی را که در ویتنام یا مالزی تولید میکنه توی اروپا و خاورمیانه مصرف میشود
    دقیقا همینطور هست ، به دلیل پایین بودن هزینه تولید در شرق آسیا کارخانه های بسیار بسیار زیادی به این سمت اومدن. تولید در شرق و ارسال اون به تمام نقاط دنیا، هزینه ای بسیار پایینتر از تولید در دیگر نقاط دنیا داره..و از طرفی تراکم جمعیتی در شرق خود به خود یه بازار مصرفی خیلی بزرگ رو ایجاد کرده ( چین ، هند و ویتنام ، تایوان، مالزی و ..مجموعا حدود 3 میلیارد جمعیت ) و این یعنی یه بازار تولیدی و مصرفی بسیار بزرگ...
    مخصوصا این پتانسیل در چین بسیار بالاست، به دلیل سیاستهای باز اقتصادی که دولت مردان در این کشور اجرا کردن و میکنن و بستر مناسبی که برای سرمایه گذاریهای خارجی فراهم کردن و رشدی که در این چند سال داشتن...
    در هند این مسئله شاید کمی به کندی پیش بره که این هم به دلیل مسائل فرهنگی و اعتقادی میتونه باشه، اصولا مردم هند به تقدیر و اینکه وقتی فقیر به دنیا میایی، پس تقدیر این بوده و نمیتونی یا نباید تغیرش بدی، اعتقاد دارن و این عامل باز دارنده ای برای رشد هست، بر عکس چینی ها که شدیدا دارن تجمل طلب و فراری و لامبورگینی باز میشن.

تمرکز بر روی چین، به عنوان یه بازار مصرفی در هر زمینه ای و یه تولید کننده و تامین کننده قوی در هر زمینه ای میتونه یه سرمایه گذاری مطمئن باشه...
    فرصت
    مهمان
    سلام اقا مرتضی
    جالب توی دنیا برای هر سرمایه گذار برای تولید الویت اول چین است این کشور در فراهم نمودن شرایط اقتصادی مطلوب عالی عمل نموده و همانظور که فرمودید چین و شاید بخش بزرگی از شرق اسیا یک کارگاه بزرگ جهانی شده که کل مواد اولیه از سراسز جهان به سمت ان سرازیز میشود و محصولات متنوع از ان خارج میشود
    البته به نظر من چین تک بعدی رشد نموده و هنوز مشکلات ساختاری زیادی در حوزه اجتماعی دارد هنوز بخش زیادی از مردم فقط پس انداز کننده دولت هستند ولی شاید روزی مثل کره جنوبی شود اما هنوز مسیر زیادی باقی مانده
    ای کاش ما هم میتوانستم حداقل در حوزه اقتصادی رویه چین را الگو قرار دهیم افسوس که فساد حاکم در اقتصاد ما مجال برنامه ریزی و بنچ مارکیتنگ را نمی دهد
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام اقا مرتضی
    جالب توی دنیا برای هر سرمایه گذار برای تولید الویت اول چین است این کشور در فراهم نمودن شرایط اقتصادی مطلوب عالی عمل نموده و همانظور که فرمودید چین و شاید بخش بزرگی از شرق اسیا یک کارگاه بزرگ جهانی شده که کل مواد اولیه از سراسز جهان به سمت ان سرازیز میشود و محصولات متنوع از ان خارج میشود
    البته به نظر من چین تک بعدی رشد نموده و هنوز مشکلات ساختاری زیادی در حوزه اجتماعی دارد هنوز بخش زیادی از مردم فقط پس انداز کننده دولت هستند ولی شاید روزی مثل کره جنوبی شود اما هنوز مسیر زیادی باقی مانده
    ای کاش ما هم میتوانستم حداقل در حوزه اقتصادی رویه چین را الگو قرار دهیم افسوس که فساد حاکم در اقتصاد ما مجال برنامه ریزی و بنچ مارکیتنگ را نمی دهد
    سلام جناب فرصت

چین دیرتر از کره جنوبی به خودش اومد، کره بعد از رهایی از دست ژاپن و پایان جنگ 3 ساله با کره شمالی، به خودش اومد، جایی خوندم، که رهبر اون موقع کره، ( که اسمش رو الان به خاطر نمیارم) هر روز صبح خطاب به مردم کره سخرانی میکرده، هر روز بلا استثنا، که باید رشد کنیم و ما میتونیم و هر کس در جای خودش با تمام توانش کار کنه و این همراه با یه مدیریت و برنامه ریزی دقیق، کره جنوبی امروز رو ساخته، شاید اگر کره جمعیت و گستردگی چین رو داشت الان قدرت اول و بلامنازع دنیا بود. ولی چین هم داره خوب رشد میکنه . در واقع یکی از مشکلاتشون دقیقا همین موردی بود که شما گفتین: مردم فقط پس انداز کننده دولت هستند. این معضل رو دارن حل میکنن و شدیدن به بخش مصرف داخلی دارن توجه میکنن. خود چین بزرگترین بازار مصرفی برای خودش میتونه باشه. شدیدا دارن مردم رو ترغیب به مصرف میکنن ، به تفریح و لذت بردن از زندگی و این بعد داره کم کم حل میشه
    فرصت
    مهمان
    درود بر اقا مرتضی
    فکر میکنم شما بهتر از همه چین را میشناسید و صحبت شما کاملا صحیح میباشد
صفحه 2 از 14 نخست 123412 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)