ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    افرين
    البته گرون حساب كردن با اونها يك مزيت ديگه داره كه اونهم اينه كه ديگه بر نميگردن
    حاجی دل پری از تجارت با فک و فامیل و آشنا داری انگار ها
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    حاجی دل پری از تجارت با فک و فامیل و آشنا داری انگار ها
    نه اقا مرتضي - اشناهاي ما خيلي هم خوش حساب هستن ولي توي 100 تا 5 نفر هم بد حساب باشن ادمو ديوونه ميكنن
    وگرنه معامله با اشناها مطمئن تر هستش تا غريبه
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    نه اقا مرتضي - اشناهاي ما خيلي هم خوش حساب هستن ولي توي 100 تا 5 نفر هم بد حساب باشن ادمو ديوونه ميكنن
    وگرنه معامله با اشناها مطمئن تر هستش تا غريبه
    والا اگر آشنا واقعا آشنا باشه و ارزش قائل باشه. من چند وقت پیش یه نمونه بار برای یکی از دوستانم در ایران فرستادم، به شرکت هم گفتم چون رفیقم هست، گفته میاد هزینه ارسال و خرید نمونه رو میپردازه بعدا، از وقتی نمونه رو گرفته دیگه خبری ازش نیست، اگر آشنا نبود بار رو میفرستادم دفتر و میرفت از دفتر میگیرفتش و پولش رو هم اونجا پرداخت میکرد، حالا که مستقیم فرستادیم دم خونش، پیداش نیست....
    صحبت سر مبلغش نیست، چون زیاد نیست ولی حس خوبی به آدم دست نمیده وقتی یکی که آشنات هست اینجوری برخورد میکنه...بقول شما حسابی آدم و دیوونه میکنن..
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    معامله با غریبه ها بهتر از آشنا ها هست که باهاشون رودرواسی نداریم . رودرواسی در تجارت بدترین آفت هست
    69
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    معامله با دوست و اشنا و اقوام یک بدی که داره اینه که وقتی میری پیش فروشنده اگر فروشنده معذرت میخوام ادم قالتاقی باشه چون مطمئنه که طرف مقابل دیگه واقعا خریدار هست هر نوع جنسی رو با هر قیمتی که دلش بخواد می اندازه! مخصوصا اگه باهاش رودرواسی داشته باشه.

سفارش من به کسی که میخواد از دوست و اشنا خرید بکنه اینه که قبلش باید حداقل یکی دو جا قیمت بگیره که اگر فروشنده خواست زرنگ بازی در بیاره بزنه توی پر و بال اش! البته این توصیه ی قیمت کردن در جاهای مختلف مختص به خرید از دوست و اشنا نیست و همه جا باید حداقل از یکی دو جای دیگه هم قیمت گرفت!

البته فروشنده اگر به حفظ آبرو و فروش آینده ی خودش باشه ، بایستی جنس خوب و با قیمت خوب بده!
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    والا ما همه جور شه رو امتحان کردیم و همه جور تو در مضان اتهام هستی نسیه بدی میگن انقدر دزدیده که این پول توش گمه .صبر ایوب بخرج میدی تا خودش خجالت بکش پول رو بیار میگه چی چی پول تو حالت خرابه . میگی جنس ندارم میگن .........به هفنگ رسیده حالا اینجوری برخورد میکنه .ازشون کمک بگیری میگه یادت رفت تا دیروز پرتغال فروش بودی ببخشید بادکنک فروش بودی از پول خودم آدمت کردم . قیمت خرید میگری میگن غلط کرده فلانی آدمیه سود نگیره مال بفروشه .هر کاری کنی آدم بده فیلم تویی و باید آخر فیلم بمیری . همین /بفول دوستی همه به هش میگفتن خیلی تو قالتاقی گفت تو که صادقی با مردم یه شهر پشتت حرف و حدیث باز من که تک شغلم ناراحتین
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)