ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید

کمک برای ارسال یک محموله از چین به ایران

دوستان عزیزی که در چین هستند. من یک کارتون تقریبا پنجاه کیلویی از xiamen می خوام یکی بفرسته بیاد تهران بصورت دریایی. کسی در این رابطه می تونه کمک کنه. بیشتر قابل توجه آقا مرتضی گلمون.
    ممنون
    30
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    منظور از تهران مقصد نهایی دوستان
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    معمولا پنجاه کیلو رو کسی دریایی حمل نمیکنه. برای چی میخواهید دریایی حمل بشه؟ به خاطر هزینش میگید؟
    بهتره از طریق پست هوایی حمل بشه گرچه هزینه حملش ممکنه زیاد بشه.
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان عزیزی که در چین هستند. من یک کارتون تقریبا پنجاه کیلویی از xiamen می خوام یکی بفرسته بیاد تهران بصورت دریایی. کسی در این رابطه می تونه کمک کنه. بیشتر قابل توجه آقا مرتضی گلمون.
    ممنون
    سلام
    کارتون حاوی چی هست،؟ بار خریداری شده هست یا نمونه؟
    اگر بخوایی دریایی بفرستی، باید از طریق کارگوهایی اقدام کنی که خرده بار کار میکنن، اونها معمولا بار چندین نفر رو جمع میکنن و یه کانتینر میکنن و میفرستن میاد...خیلی زمان میبره..تا بار جمع بشه و کانتینر تکمیل بشه و راه بیوفته بیاد ...1 ماه هم که در راه خواهد بود...بعدشم باید با بقیه بار باهم ترخیص بشه... خلاصه من فکر میکنم برا یه کارتن دریایی مسیر طولانی هست...و دنگ و فنگ زیاد داره...
    هوایی گرونتر ولی راحتتر هست..
    ویرایش توسط مرتضی : 24-12-2012 در ساعت 08:22
    abbas.joudaki
    مهمان
    دو کارتون زیر 29 کیلوش کن.دونفر میتونه با هواپیما بدون گمرک بیارش .دوست عزیز
    Fobiran
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbas.joudaki [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دو کارتون زیر 29 کیلوش کن.دونفر میتونه با هواپیما بدون گمرک بیارش .دوست عزیز
    اونوقت طرف باید هیچ چیز دیگه ای با خودش نیاره.
    در ضمن ممکنه باز هم بهش گیر بدن. اگر شک کنن کالا رو بر میدارن و میگن جنبه تجاری داره و در نتیجه باید بره ترخیص بشه.
    این اتفاق رخ داده
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    برای حمل هوایی ( پست هوایی) برای نیم کیلو 180 یوان هزینه میشه بعد از نیم کیلو به ازای هر نیم کیلو اضافه 37 یوان باید پرداخت بشه ( این هزینه Door to Door هست )
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    ما با یه شرکت چینی مذاکره کردیم . می گن نمونه ها رایگان هست ولی هزینه پست رو باید خودمون بدیم که خیلی گرون قیمت دادن !!!!
    یه کارتن حدود 20 کیلویی می شه ... بخواهیم با پست هوایی بیاد چطوری هست ؟ از کجا باید اقدام کنیم ؟ هزینه اش با خودمون هست دیگه ؟ به اون شرکت بگم شما ارسال کنید و خودمون هزینه پرداخت می کنیم
    راهنمایی کنید تا بتونیم به این نمونه ها برسیم
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    برای حمل هوایی ( پست هوایی) برای نیم کیلو 180 یوان هزینه میشه بعد از نیم کیلو به ازای هر نیم کیلو اضافه 37 یوان باید پرداخت بشه ( این هزینه Door to Door هست )
    هر یوان چند ریاله ؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط dalin [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    ما با یه شرکت چینی مذاکره کردیم . می گن نمونه ها رایگان هست ولی هزینه پست رو باید خودمون بدیم که خیلی گرون قیمت دادن !!!!
    یه کارتن حدود 20 کیلویی می شه ... بخواهیم با پست هوایی بیاد چطوری هست ؟ از کجا باید اقدام کنیم ؟ هزینه اش با خودمون هست دیگه ؟ به اون شرکت بگم شما ارسال کنید و خودمون هزینه پرداخت می کنیم
    راهنمایی کنید تا بتونیم به این نمونه ها برسیم
    سلام
    من در پیغام خصوصی هم که برام فرستاده بودین، جواب دادم به سوالتون.
    نمونه معمولا همیشه رایگان هست مگر اینکه قیمتش واقعا بالا یاشه. هزینه پستش هم باز به کارخونه بستگی داره ولی معمولا به عهدهء خریدار هست.

جز پست هوایی معمولا راههای دیگه خیلی طولانی و سخت هستند. من در پیغام خصوصی بهتون گفتم که هزینه پست به ازای هر نیم کیلو 50 یوان هست ولس امروز متوجه شدم که dhl هنگ کنک دیگه با ایران کار نمیکنه. این هزینه که من به شما گفتم برای هنگ کنک بود. که در چین نماینده دارن و ما نمونه هامون رو از طریق اونها ارسال میکردیم. در حال حاضر چیزی حدود 2 برابر قبل شده. هزینه ارسال. شاید هم بیشتر. و البته بستگی به حجم هم داره. اگه حجم و وزد دقیق رو بهم بگین و مبدا رو شاید بتونم قیمت دقیقترش رو بهتون بگم.
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع