ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من در پیغام خصوصی هم که برام فرستاده بودین، جواب دادم به سوالتون.
    نمونه معمولا همیشه رایگان هست مگر اینکه قیمتش واقعا بالا یاشه. هزینه پستش هم باز به کارخونه بستگی داره ولی معمولا به عهدهء خریدار هست.

جز پست هوایی معمولا راههای دیگه خیلی طولانی و سخت هستند. من در پیغام خصوصی بهتون گفتم که هزینه پست به ازای هر نیم کیلو 50 یوان هست ولس امروز متوجه شدم که dhl هنگ کنک دیگه با ایران کار نمیکنه. این هزینه که من به شما گفتم برای هنگ کنک بود. که در چین نماینده دارن و ما نمونه هامون رو از طریق اونها ارسال میکردیم. در حال حاضر چیزی حدود 2 برابر قبل شده. هزینه ارسال. شاید هم بیشتر. و البته بستگی به حجم هم داره. اگه حجم و وزد دقیق رو بهم بگین و مبدا رو شاید بتونم قیمت دقیقترش رو بهتون بگم.
    تشکرات ویژه
    اون شرکت هم می گه نمونه ها رایگانه ولی هزینه پست رو باید بدیم . برام سوال اینجاست که از ترکیه که می خواستم نمونه بیاد پست dhl بهم گفت همین جا پرداخت می کنیم . یعنی بار رو که گرفتم هزینه اش رو پرداخت می کنم ولی چینی ها می گن فلان دلار بریز به حسابمون !!!
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط dalin [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    تشکرات ویژه
    اون شرکت هم می گه نمونه ها رایگانه ولی هزینه پست رو باید بدیم . برام سوال اینجاست که از ترکیه که می خواستم نمونه بیاد پست dhl بهم گفت همین جا پرداخت می کنیم . یعنی بار رو که گرفتم هزینه اش رو پرداخت می کنم ولی چینی ها می گن فلان دلار بریز به حسابمون !!!
    شرایط پس کرایه برای dhl رو اطلاع ندارم به چه شکلی هست، ولی شنیدم کمی دنگ و فنگ داره، باید حسابی باز بشه و پولی ودیعه بشه. دقیق نمیدونم. ولی معمولا اگر کارخونه بخواد بفرسته، پول پست رو پیش میگیره، این روال هست.
    ویرایش توسط مرتضی : 19-02-2013 در ساعت 10:33
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام برای واردات از چین چی سود خوبی داره کسی هست کمکم کنه 09183683115
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    slm.kharidare mazoot kesi onj soragh dare.
    13
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    باسلام

احتراما به عرض می رساند گروه بازرگانی C C COM CO LIMITED و HAMPARD خدمات خود را به شرح زیر معرفی مینماید.

1- SOURCING تجزیه و تحلیل منابع و ماخذ تولید کنندگان کالای درخواستی در چین
    2- CONTROL کنترل خرید و کنترل کیفی محصول با استفاده از شرکت های معتبر (INSPECTION )
    3- CONTRACT بستن قراردادهای خرید و تولید به صورت حقوقی
    4- SHIPMENT ارسال بار با سریعترین خطوط کشتیرانی داخلی و خارجی و لاین های هوایی با بهترین نرخ
    5- SOLE AGENCY اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت ها و کارخانه های معتبر
    6- PRODUCT LINES بررسی حرفه ای جهت خرید خط تولید های کالا
    7- SERVICES ارایه سرویسهای بازدید کارخانه ، بازدید انبارهای کالا
    8- SAMPLING اخذ هرگونه نمونه کالا جهت بررسی کیفیت
    9- EXPORT بازاریابی هرگونه کالای صادراتی و ایجاد بازار
    10- SIMULATION مشابه سازی تولیدات صنعتی سایر کشورها در چین

لازم به ذکر است نسبت به انجام تعهدات ما شما می توانید در تهران از طریق هر گونه قراردادهای حقوقی وتجاری نسبت به عملکرد این گروه اطمینان حاصل نمایید.

با تشکر
    مجتبی نایب پور : commercial consultant

CHINA , SHENZHEN , HONG KONG OFFICE IRAN , TEHRAN OFFICE................................
    C C COM CO LIMITED
    Tel: +86-755-6158 6366
    Fax: +86-755-6158 6362
    Unit 411, 4 Floor,BaoYunDa
    Logistic Tower,
    BaoYunDa Logistic Center,
    115 Baoan
    District, Shenzhen City, CHINA.
    深圳市宝安区西乡宝运达
    物流信息大厦411
    00989121106503
    00989353653737
    00982122922874
    00982126420377
    VIBER : 09353653737
    HAMPARDEX@GMAIL.COM
    INFO@HAMPARD.COM
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگر کارخونه بخواد با dhl براتون بفرسته باید پولشو اون طرف به dhl بده و معمولا در خارج این ها اکانت dhl دارن مثل کد پستی ما ولی گرفتم اکانت تو ایران رسم نیست همه با آدرس کار میکنن.
    برای پس کرایه شما باید با دفتر dhl اینجا تماس بگیرید و contact person طرفتون در کارخانه را و زمان آماده شدن نمونه را به dhl بدید و ازشون بخواهید که برن بار را براتون pickup کنند که در این صورت شما پول حمل را همینجا میدید.

اما پیشنهاد من اینه که به کارخونه بگید با EMS براتون بفرسته. EMS پست هماهنگ کننده بین پست های دولتی هست به جای یک هفته ممکنه 3 هفته طول بکشه ولی ارزون تر هست.

موفق باشید
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع