ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
    142
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Smile صادرات محصولات تولیدی و مهندسی خود را به شرکت با تجربه ی نشنال الکترونیک بسپارید

با سلام
    خدمت دوستان عزیزم عرض کنم ، مدتی است که در یک شرکت بازرگانی معتبر با سرمایه گذار افغان مشغول به کار هستم که این شرکت 50 سال تجربه در همه نوع زمینه ی صادراتی و وارداتی را داراست و دارای شعبه در افغانستان و مشهد می باشد که البته با توجه به سابقه ی طولانی کار با کشورهای عراق ، چین ، دبی، ترکمنستان ، پاکستان، روسیه و ژاپن و.... آماده ی انجام هرگونه عملیات صادرات به طور عام و واردات محصولات پلاستیکی - صنعتی و مواد غذایی و مواد نفتی به طور خاص را داراست . هم اکنون این شرکت توانایی واردات 1000 تن مواد سوختی در هفته از عراق و صادرات آن به افغانستان را دارد که یکی از بزرگترین تناژ شناور در این زمینه است ، اگر علاقه مند بودید که من شما را برای صادرات موفق تان راهنمایی کنم ، می توانید در همین تاپیک درخواستهای خود را عنوان فرمایید ؛ امیدوارم کمک مناسبی در این زمینه باشم.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    سلام دوست عزیز
    ما در بیرجند شرکت بازرگانی داریم و بیشتر فعالیتمان در زمینه صادرات سنگ است چه بصورت کوپ و چه بریده شده و آماده به کار.
    با چند نفر هم در افغانستان در شهر هرات کار میکنیم ولی خرید زیادی ندارند.
    اگر میتوانید در زمینه افزایش فروش در افغانستان به ما کمک کنید چه بصورت معرفی بازرگانان فعال و چه بصورت پورسانتی لطفا ایمیل و شماره تماس خود را برای من ارسال کنید تا با هم در تماس باشیم.
    ممنون email: hamantrade66@yahoo.com
    142
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    حتماً با ایمیل شما هماهنگ می کنم تا ان شاء الله به مرحله ی قرارداد برویم.
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام

لطفا با من تماس بگیرید
    سپاسگزارم
    قندریز

09127395585
    142
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    لطفاً نوع کار و یا محصول خود را اعلام فرمایید نا متقبل هزینه های سنگین تلفن نگردیم ، بعضی از دوستان با اینکه از بازار مورد هدف خود مطلعند که مثلاً شرکت مزبور دارای منابع غنی کشاورزی است قصد صادرات محصول مشابه به آنجا را دارند و بعد از پیگیری های مکرر من که بدون هزینه نیست متوجه می شوم با اینکه شخص مورد تقاضا به این موضوع واقف بوده ، می خواسته است راههای دیگر را نیز امتحان کرده باشد. قصد من کمک به افرادی است که واقعاً بدون مطالعه یا تحقیق وارد این مقوله نشده باشند
    با تشکر
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام من در زمینه چای ایرانی فعالیت میکنم و همچنین تولید کننده چای نیز هستم و اماده تهیه کردن به تناژبالا جهت صادرات میباشم لطفا راهنمایی بفرمایید
    khashayarekohan@yahoo.com 09111411691
    32
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز.
    بنده در زمینه تولید سنگ مرمر سفید فعالیت دارم عمده خریداران این محصول کشور چین هست.متاسفانه تا بحال درزمینه صادرات فعالیت نداشته ام.برای ایجاد بازار و بازاریابی این محصول درکشورهای دیگه اگرشما میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم.باتشکر
    fx.mahdavi@yahoo.com
    142
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض پوزش در تأخیر پاسخ شما دوستان آقای خشایار برای صادرات کالایتان شما بایستی دارای بسته بندی های دارای استانداردهای جهانی باشید و نوع محصول شما نیاز به برگه های آزمایشی جواز سلامت بهداشت دارد ، در ضمن خود شما کدام بازار را برای چای خود مطلوب می دانید تا من اطلاعات بیشتری را بتوانم به شما بدهم.
    142
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقای مهدوی عزیز
    من به شما توصیه می کنم به سایتهای اتاق مشترک و همینطور سازمان توسعه تجارت مراجعه کرده تا اطلاعاتی در رابطه با نوع محصولات صادراتی و وارداتی کشورهای مختلف به دست آورید پس از آن می توانید با اطمینان بیشتری کشور هدف خود را انتخاب کنید و بازار افغانستان که من از آن مطلعم خود دارای منابع و کارخانه های بسیاری از نوع سنگ مرمر می باشد که صادرات به این کشور به صرف نیست.
    14
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام [URL="http://www.tajerbank.com/forum/member.php?u=818"][B][B]
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)