ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26
    45
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

مالیات که هر ساله باید به دولت بدین صفر هستش ، کلا در مناطق آزاد مثل جزیره کیش ، منطقه ازاد انزلی و .... مالیات شما صفر هستش. البته در کیش تا 30 سال ، بقیه رو نمی دونم. روالش رو من چند سال پیش برای کیش انجام دادم.

شما و تمامی شرکا باید برین کیش ، اونجا می رین اداره ثبت شرکت ها. مدارک رو آماده می کنین و 3 روز هم زمان می بره تا ثبت کنین. قشم هم باید همین قدر طول بکشه.

با سپاس از پاسختون، یه سوال دیگه، آیا باید اونجا ملکی رو خریداری کرده باشیم یا میشه به صورت اجاره هم این کار رو انجام داد.

سوال بعد این که آیا تعداد شرکا بیشتر باشن بهتره از نظر مالیاتی؟
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    لطفن در مورد طریقه شرکت در کلاسهای آموزشی و یا امتحان هم راهنمایی میفرمایین !؟
    متشکرم
    ویرایش توسط behi : 26-08-2012 در ساعت 10:24
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ثبت نمايندگي

سلام بر دوستان
    ايا ميشود كه در پروسه واردات و ثبت نمايندگي ازكارت بازرگاني ترخيص كار استفاده كرد ولي نمايندگي بنام خود شخص باشه؟
    يعني براي مثال شركت ترخيص نامش هست ابي
    شركت سفارش دهنده وگيرنده محصول هست نامش قرمز
    شركت ابي جنس رو وارد كنه ولي در ثبت نماينگي بنام قرمز ثبت بشه
    با تشكر
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام
    من در این زمینه ، اطلاعات تخصصی ندارم، ولی با یه سرچ در اینترنت یه اطلاعاتی رو به دست آوردم.

ثبت نمایندگی در وزارت بازرگانی

جهت ثبت نمایندگی باید مدارک زیر ارائه شود:
    1- نامه نمایندگی از کمپانی سازنده با تاییدیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در مبدا و اتاق بازرگانی مبدا ( به همراه ترجمه رسمی با تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه در تهران )
    2- نامه درخواستی
    3- کاتالوگ انگلیسی (اصلی کمپانی)
    4- فرم پیش نویس گواهی
    5- فرم خلاصه اطلاعات
    6- فرم تعهدنامه در سربرگ شرکت
    7- کپی کارت بازرگانی معتبر
    8- کپی اساسنامه (برابر با اصل شده)
    9- روزنامه آگهی تاسیس (برابر با اصل شده)
    10- روزنامه آخرین تغییرات (برابر با اصل شده)

مراحل انجام ثبت نمایندگی:

در مرحله اول می بایست به سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوطه در قسمت درخواست نمایندگی اقدام کرد. پس از دریافت کد نهایی از سیستم، کلیه مدارک فوق به همراه پرینتی از صفحه ارائه کد و یک پاکت A4 حبابدار خالی که حق تمبر آن پرداخت شده باشد به آدرس مرکز امور اصناف و بازرگانان، اداره نمایندگی شرکت های خارجی (تهران - میدان ولی عصر - ضلع شمال شرقی میدان - ساختمان شماره سه وزارت بازرگانی - کد پستی 1594633518 - تلفن: 88893801 الی 10) پست نمایید.
    پیگیری پرونده از طریق سایت و بر اساس کد دریافتی و کلمه عبور می باشد.
    بعد از درخواست ثبت و یا تمدید نمایندگی و ارائه مدارک در صورت کامل بودن مدارک ،گواهی صادر و پس از آن نامه ملت کارت بازرگان به نام مدیرعامل شرکت جهت معرفی نامه به بانک ملت صادر می گردد.

حاجی با توجه به اینکه برای ثبت نمایندگی در وزارت بازرگانی و صنایع و معادن، حتما و حتما نیاز به داشتن کارت بازرگانی هست، پس میشه نتیجه گرفت که احتمال خیلی زیاد باید واردات نمایندگی با کارت همون نمایندگی انجام بشه. البته من بازم میگم، اطلاع دقیق و مستند ندارم، از قوانین ثبت نمایندگی ، چنین برداشت کردم.

دوستان دیگه که نمایندگی شرکت خارجی در ایران رو دارن، یا با قوانین کاملا آشنا هستن، بیشتر میتونن کمک کنن.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من در این زمینه ، اطلاعات تخصصی ندارم، ولی با یه سرچ در اینترنت یه اطلاعاتی رو به دست آوردم.

ثبت نمایندگی در وزارت بازرگانی

جهت ثبت نمایندگی باید مدارک زیر ارائه شود:
    1- نامه نمایندگی از کمپانی سازنده با تاییدیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در مبدا و اتاق بازرگانی مبدا ( به همراه ترجمه رسمی با تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه در تهران )
    2- نامه درخواستی
    3- کاتالوگ انگلیسی (اصلی کمپانی)
    4- فرم پیش نویس گواهی
    5- فرم خلاصه اطلاعات
    6- فرم تعهدنامه در سربرگ شرکت
    7- کپی کارت بازرگانی معتبر
    8- کپی اساسنامه (برابر با اصل شده)
    9- روزنامه آگهی تاسیس (برابر با اصل شده)
    10- روزنامه آخرین تغییرات (برابر با اصل شده)

مراحل انجام ثبت نمایندگی:

در مرحله اول می بایست به سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] مراجعه و نسبت به تکمیل فرم مربوطه در قسمت درخواست نمایندگی اقدام کرد. پس از دریافت کد نهایی از سیستم، کلیه مدارک فوق به همراه پرینتی از صفحه ارائه کد و یک پاکت A4 حبابدار خالی که حق تمبر آن پرداخت شده باشد به آدرس مرکز امور اصناف و بازرگانان، اداره نمایندگی شرکت های خارجی (تهران - میدان ولی عصر - ضلع شمال شرقی میدان - ساختمان شماره سه وزارت بازرگانی - کد پستی 1594633518 - تلفن: 88893801 الی 10) پست نمایید.
    پیگیری پرونده از طریق سایت و بر اساس کد دریافتی و کلمه عبور می باشد.
    بعد از درخواست ثبت و یا تمدید نمایندگی و ارائه مدارک در صورت کامل بودن مدارک ،گواهی صادر و پس از آن نامه ملت کارت بازرگان به نام مدیرعامل شرکت جهت معرفی نامه به بانک ملت صادر می گردد.

حاجی با توجه به اینکه برای ثبت نمایندگی در وزارت بازرگانی و صنایع و معادن، حتما و حتما نیاز به داشتن کارت بازرگانی هست، پس میشه نتیجه گرفت که احتمال خیلی زیاد باید واردات نمایندگی با کارت همون نمایندگی انجام بشه. البته من بازم میگم، اطلاع دقیق و مستند ندارم، از قوانین ثبت نمایندگی ، چنین برداشت کردم.

دوستان دیگه که نمایندگی شرکت خارجی در ایران رو دارن، یا با قوانین کاملا آشنا هستن، بیشتر میتونن کمک کنن.
    اينطور هم ميشه كه در پروسه ثبت نمايندگي صاحب شركت از كارت ترخيص كار وكالت نامه بگيره جهت همون نمايندگي
    بنابراين اون وكالت نامه حكم همون كارت بازرگاني رو داره وتصور مكنم سازمان بازرگاني قبول كنه ولي باز هم نظر بقيه دوستان رو هم بدونيم
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جواب سوالم رو پيدا كردم-بله اينكار ممكنه
    ممنون از دوستان كه نميدونستند
    33
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Exclamation واردات با کارت بازرگانی ترخیصکار

با سلام و ادب باید به عرض برسانم که کارت بازرگانی ترخیصکار فقط جهت ورود کالا از مبادی ورودی کشور و ثبت در سیستم گمرک و نهایتا سازمان امور مالیاتی کشور مورد نیاز میباشد وارتباطی به روابط شما با فروشنده و توافقات فی مابین شما ندارد .
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ثبت شرکت

با سلام
    میخواستم بپرسم برای صادرات و واردات کالا باید کدوم یک از انواع شرکت ها رو ثبت کرد؟و اینکه آیا بانک ها برای واردات یا صادرات کالا وام میدن یا نه؟مرسی اگر راهنماییم کنین
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام مجدد
    ممنون از همه ی دوستانی که به سوالات بنده پاسخ دادن و دلسوزانه راهنماییم کردن..!!!!
    بنده یک خانم هستم که تازه میخوام وارد کار بازرگانی بشم و به خاطر همین این سوالات رو پرسیدم..
    طبق بررسی هایی که انجام دادم خودم جواب سوالاتم رو پیدا کردم و براتون میگم تا اونایی که نمیدونن بدونن و اونایی که میدونن براشون یادآوری بشه ..
    1- برای صادرات و واردات کالا شرکت سهامی خاص مناسب هست که در اون به عنوان شخص حقوقی کار میکنن ..البته ثبت شرکت اصلا الزامی نداره و برای دریافت کارت بازرگانی و انجام فعالیت بازرگانی میشه بدون داشتن شرکت و بعنوان شخص حقیقی این کاررو کرد.
    2- برای صادرات و واردات کالا بانک توسعه صادرات بعد از چند ماه کارکرد خوب، وام میده ، البته فکر میکنم در صورتی این کار رو میکنه که شرکت داشته باشی..باز هم دقیق تر دوستان میتونن از خود بانک بپرسن.
    با تشکر از خودم
    فرصت
    مهمان
    با سلام
    به نظر تا کسب و کار خود را درست و حسابی توسعه نداده اید به فکر ثبت شرکت و این گونه کارها نباشید براس صادرات و واردات هم داشتن کارت الزامی است اما میتوانید از کارت دیگران هم استفاده نمایید ثبت شرکت در ایران فقط در صورت ضرورت مناسب است برخی از دوستان بنده با این که سال ها است توی تجحارت هستند شرکتی ندارند و دلیلی برای این کار نمیبیند
    امیدوارم موفق باشید در تجارت در ضمن شرکت سهامی خاص دردسر های زیادی دارد با مسولیت محدود بهتر و سبک تر است
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع