ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    92
    کاربر جدید
    کاربر جدید

بازار کشاورزی در امارات

سلام به همگی دوستان
    امیدوارم حال همگی خوب باشه و اوقات به کامتون
    بنده هم از کاربرای تازه وارد به این انجمن هستم و آشنایی چندانی با جو اینجا ندارم
    من در حال تولید کود ورمی کمپوست هستم
    کسی از دوستان هست که بتونه این لطف و به من داشته باشه و منو اشنا کنه با شیوه ارتباط با بازار امارات
    والبته شیوه بازاریابی در امارات یا کشورهای اطراف
    خودم هم توی چندتا از سایتهای import / export / trading یه سری کارا انجام دادم ولی خوب واقعا" مبتدی هستم
    پیشاپیش از کسانی که به من کمک میکنن کمال تشکر رو دارم.
    فرصت
    مهمان
    با سلام اقا میثم اگر وقت داری یک سر برو اونجا و زیز بم هم چیز را خود پیدا کنم اینجوری خیلی راحت تر میتونی به هدف ات برسی
    92
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    پیشنهادتون خوبه ولی شرایط رفتنم در حال حاضر جور نیست
    راه حال دیگه ای هم به نظرتون هست؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط mey-sam [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    پیشنهادتون خوبه ولی شرایط رفتنم در حال حاضر جور نیست
    راه حال دیگه ای هم به نظرتون هست؟
    سلام
    چرا امارات رو انتخاب کردی؟ معمولا وقتی کشوری رو برای بازار هدف انتخاب میکنیم با توجه به پتانسیل اون کشور در جذب کالا یا خدمات ماست، یا با توجه به توان و نفوذ خودمون در اون کشور دست به این انتخاب زدیم. بازار امارت با توجه به حالت ترانزیتی که در اونجا حاکم هست بازار بسیار بزرگی میتونه باشه و هست البته من آشنایی زیادی از نظر تجاری با این بازار ندارم.
    منظور من از سوالاتی که مطرح کردم این بود، که اگر صرفا به خاطر اسم وبزرگی بازار رفتی سمت امارات، نمیتونه دلیل موفقیت باشه. اگر کشور و بازار دیگه ای میشناسی که دستت در اونجا باز تر هست و نقوذ و آشنا داری و رفت و آمد برات راحتتر و کم هزینه تر هست، انتخاب رو عوض کن. اگر نه، که هیچی...
    اگر خودت موقعیت رفتن به امارات رو نداری، و در حال حاضر، ایجاد دفتر فروش و نمایندگی ( که خودش داستان و پروسهء جداگانه و پیچیده ای هست ) امکان پذیر نیست، میتونی به تنهایی یا با شراکت، در نمایشگاهی مرتبط با کالای خودت در امارات شرکت کنی و کالای مورد نظرت رو عرضه کنی،
    با تبلیغ در سایتهای b2b هم میتونی مشتریانی رو جذب کنی.
    یا باشراکت و همکاری با شرکتهایی که در امارات دفتر دارن و با بازار اونجا آشنا هستن. از امکانات اونها استفاده کنی و در سود شریک باشی.
    راههای دیگری هم میتونه باشه...
    92
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    مرسی دوست عزیز بابت راهنمایتون
    حتما استفاده می کنم
    در جواب سئوال تون هم دلیل من اینه که بازار امارات یک بازار واسطه هست و کاری که من انجام میدم استفاده زیادی در کشورهای حوزه خلیج فارس داره و امارات هم میتونه گزینه خوبی واسه بازار یابی باشه .... البته این گفته ها بر اساس تجربه نیست چون من هیچ تجربه ای ندارم . فقط میتونه بر اساس برداشت های شخصی بنده باشه
    دوست عزیز ادرس چند تا از سایت b2b رو بهم میدی ؟
    با تشکر
    ویرایش توسط mey-sam : 05-12-2012 در ساعت 15:06
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    Ba salam
    man ye ideyi be zehnam umad khastam begam shayad behetun komak kone dar furush va bazar yabitun ye ki az rahalasho duste azizam morteza bayan kardan ke sherkat dar nemayeshgaha hastesh rahe dgeyi ke be fekre man reside ine ke mitunin adrese sherkatayi ke dar emarate be kare fazaye sabz mashghulan ya tarafe gharar dade bazi az hotel hastan pishnehad bedin va hatta nemuneye kudetuno be ona befrestin ve gheymate furushe mahsuletuno beheshun begin, midunin ke tu tejarak kasi khub mifrushe ke 2ta factor ghemat v keyfiate hamrahe ham dar hadde maghuli dashte bashe, be nazare man emtehanesh zarar nadere
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان عزیز من یک کارخانه سراغ دارم و میتونم با قیمت خیلی خوب کود کمپوست با کیفیت بالا را برای صادرات تهیه کنم.لازم میدونم بگم که تولید روزانه این کارخانه روزانه 300 تن کود میباشد.
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mey-sam [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همگی دوستان
    امیدوارم حال همگی خوب باشه و اوقات به کامتون
    بنده هم از کاربرای تازه وارد به این انجمن هستم و آشنایی چندانی با جو اینجا ندارم
    من در حال تولید کود ورمی کمپوست هستم
    کسی از دوستان هست که بتونه این لطف و به من داشته باشه و منو اشنا کنه با شیوه ارتباط با بازار امارات
    والبته شیوه بازاریابی در امارات یا کشورهای اطراف
    خودم هم توی چندتا از سایتهای import / export / trading یه سری کارا انجام دادم ولی خوب واقعا" مبتدی هستم
    پیشاپیش از کسانی که به من کمک میکنن کمال تشکر رو دارم.
    با سلام و وقت به خیر خدمت بازرگانان و تجار گرامی در هر تناژی که کرم و کود بخواین براتون تهیه میکنم 09172161393
    09367575663 سلطانی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)