ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30
    jalal13
    مهمان
    با سلام
    اتفاقا من اوایل که وارد این سایت شدم همچین سوالی پرسیدم و در کل این جواب هم گرفتم که اکثر کارخانه دارهای ما افرادی هستند که از نظر افکار اقتصادی فوق العاده ضعیف هستند
    و اما جواب خود من
    شما تقریبا توی هر کارخونه ای بری(کارخونه های معتبر مثل زمزم،یک و یک و...)یک قسمتی بنام بازرگانی داره که همین کار صادرات محصولات را هم انجام میده امااا این قسمت از کارخونه هرچقدر هم فعال باشه باز نمیتونه با همه در ارتباط باشه و چون یک شرکت بازرگانی بطور تخصصی داره روی این موضوع کار میکنه ممکنه مشتری های بیشتری برای محصول تولیدی فلان کارخونه برند پیشش و در کل شما شرکت اپل هم نگاه کنی با اون قدرت و عظمتش و اون اپل استوری که تقریبا میشه گفت در همه جا یافت میشه باز هم محصولاتش در فروشگا های دیگه بغیر از اپل استور پیدا میشه!!چرا؟چون اپل که نمیتونه مثل سوپر مارکت تو هر محله ای یه اپل استور بزنه و همش را مدیریت کنه برای همین مجبور یه قسمتی از کار را به افراد دیگه بسپاره
    دوستان اگر اشتباهی در گفته های بنده ی حقیر هست ممنون میشم تصحیح کنید
    در پناه حق باشید
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام نظرات دوستان عالی است ولی من چون خارج از ایران کار نکرده ام وبار بیرون نفرستاده ام درمورد رب کوجه که دارای مهراستاندارد باشه واقعا به این راحتی در عراق فروش می رود
    من در استان فارس کنار کار خانه یک ویک -دست چین -طراوت -به یک و... هستم وزمین کشاورزی دارم وکوجه هایم رو این کار خانه ها می خرند ولی به جیگر خونی پول می دهند اگر به این شکلی که دوستان می گویند دارای مهر استاندارد باشه ومجوز نخواهد من هر تنازی که بخواهید رب بابریکس 27 و29 دارم شیشه ای 700 کیلوگرمی حلب یک کیلویی وحلب 10 وحلب18 کیلویی وگالون می توانم از درب کارخانه ارسال کنم
    دوستان علاقه مند تماس بگیرند
    09171552467
    09388964536
    اسکپ:mohamad.zarei3
    مسینجر: zarei301
    وبلاگ:[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز در صورت نیاز با من تماس بگیرید تا خدمت شما عرض کنم چیکار باید انجام دهید . ابراهیم علیزاده آذر 09149456834 پیرانشهر { مرز تمرچین یا حاج عمران }
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط جامی کردستان [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست گرامی مارک رب گوجه شما چیه؟محصول کدام کارخانه است...شاید به امید خدا از طرف کردستان برات ردش کردم...

با سلام
    برند رب ما (پسند )هست و در مورد کیفیتش حرفی نمیزنم چون باید ببینیدوبا توجه به قیمتهای رب که در اربیل دیدم میتونیم پایین تر هم بدیم از نمونه های ترکیه ای و اماراتی!!!
    لطفا با ایمیل من تماس بگیرید
    kaveh583@gmail.com
    68
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام خدمت همکاران عزیز
    در حال حاضر بازار قسمت زیادی از شمال کردستان عراق متعلق به شرکت رب روژین هستش که با بازاریابی مویرگی تونسته اعتماد مردم اون منطقه رو جلب کنه،به نظر بنده دوستانی که قصد صادرات رب به شمال عراق رو دارند میبایست محصولشونو با تولید این کارخونه مقایسه کنن و سعی کنن تولید بهتری رو صادر کنن تا بتونن موفق باشن.
    به امید موفقیت همه دوستانی
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    رب روژين كه خيلي باكيفيت هستش
    البته قيمتش كمي گرونه اما فوق العاده با كيفيته
    18
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    باسلام چه كمكي از دستم بر مياد براتون انجام بدم 09129321698
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

مرغوبترین و دانه درشت ترین خرمای جهان

ایا می دانید مرغوبترین و دانه درشت ترین خرمای جهان در منطقه سراوان بعمل می اید برای خرید عمده با ما تماس بگیرید
    اگر نیاز به نمونه دارید می توانید بصورت جزئی یک کارتن را از سایت خریداری تا از طریق پست ارسال گردد خرمای این منطقه اگر چه یخچالی می باشد اما بدلیل کیفیت بسیار بالای ان حتی اگر یک هفته در بیرون از یخچال نگهداری شود مشکلی پیش نمی اید
    ادرس سایت برای خرید جزئی parseian.ir
    همچنین اگر تولید کننده محصولی می باشد کاتالوگ و نمونه محصول را به ادرس ما ارسال نمایید تا با استفاده از شبکه بزرگ بازاریابی در کشور پاکستان محصول شما معرفی شود و پس از ان یا محصول مستقیم از شما جهت صادرات خریداری و یا مستقیم توسط خود شما به مشتریان ما صادر شود و ما بعنوان بازاریاب در کنار شما خواهیم بود
    شرکت پارسیان شرق
    09214938219
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام.کسی هست که بتونه در مورد صادرات رب گوجه فرنگی به عراق بهم اطلاعاتی بده
    صادرات رب به اقلیم کردستان یا عرب نشین؟!؟!؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان بنده در زمينه مواد غذايي وكنسروجات فعاليت دارم ضمنا كارخانه سنگهای ساختمانی وتزیینی وموزاییک هم دارم اماده همکاری برای صادرات به شمال وجنوب عراق هستم 09308414466رشیدی
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع