ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام خدمت میثم خان.....با ماشین خودت تا پیرانشهر میایی...بعدش بازم میای مرز حاجی عمران...از اونجا یا ماشین برای تخیله بارت عوض میکنی واز مرز رد میشی ...که باید دودوتا چهارتا ت را بکنی ...(هزینه بنزین ،استهلاک ماشین و....تا حاجی عمران +کرایه کارگرتخلیه بار+حمل بار باماشین عراقی تا اربیل که اونور حداقل 150دلار را باید درنظر بگیری) ومسائل جانبی دیگری ماننداینکه یکروزه بفروش نرسونی ،شب را باید اونجا بمانی...هزینه اقامت،خوراک .....وخلاصه یاماشین خودت را با احتساب هزینه کاپوتاژو....وهزینه های ثابت بالا یااینکه بارت را حاجی عمران تحویل طرف گارانتی کارت میدهی وبا هزینه بسیار نازل تر ازگمرک و... بصورت تضمینی تحویل میگیری +هزینه های ذکر شده درعراق..... پس در نتیجه به نظر بنده ابتدا1-پیدا کردن مشتری ازطریق دوستان وآشنایان وارد به منطقه... 2-بعدا ارسال محصول بوسیله تضمینی وکمترین هزینه
    40
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آقاي جامي حالا اگر بارم رو تحويل بدم ديگه لازم نيست ثبت سفارش و اينا بشه؟
    يعني چه طوري رد ميكنيد؟
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    هروقت براورد هزینه هات رو انجام دادی...ومشتریت اونجا ردیف شد....بهت قول صددرصدمیدم..که به بجه ها میسپارم سه سوته ردش کنند...اونم به صورت گارانتی...چون اول کارته وجونی نمیخام ضرر کنی...خوب حسابات را بکن...درضمن یک نصیحت برادرانه بهت بکنم:توایران زیباوقانونمند توی هیچکاری نپرس چه جوری...چون برات هضم نمیشه و...توبابت هرخدماتی هزینه خودت را میپردازی...بی منت است...من اگه بخوام مثلا یخچالی بخرم..توی فروشگاه پولش رامیپردازم...نه اینکه بپرسم مخترع یخچال کی بوده یاچه جوری ساخته میشه...بلکه سعی میکنم یخچال خوبی راانتخاب کنم.....همه جای ایران سرای من وتو وبقیه است.....
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام میثم جان
    اگر تو جنوب عراق یعنی قسمت عرب نشین خاستی بفرستی منم میتونم کمکت کنم.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام میثم خان یه توصیه که به شما دارم اینه که از راهنمایی بهزاد خان بهره ببر که واقعا صادقانه راهنمایی کرد بعد اقای جامی هم چون به منطقه اشنایی داره سرت کلاه نمیره
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بر پسرک با انگیزه تخمه فروش
    برای این که محصولت رو صادر کنی اولین گام پیدا کردن یه خریدار مطمئن توی کشور هدف هست. که راه های مختلفی از جمله سفر حضوری به اون کشور یا معرفی دیگر تجار وجود داره. درباره لزوم داشتن کارت بازرگانی و یا اینکه حتما تو چند مرحله اول بخای خودت جنست رو ترخیص کنی اینو بگم که اصلا نیازی به این کار نیست. شما وقتی مشتریت مشخص شد و مرز مورد نظرتون برای تحویل جنس و ترخیص رو انتخاب کردین میتونی در محل بارانداز تو بازارچه مرزی دقیقا زمانیکه بار از ماشین تو بیرون میاد و سوار ماشین عراقی میشه پولتو بصورت دلار بگیری و کارهای ترخیصش رو اکثرا افراد بومی منطقه برات انجام میدن که هزینه ناچیزی هم بابت ترخیس میگیرند.. در اصل یکی از اصلی ترین اهداف دولت در ایجاد بازارچه های مرزی اینه که افراد بومی بتونن از اون کسب درآمد کنند. ولی خیلی مواظب باش جنست لا نره. راستی دلیلت برای کار کردن در منطقه کردستان چیه؟ اونجا آشنا داری؟ یا زبون کردی بلدی؟ قیمت رو اونجا میدونی؟ هزینه زندگی رو میدونی برای شما به عنوان یک تاجر تو اونجا چقدره؟
    پیشنهاد من اینه که اگر بار اول شما برای صادرات هست دست به عصا تر حرکت کن. یه فرصت مناسب دیگه هم اینه که اکثر کردها با هم آشنا هستند یعنی اگه شما یه دوست کرد داشته باشی خوب میتونه بهت کمک کنه. فکر کنم بهتر باشه با کاک جامی صحبت مستقیم تری داشته باشی و صحبتاتون در حد پیغام نباشه.
    اگر درقسمت عرب نشین عراق هم بخای کار کنی شاید من بتونم باهات همکاری کنم.
    ان شااله موفق باشی و روزی بیاد که ما از اخبار بشنویم مافیای تخمه آفتابگردون به ریاست آقا میثم، کمر اقتصاد خاور میانه رو رگ به رگ کرده.
    40
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام میثم خان یه توصیه که به شما دارم اینه که از راهنمایی بهزاد خان بهره ببر که واقعا صادقانه راهنمایی کرد بعد اقای جامی هم چون به منطقه اشنایی داره سرت کلاه نمیره
    سلام آقا خشايار عزيز ، از لطف و توصيه ي گرانقدر شما بينهايت سپاسگزارم. واقعا هم همينطوره كه ميفرماييد. حتما به فرموده هاتون عمل ميكنم.
    40
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقاي استوار عزيز، از حسن نيت و راهنمايي مهربانانه شما ممنونم. حتما.
    از بابت روحيه و انرژي فوق العاده تون هم خيلي خيلي متشكرم.
    ویرایش توسط ميثم : 15-01-2013 در ساعت 14:38
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقا میثم
    مشکل اصلی مراحل صادرات نیست بلکه بازاریابی هست که مهمه! اگه شما یه سر برید به گمرکات مرزی یا بازارچه ها میبینید هیچ شرکتی نمیاد جنسشو خودش اظهار و ترخیص کنه بلکه ترخیص کارای محلی با یه مبلغ جزئی کالاتو ترخیص میکنند. حتی خیلی از مواقع این موضوع برای شما یه فرصت های بهتری ایجاد میکنه که سر فرصت توضیح میدم. اما در رابطه با بازاریابی بهتره شما اول یه سفر بازاریابی کامل به بازار مورد نظرت که در اینجا اربیل هست داشته باشی که شاید مجبور باشی برای بازاریابی محصولت یک ماه اونجا بمونی تا مناسب ترین مشتری یا مشتری ها رو پیدا کنی.
    29
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جناب آقای جامی
    شرکت ما قصد دارد تجارتی را در عراق راه اندازی کند. با توجه به تجربه بالای شما، فکر می کنم بتوانیم از راهنماییتان استفاده کنیم. ممنون می شوم به یکی از طرق زیر با ما تماس بگیرید:
    اطلاعات تماس:
    email: boxelalghadir@yahoo.com
    تلفن 02155410690
    موبایل 09124139554
    با تشکر
    حسنخانی
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع