ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 7 از 10 نخست ... 56789 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 95
    Fobiran
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aristar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ببخشید دوستان
    بند یک مدارک درخواستی اشخاص حقیقی نوشته باید به تایید اداره ثبت شرکت ها باشه!خب یعنی حتی افراد حقیقی هم باید شرکت داشته باشند؟
    یعنی من که هیچ شرکتی ندارم نمیتونم کارت بازرگانی بگیرم؟
    خیر منظور از این بند دفاتر مالیاتی هست. شما اگر پروانه کسب داشته باشید باید دفاتر مالیاتی تون رو تکمیل کرده باشید. این به معنی اینکه حتما شرکت داشته باشید نیست.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aristar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ببخشید دوستان
    بند یک مدارک درخواستی اشخاص حقیقی نوشته باید به تایید اداره ثبت شرکت ها باشه!خب یعنی حتی افراد حقیقی هم باید شرکت داشته باشند؟
    یعنی من که هیچ شرکتی ندارم نمیتونم کارت بازرگانی بگیرم؟
    نه این یعنی شما باید تشریف ببرید اداره ثبت شرکتها و یه تجارت خانه ثبت کنید و دفاتر روزنامه و کل رو بگیرید و پلمپ کنید که از روی اون تجارت خونه بتونید کارت بازرگانی حقیقی بگیرید
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت اساتید و بزرگواران.
    بنده در حال اقدام به دریافت کارت بازرگانی هستم.خواهشمند است راهنمایی فرمایید که کارت بازرگانی برای اشخاص حقیقی بهتر است یا حقوقی؟
    معایب و مزایای هر یک چیست؟
    با سپاس از عزیزان
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ب نظر من حقيقي بهتره-اختيارت دسته خودته-ولي تفاوتي از نظر كارايي نداره
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دو مزیت خوبی که کارت حقوقی داره اینه که شرکت شما عضو اتاق بازرگانی میشه و خود شرکت هم میتونه واردات و صادرات را به نام خودش انجام بده.

عضویت اتاق بازرگانی برای برخی طرف های خارجی خیلی مهم هست مثلا برای اخذ نمایندگی و کلا اینجور موارد در رزومه شرکت قدرت چانه زنی تون را بالا میبیره و مورد دوم هم اینکه وقتی زمان اخذ پروفورما رسید لازم نیست بگید اسناد را به اسم فلان شخص تغییر بده چون معمولا اطلاعات شرکت را دارند و تا بیاید به خودتون بجنبید پروفورما را روی اطلاعات شرکت صادر کردند و بعض هاشون تعجب میکنند که شما درخواست دادید به اسم یک شخص بیاد.
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    وقتی این صفحه رو باز میکنیم در اینترنت اکسپلورر
    cscs.ir
    برای ورود به سامانه دو روش وجود داره
    نام کاربری و رمز ورود
    کارت هوشمند
    ورود با کارت آیا فقط برای تسهیل امور است( یا عملیاتی در سامانه وجود دارد که فقط با کارت قابل اجرا خواهند بود؟)
    با تشکر
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من تازه با این سایت آشنا شدم و اطلاعات خوبی برداشت کردم. حالا یه سوال دارم. توی شرایط اخذ کارت بازرگانی یکی از موارد این هست که طرف نباید کارمند تمام وقت دولت باشه.
    حالا من که کارمند پیمانی دولت هستم نمی تونم کارت بازرگانی بگیرم؟ راهی وجود نداره برای این کار؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط VahidF [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من تازه با این سایت آشنا شدم و اطلاعات خوبی برداشت کردم. حالا یه سوال دارم. توی شرایط اخذ کارت بازرگانی یکی از موارد این هست که طرف نباید کارمند تمام وقت دولت باشه.
    حالا من که کارمند پیمانی دولت هستم نمی تونم کارت بازرگانی بگیرم؟ راهی وجود نداره برای این کار؟
    تنها راه اینه که به نام یکی از اقوام یا اشناهاتون بگیرید
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام ایا با شرکت خدمات ایمنی اتش نشانی میتوان اقلام دیگری صادر کرد یااینکه کلا جهت این صادرات کارت بازرگانی میدن ممنون
    ویرایش توسط shiraztojar : 27-12-2014 در ساعت 20:48
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    یکی از مدارکی که باید ارائه بشه سه سال اظهارنامه مالیاتی هستش که میشه به جای اون از یه نامه از یکی از اصناف مبنی بر عضویت سه ساله فرد در اون صنف گرفت و ارائه داد.
صفحه 7 از 10 نخست ... 56789 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع