ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 17 نخست ... 3456715 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 169
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    سلام آقا فرید
    من زیاد تجربه ندارم ولی جواب بیشتر سوالاتو میدونم.
    1.لازم نیست شماره کارت بازرگانی رو پروفرما قید بشه ولی تا کارت بازرگانی نداشته باشی توسایت ثبتارش عضو یتت تایید نمیشه و نمی تونی ثبت سفارش انجام بدی مگر به ترخیص کار بگی واست ثبت سفارش کنه و کارای گمرک رو انجام بده.
    در مورد 2 سوال بعدی باید بگم میتونی سفارش بدی که محصولات رو اماده کنن حتی میتونی اونارو تا گمرک حمل کنی ولی اگر اون موقع که بارت به گمرک رسیده ثبت سفارش کنی ولی مجوز واردات بهت ندن هم پول کالا از جیبت رفته هم پول حمل کالا و هم باید کالا رو برگشت بدی پس پیشنهاد میکنم ثبت سفارش رو اول انجام بدی و وقتی مجوز رو گرفتی بعد اقدام به سفارش کالا به فروشنده بدی فقط بهش بگو تاریخ انقضای پروفرمارو بیشتر بزنه که تا موقع رسیدن کالا به گمرک و انجام تشریفات گمرک اعتبار داشته باشه.
    در مورد سوال 4 هم در مراحل ارائه مدارک صدور کارت بازرگانی ازت فرم ثبت نام و دریافت ایران کد رو میخوان.
    امیدوارم توضیحات مفید بوده باشه
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام دوست عزیز
    جواب یک سری از سوالاتتون رو جناب [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] پاسخ دادن.

معمولا نحوهء پرداخت tt در چین به همین شکل هست که اون شرکت بهتون گفته، مگر اینکه کارخونه حساب آفشور معرفی کنه که در این صورت فقط از خارج از چین و بانک به بانک میشه منتقل کرد. ارئه رسید چرداخت به گمرک هم نیاز نیست برای ترخیص.

ثبت سفارش رو هم وقتی commercial invoice رو گرفتین میتونین انجام بدین. قبل از رسیدن کالا به گمرک ثبت سفارش رو انجام بدین تا دچار مشکل نشین.
    شما خودتون اگه نمیخوایین ترخیص رو انجام بدین نیاز به داشتن کارت بازرگانی ندارین. از کارت شرکت ترخیص کار استفاده کنین.
    162
    کاربر جدید
    کاربر جدید

واردات محصولی که در کارت بازرگانی قید نشده

سلام
    من سوالی دارم که ممنون میشم اگر همکاران یا دوستان اطلاعی دارن راهنماییم کنن.
    من کارت بازرگانی دارم و میخوام کالایی رو وارد کشور بکنم که در کارت بازرگانیم مجوز نداره. یعنی در رشته فعالیت های قید شده در کارتم این محصول وجود نداره.
    حالا من چطوری میتونم این کالا رو وارد کنم؟ ایا باید یه کارت بازرگانی جدید بگیرم؟ یا با کارت کس دیگه ای وارد کنم؟

با تشکر
    317
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط صابر عاقلی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

سلام
    من سوالی دارم که ممنون میشم اگر همکاران یا دوستان اطلاعی دارن راهنماییم کنن.
    من کارت بازرگانی دارم و میخوام کالایی رو وارد کشور بکنم که در کارت بازرگانیم مجوز نداره. یعنی در رشته فعالیت های قید شده در کارتم این محصول وجود نداره.
    حالا من چطوری میتونم این کالا رو وارد کنم؟ ایا باید یه کارت بازرگانی جدید بگیرم؟ یا با کارت کس دیگه ای وارد کنم؟

با تشکر
    سلام

این سوال رو من هم دارم. یکی لطفا جواب بده.

تا اونجا که من شنیدم 3 تا زمینه فعالیت رو انتخاب می کنی. بعد تو همون 3 تا فقط می تونی کار کنی. البته بعدا هم اگه خواستی می تونی جابه جا کنین با یه زمینه دیگه.

دوستان اگه اطلاعات کاملی دارن ممنون میشم بگن
    Fobiran
    مهمان
    برای اینکار تنها کاری که باید بکنید اینه که رشته فعالیت رو در کارت بازرگانی تصحیح کنید. ابتدا باید در بخش عضویت سایت اتاق بازرگانی فرم های مربوطه رو تکمیل کنید و پرینت بگیرید و کارت بازرگانیتون رو بردارید ببرید اتاق و اونجا یه نامه درخواست تغییر رشته هم بدید تا براتون تغییر بدن.
    البته یه نکته هست اون هم اینه که فقط یه بار میتونید رشته رو تغییر بدید.
    چیز دیگه ای نداره
    فرصت
    مهمان
    میتونید از کارت دیگران استفاده نمایید خیلی هم هزینه نداره
    Fobiran
    مهمان
    درسته ولی کسایی که از کارت بازرگانیشون استفاده میکنی معمولا دلاری 35 تومن میگیرن. در حالی که 9 تومن بیشتر هزینه نداره. این رو هم باید در نظر گرفت. این 9 تومن هم هزینه مالیاتی هست که سر سال دارایی میگیره.
    70
    کاربر جدید
    کاربر جدید

كارت بازرگاني

سلام-اولين مرحله براي گرفتن كارت بازرگاني چي هستش؟فكر ميكنم اول بايد برگ اظهار نامه در سازمان ثبت شركت هست وپلمپ دفاتر-ممنون ميشم درباره اين مرحله توضيح بديد
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    ببخشید من نمیدونم منظورتون چه بود اما اگه منظور گرفتن کارت بازرگانی بوده تا دو سال پیش تو استان فارس اینجوری بود که تو ادامه مطلب گفتم. جاهای دیگه رو نمیدونم. چون تو بعضی استان ها سختگیرانه تر و بعضی استان ها خیلی گرفتن کارت راحت تره.

کارت بازرگانی رو کلا از سه روش میتونید بگیرید.
    1- کارت بازرگانی شخص حقیقی. تو این روش شما نیازی به ثبت شرکت ندارید. شخصا به اتاق بازرگانی مراجعه میکنید و با ارائه مدارکی که مسئول صدور صدور اتاق لیستشو بهتون میده به نام خودتون کارت صادر میشه.
    2- کارت بازرگانی شخص حقوقی برای یک شرکت سهامی. تو این روش مدیر عامل به اتاق بازرگانی مراجعه میکنه و طبق معمول کارمند بداخلاق بخش صدور کارت (البته تو فارس اینجوری بداخلاق بود استان شما رو نمیدونم) یه لیست بلندبالا میده تحویلتون و طبق معمول اجاره نامه، اصل و کپی اساسنامه، آگهی روزنامه رسمی، آگهی تاسیس، مفاصا حساب مالیاتی، مفاصا حساب تامین اجتماعی، و یه سری فرمای دیگه که تا به حال از اداره ثبت تحویل نگرفته بودید و حتی خود اداره ثبت هم خیلی از مواقع نداره، عدم سوء پیشینه مدیر عامل ،6قطعه عکس مدیر عامل و... و کلا کارت هم به نام مدیر عامل صادر میشه. هرچند تو صفحه اول اسم و مشخصات شرکت باشه.
    3- کارت بازرگانی شخص حقوقی برای یک شرکت تعاونی. اگه شرکت شما تعاونی باشه برخلاف دو تا روش قبلی که شما به اتاق بازرگانی برای اخذ کارت بازرگانی مراجعه میکردید شما باید برای گرفتن کارت به اتاق تعاون مراجعه کنید و تقریبا مراحل کارت بازرگانی برای شرکت سهامی رو که گفتم طی میکنید.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    خلیج جان شخص حقوقی هستی یا حقیقی؟؟
    اگر حقوقی باشی باید اول بری اتاق بازرگانی و لیست مدارکش به همراه لیست گروه کالایی وارداتی که از بین اونها باید سه گروه رو انتخاب کنی بگیری.
    بعد بری قسمت ثبت شرکتها در اداره ثبت اسناد و همونطور که گفتی اظهارنامه پر کنی و دفتر روزنامه و دفتر کل پلمپ کنی که اگر صفش طولانی نباشه این کار دو روزه انجام میشه.
    و کارایی از قبیل گرفتن سو پیشینه - اجاره نامه یا سند مالکیت محل دفتر و..........
    ولی اگر حقیقی هستی فکر میکنم اول تو ثبت اسناد باید یک تجارتخانه به نام خودت ثبت کنی و بعد به نام خودت کارت بازرگانی بگیری که باز هم همین مراحل رو طی کنی و باید اطهارنامه پر کنی و دفاتر پلمپ بشه.
    اگر میخوای بگیری زود اقدام کن چون حق عضویت اتاق بازرگانی و اخر کارت بازرگانی قطعا سال اینده بالا میره
صفحه 5 از 17 نخست ... 3456715 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع