ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 17 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 169
    جاده ابریشم
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط gandolf05 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    خدایی بسیار سایت خوبیه به من که خیلی کمک کردین حالا در راستای تحقیق و تفحص کارت بازرگانی بازم سوالاتی پیش اومد
    بنظرتون کارت بازرگانی بصورت حقیقی بهتره یا حقوقی؟
    تو صحبتهایی که کردم میگن حقوقی برای مالیات بانک و...... بهتره
    ایا درسته؟درباره کارت بازرگانی حقوقی اطلاعاتی دارید
    ممنون
    سلام دوست من
    برای صادرات و واردات لازم نیست که حتما کارت بازرگانی داشته باشی. میتونی از کارت بازرگانی ترخیص کار استفاده کنی. مخصوصا برای واردات . ما اصلا برای واردات از کارت خودمان استفاده نمیکنیم. چون ممکنه مالیات سنگینی بیاد. من پیشنهاد میکنم که در ابتدای کار تا زمانی که شناخت کامل از کارت بازرگانی نداری اصلا کارت نگیری.
    73
    در انتظار تایید ایمیل
    ايا براي گرفتن كارت بازرگاني سند ملك بايد حتما تجاري باشد
    ضمنا براي گرفتن كارت بازرگاني احتياجي به پروانه كسب داريم؟
    73
    در انتظار تایید ایمیل
    اگرازكارت بازرگاني هيچ استفاده اي نكرده باشيم مالياتش حدودا چقدر ميشه؟
    73
    در انتظار تایید ایمیل
    ميخوام به يك شركت خارجي نمايندگي بدم -مراحلش رو برام توضيح بديد؟
    ضمنا من فقط ميخوام نمايندگي علامت تجاري رابه شركت خارجي بدم وشركت ثبت ندادم
    چطوري محكم كاري كنم تا طرف مقابل سو استفاده احتمالي نداشته باشه
    كارت بازرگاني هم ندارم
    hkarimpoor2003
    مهمان
    برای کارت بازرگانی تا این لحظه نیازی نیست که ملک تجاری باشد

برای گرفتن کارت بازرگانی نیازی به پروانه کسب نیست بلکه شرایط و مدارک متفاوتی میخواهد که در همین انجمن توضیح داده شده
    hkarimpoor2003
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي ترنسفر [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگرازكارت بازرگاني هيچ استفاده اي نكرده باشيم مالياتش حدودا چقدر ميشه؟
    اگر از کارت بازرگانی حتی هیچ استفاده ای هم نکنید باید اظهار نامه مالیاتی ارزش افزوده را هر فصل و اظهار نامه عملکرد را در هر سال ارائه کنید و هر سال به دارایی اعلام کنید که فعالیتی نداشته اید وگرنه در غیر این صورت طبق جدول مالیات های علی الراس برای شما مالیات محاسبه کرده و با جرائم مربوطه از شما میگیرند که در بهترین شرایط اگر خوش شانس باشید حداقل یک میلیون تومان است بدون جریمه
    hkarimpoor2003
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي ترنسفر [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ميخوام به يك شركت خارجي نمايندگي بدم -مراحلش رو برام توضيح بديد؟
    ضمنا من فقط ميخوام نمايندگي علامت تجاري رابه شركت خارجي بدم وشركت ثبت ندادم
    چطوري محكم كاري كنم تا طرف مقابل سو استفاده احتمالي نداشته باشه
    كارت بازرگاني هم ندارم
    باید در کشور هدف برید و علامت تجاری خودتون رو ثبت بدید و طی یک قرارداد که در آن به شماره ثبت و مرجع رسمی ثبت اشاره شده باشدبا طرف خارجی او را ملزم به رعایت انحصار علامت تجاری شما کند
    73
    در انتظار تایید ایمیل
    سلام-ايا براي گرفتن كارت بازرگاني حقيقي نياز به جواز كسب داريم-
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    تو یکی از سایت ها خوندم که یکی از قوانین گزفتن کارت بازرگانی سن 21 سال تمام و تو یکی دیگه خوندم 23 سال تمام است.آیا این واقعیت داره ؟من الان مدیر عامل یک شرکت قطعه سازی هستم و متولد 1371...هیچ راهی نداره که برای گرفتن کارت بازرگانی اقدام کنم؟؟؟
    hkarimpoor2003
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman.bakaeian [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    تو یکی از سایت ها خوندم که یکی از قوانین گزفتن کارت بازرگانی سن 21 سال تمام و تو یکی دیگه خوندم 23 سال تمام است.آیا این واقعیت داره ؟من الان مدیر عامل یک شرکت قطعه سازی هستم و متولد 1371...هیچ راهی نداره که برای گرفتن کارت بازرگانی اقدام کنم؟؟؟
    دوست عزیز با توجه به سن شما یکم عجیب هست مدیر عامل یک شرکت آن هم قطعه سازی !!! با این فرض شما باید جزء آقا زاده ها یا خانم زاده های دولتی باشید پس گرفتن کارت بازرگانی نباید براتون مشکل باشه !!!!
    ولی گذشته از این مسئله با توجه به قانون سن شما باید حداقل 23 سال تمام باشد
    الف ـ بند 2 ماده 10 آيين نامه مقررات صادرات و واردات 73/02/06 كارت بازرگاني توسط شعب اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران در تهران يا شهرستانها به نام متقاضياني كه واجد شرايط زير باشند صادر مي گردد.
    تبصره : كليه شركتهاي تعاوني كارت بازرگاني خود را صرفا" از اتاقهاي تعاون جمهوري اسلامي ايران دريافت مي نمايند .
    1 اشخاص حقيقي ايراني .
    2داشتن حداقل سن 23 سال تمام .
    3داشتن برگ پايان خدمت نظام وظيفه يا برگ معافيت براي آقايان.
    4داشتن سه سال سابقه فعاليت تجاري يا توليدي به نأييد دو نفر از دارندگان كارت بازرگاني يا ارائه مدرك دانشگاهي يا داشتن مجوز توليد از يكي از وزارتخانه هاي توليدي
    5داشتن محل كسب متناسب با رشته فعاليت ، اعم از ملكي يا استيجاري .
    6 داشتن دفاتر قانوني و ارائه اظهارنامه ثبتي .
    7 داشتن حساب جاري در يكي از شعب بانك هاي داخلي .
    [8عدم اشتغال تمام وقت و همچنين رابطه استخدامي با وزارتخانه ها و سازمانها ي دولتي و قواي سه گانه .
    [ عدم ورشكستگي به تقصير و تقلب .
    [2-1-9 نداشتن محكوميت كيفري

ولی می توانید از کارت بازرگانی دیگران مثل ترخیص کاران استفاده کنید و یا کارت بازرگانی حقوقی برای شرکت خود و به نام یکی دیگز از اعضای هیئت مدیره که بالای 23 سال دارد اقدام کنید.
صفحه 3 از 17 نخست 1234513 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع