ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Question شرکت های واردات و صادرات

سلام به همگی/ امیدوارم که خوبه خوب باشید/
    این اولین مطلبی هستش که من دارم میذارم///
    اگه اطلاعاتی راجع بهش دارید حتما بگید//

سوال اول من اینه: میخوام بدونم که اگر وارد کردن کالا رو به شرکت های واردات و صادرات واگذار کنم باز هم نیاز هست تا خود من (مشتری) کارت بازرگانی داشته باشم ویا کارت بازرگانی که شرکت حقوقی (شرکت واردات و صادرات) داره کافیه؟

سوال دوم : مشتری بودن شرایط خاصی داره ؟ (بهتر بگم) یعنی اگه من بخوام سفارش خودم رو به شرکت ابلاغ کنم باید شرایطی مثل سن/ خدمت سربازی و ... داشته باشم؟

مرسی از همتون
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جواب اول : نه
    جواب دوم : نه
    شما سرمایه دارید هستید آنان کارگزار و عامل
    هر چی که مجاز باشه می توانی بدون محدویت شخصی تقاضای واردات بدهی!
    ولی خوب مطالعه و گردش اطلاعاتی در اینترنت برای شما لازمه
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarsar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جواب اول : نه
    جواب دوم : نه
    شما سرمایه دارید هستید آنان کارگزار و عامل
    هر چی که مجاز باشه می توانی بدون محدویت شخصی تقاضای واردات بدهی!
    ولی خوب مطالعه و گردش اطلاعاتی در اینترنت برای شما لازمه
    ممنونم دوست گرامی ...
    خیلی کمکم کرد//

شما لیستی از این شرکت ها ی کارگزار (معتبر باشه) ندارید؟
    آدرس یا شماره تلفن ؟ یا سایت ؟

نحوه پرداخت پول چطوری هستش ؟ بهتر بگم چند درصد از اعتبار بار رو ابتدا میگیرن؟

هزینه ای که به اینگونه شرکت ها داده میشه از طرف مشتری در مقایسه با وارد کردن شخصی به صرفه هست یا نه؟

اصلا این هزینه ها چطوری محاسبه میشه؟
    منظورم پرداختی ما به شرکت هست؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام دوست عزیز

همونطور که دوست عزیزمون [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] گفتن، شما برای واردات نیاز به داشتن کارت بازرگانی ندارید اگر واردات رو شرکت دیگه ای (شرکت فورواردر یا ترخیص کار) براتون انجام بده. اونها از کارت خودشون استفاده میکنن و پولش (مالیاتش) رو از شما میگیرن. فقط باید دقت کنین که باهاشون قرار داد ببندید، چون اگر بخوان از کارت خودشون استفاده کنن باید بارنامه به اسم اونها باشه و وقتی بارنامه به اسم اونهاست یعنی مالک و صاحب بار اونها هستن. معمولا شرکتهای معتبر صادقانه کار میکنن ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
    این شرکتها زیاد هستن، سعی کنین با شرکت کار کنین که هم در ایران و هم در چین دفتر ثبت شده داشته باشه و دارای شرکت و آدرس حقیقی باشه، و پشتوانه مالی و تخصصی کافی داشته باشه.
    تاکید میکنم دفتر ثبت شده داشته باشه ، هم در ایران و هم چین، تا کاملا بتونید همه چیز رو پیگیری کنین.

این شرکتها معمولا درصدی رو برای انجام پروژه شما تعیین میکنن که با توجه به میزان و نوع خدماتشون متفاوت هست. و معمولا هرینه خرید رو با توجه به پروفورما از شما میگیرن و به کارخونه پرداخت میکنن و بارنامه رو قبل از رسیدن بار یا بار رو بعد از ترخیص به شما تحویل میدن و مبلغ رو تسویه میکنن.

تمام بخشهای واردات یه کالا رو به تنهایی نمیشه انجام داد (لااقل در ابتدای راه تجارت) و حتما از شرکتهایی که میتونن کار شما رو آسانتر کنن باید کمک گرفت . مطمئنن اگر شما تمام مراحل رو خودتون انجام بدین ، کارمزدهایی که به این شرکتها پرداخت میکنین در جیب خودتون میمونه ولی بسیاری از کارها در مسیر واردات تخصصی هست و بهتر هست که توسط متخصصش انجام بشه، لاجرم پرداخت و اختصاص مبلغی به عنوان هزینه این مراحل احتناب ناپذیر هست. فقط با انتخاب درست شرکت فورواردر میتونین مطمئنتر گام بردارین.
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز

همونطور که دوست عزیزمون [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] گفتن، شما برای واردات نیاز به داشتن کارت بازرگانی ندارید اگر واردات رو شرکت دیگه ای (شرکت فورواردر یا ترخیص کار) براتون انجام بده. اونها از کارت خودشون استفاده میکنن و پولش (مالیاتش) رو از شما میگیرن. فقط باید دقت کنین که باهاشون قرار داد ببندید، چون اگر بخوان از کارت خودشون استفاده کنن باید بارنامه به اسم اونها باشه و وقتی بارنامه به اسم اونهاست یعنی مالک و صاحب بار اونها هستن. معمولا شرکتهای معتبر صادقانه کار میکنن ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
    این شرکتها زیاد هستن، سعی کنین با شرکت کار کنین که هم در ایران و هم در چین دفتر ثبت شده داشته باشه و دارای شرکت و آدرس حقیقی باشه، و پشتوانه مالی و تخصصی کافی داشته باشه.
    تاکید میکنم دفتر ثبت شده داشته باشه ، هم در ایران و هم چین، تا کاملا بتونید همه چیز رو پیگیری کنین.

این شرکتها معمولا درصدی رو برای انجام پروژه شما تعیین میکنن که با توجه به میزان و نوع خدماتشون متفاوت هست. و معمولا هرینه خرید رو با توجه به پروفورما از شما میگیرن و به کارخونه پرداخت میکنن و بارنامه رو قبل از رسیدن بار یا بار رو بعد از ترخیص به شما تحویل میدن و مبلغ رو تسویه میکنن.

تمام بخشهای واردات یه کالا رو به تنهایی نمیشه انجام داد (لااقل در ابتدای راه تجارت) و حتما از شرکتهایی که میتونن کار شما رو آسانتر کنن باید کمک گرفت . مطمئنن اگر شما تمام مراحل رو خودتون انجام بدین ، کارمزدهایی که به این شرکتها پرداخت میکنین در جیب خودتون میمونه ولی بسیاری از کارها در مسیر واردات تخصصی هست و بهتر هست که توسط متخصصش انجام بشه، لاجرم پرداخت و اختصاص مبلغی به عنوان هزینه این مراحل احتناب ناپذیر هست. فقط با انتخاب درست شرکت فورواردر میتونین مطمئنتر گام بردارین.
    با سلام وادب خدمت شما
    این اولین پست منه... ضمن تأیید فرمایشاتتون ... نکاتی رو من اضافه کنم:
    1) به نظر من، هرکسی که وارد کار تجارت می شه، - مخصوصاً در زمینه ی صادرات/واردات - بهتره که کارت بازرگانی داشته باشه
    2) اگه برای اولین باره که دارین قرارداد می بندین ، - در هر زمینه ایی - بهتره که از متخصصین و افراد باتجربه کمک بگیرین که دچار مشکل نشین!
    3) دفاتر بازرگانی که در کشور چین ثبت شدن، از لحاظ امنیتی زیاد مطمئن نیستند.... حتی در صورت معتبر بودن ، این دسته از دفاتر، معمولاً زیر شاخه هستند و ... غیر قابل پیگیری
    4) به نظر من، همه کارهای وارد کردن کالا رو میشه به تنهایی انجام داد ... البته نه برای اولین بار
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سپاس فراوان که وقت گذاشتید و جواب دادید.

لطفا اگه شرکت معتبری رو در این زمینه میشناسید بنویسید ...

ممنونم
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_sbrr [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سپاس فراوان که وقت گذاشتید و جواب دادید.

لطفا اگه شرکت معتبری رو در این زمینه میشناسید بنویسید ...

ممنونم
    سلام دوست خوبم
    یکی از شرکتهای ترخیص کار معتبر چینی شاین اکسپرس هستش که من دارم باهاشون کار می کنم...
    اینا شماره تلفن ها و ایمیل ها و آدرسشونه
    Shine Express (Hong Kong) Ltd.
    Mr. Robert Kok
    Address : Suit 813,Hing Wah Centre,84-82
    Tokwawan Road,Tokwawan Kowloon,Hong Kong
    Tel : 852-2365 5563
    Fax : 852-2365 8768
    Email : info@shinexchina.com

Shine Express (Shenzhen) Ltd.
    Mr. David Yang
    Address : #1304, Wen An Center Wen Jin Plaza
    Tian Bei RD 1, Shenzhen, China
    Tel : 86-755-25507894
    Fax : 86-755-2550 4860

SHINE Express (Shanghai)
    Mr. Seppo Sun
    Address : Room 1811,No.998,
    Rin Min Road,Shanghai- 200021,China
    Tel : 0086-21-63262367
    Fax : 0086-21-63262377
    آدرس سایتشون :
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

امیدوارم دوست خوبمون [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] با توجه به سکونتشون در چین , بیشتر بتونن راهنماییتون کنن
    ویرایش توسط امید فاتحی : 11-09-2012 در ساعت 12:04
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط امید فاتحی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست خوبم
    یکی از شرکتهای ترخیص کار معتبر چینی شاین اکسپرس هستش که من دارم باهاشون کار می کنم...
    اینا شماره تلفن ها و ایمیل ها و آدرسشونه
    Shine Express (Hong Kong) Ltd.
    Mr. Robert Kok
    Address : Suit 813,Hing Wah Centre,84-82
    Tokwawan Road,Tokwawan Kowloon,Hong Kong
    Tel : 852-2365 5563
    Fax : 852-2365 8768

Shine Express (Shenzhen) Ltd.
    Mr. David Yang
    Address : #1304, Wen An Center Wen Jin Plaza
    Tian Bei RD 1, Shenzhen, China
    Tel : 86-755-25507894
    Fax : 86-755-2550 4860

SHINE Express (Shanghai)
    Mr. Seppo Sun
    Address : Room 1811,No.998,
    Rin Min Road,Shanghai- 200021,China
    Tel : 0086-21-63262367
    Fax : 0086-21-63262377
    آدرس سایتشون :
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

امیدوارم دوست خوبمون [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] با توجه به سکونتشون در چین , بیشتر بتونن راهنماییتون کنن
    ببخشيد اين شركت هرچي كه از چين بخوايم وارد ميكنه؟
    در مورد قرارداد نوشتن و ردو بدل كردن پول هم اگر مطلب مهمي داريد ممنون ميشيم در اختيار ما و دوستان بذاريد
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان اگه میشه شرکت های ایرانی رو نام ببرید....
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ببخشيد اين شركت هرچي كه از چين بخوايم وارد ميكنه؟
    در مورد قرارداد نوشتن و ردو بدل كردن پول هم اگر مطلب مهمي داريد ممنون ميشيم در اختيار ما و دوستان بذاريد
    تا 2 هفته قبل lc ایران رو قبول داشتن ، الان نمی دونم .... باید زنگ بزنید بپرسید... شانگهای تماس بگیرین
    ببخشید مگه شما قبلاً بازرگانی کار نکردین؟؟؟!!!!
    اگه بار اولتونه ، سعی کنین یه مدیر بازرگانی باتجربه استخدام کنین تا به مشکل بر نخورین
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع