ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اين اقايوني كه توي شيرالات كار ميكنند حاج حبيب الله توسلي رو ميشناسن؟
    227
    کاربر فعال
    سلام
    دوستان میخوایم یه چند تا کالا برای نمونه وارد کنیم....
    پیشنهاد شما برای چه نوع کالایی است؟
    با تشکر
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rosewood [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ما هم می تونیم کمکتون کنیم ما یه شرکت توی چین داریم که ال سی ایران را می پذیره و نقدا به شرکت مورد نظر شما می پردازه 09128259819
    با سلام، اگر امکان داره ایمیل خودتون رو بدید برای مذاکره و همکاری
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شركت هاي بازرسي معتبر رو در سايت اتاق بازرگاني اگه درست يادم مونده باشه بودن كافيه الان سرچ كني و ليستشون رو دانلود كني
    لیست شرکت های بازرسی ایرانیو خارجی رو میتونید از سایت استاندارد ایران دریافت کنید.
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اين اقايوني كه توي شيرالات كار ميكنند حاج حبيب الله توسلي رو ميشناسن؟
    ما توی کار شیرآلات صنعتی استنلس استیل هستیم .متسفانه حاج آقا توسلی رو نمیشناسم .
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه دوستان

من مايلم يه بيزينس كوچك در حد يه مزون خانگي راه اندازي كنم و انواع لباس و زيو آلات و كيف و... از چين بخرم.هيچ دانشي يا تجربه اي در اين امر ندارم.چند تا سايت چيني رو بهم معرفي كردند كه ازشون جنس بخرم.پولش رو با درصد سود قابل توجهي به يه شركت ايراني بدم تا اونها برام اقدام به خريد كنند.اينجوري عملا درآمدي كسب نميكنم.
    ليست سايتهاي چيني براي خريد.

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خواهش ميكنم دوستان با تجربه راهنماي بفرمايند.
    مرسي
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    معمولا دوستانی که برای اولین بار میخواهند شروع به واردات کرده و پا در این عرصه بذارند با اولین مشکل : "از کجا و چجوری باید شروع کنم ؟!" مواجه میشوند.
    درصورتی که هر یک از کاربران محترم مایل هستند که در زمینه واردات از ابتدا تا مرحله ترخیص آموزشی ببینند میتوانند با چند جلسه آموزش استارت شروع واردات رو خود شخصا بزنن.

((هزینه این چند جلسه آموزشی بطور توافقی میباشد)).

کاربر لازم است قبل از شرکت در این کلاسها و شروع آموزش شرایط ذیل را حتما دارا باشد :

1 – حتما باید ساکن تهران باشد چون آموزشها باید بصورت حضوری باشد (در حدود 3 جلسه).
    2 – کالایی که کاربر درنظر دارد واردکند جزء موارد تحریمی ، کالای ممنوعه ، کالای خاص که واردات اون نیاز به مجوز خاص دارد و .... نباشد.
    3 – سرمایه کاربر (البته کاملا بستگی به نوع جنس دارد) در حدود حداقل 20.000.000 تومان الی 50.000.000 تومان باشد. (این پول به هیچ عنوان به شخص ثالثی داده نمیشود ، بلکه کاربر بعد از یادگیری مراحل واردات و پیدا کردن فروشنده در کشور خارجی خود شخصا با سرمایه خود استارت کار را میزند و نیازی به دادن این پول به شخص ایرانی یا ثالث نیست بلکه خود مستقیما با طرف خارجی وارد معامله میشود).
    4 – کاربر الزاما برای کالایی که قصد واردات آن را دارد حتما بازار یا کانال فروشی داشته باشد که این شامل یک بنگاه فروش ، دفترفروش ، مغازه یا مشتری و .... در مورد این کالا میباشد (پس کاربر عزیز تصور اینکه بدون داشتن مشتری یا کانال توزیع به واردات این کالا دست بزند و بعد شروع به فروش آن کند را از ذهن بدور کند، چون پیش از داشتن کانال توزیع و مشتری واردات یک کالا با این شرایط حاکم بر بازار ایران اشتباه محض است).
    5 – کاربر باید بطور حداقل متوسط به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد ، چون اکثر مکاتبات با طرفهای خارجی با زبان رایج انگلیسی انجام میپذیرد.

درصورت تمایل میتوانید در همین سایت نامه خصوصی بزنید که در زمینه محل تشکیل کلاسها و تلفن تماس تبادل اطلاعات کنیم.

با تشکر
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همگی....
    از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه.
    1- بنده در حال حاضر به بندر انزلی دسترسی دارم....برای واردات از چین یا دبی آیا به صرفه هست که با ترانزیت داخلی از گمرک بندر عباس تا گمرک انزلی کالا رو حمل کنیم و بعد ترخیصش کنیم؟ یا بهتره که خودمون بریم بندر عباس و اونجا ترخیصش کنیم و خودمون حملش کنیم.....
    و آیا کلا نرخ ترانزیت داخلی که هنوز کالا ترخیص نشده با نرخ حمل بار معمولی (باربری) فرق میکنه؟
    توضیح اینکه چون در ابتدای کار هستیم کل محموله به تعدادیست که در یک خودروی شخصی جا میشه
    2- اگر قصد واردات تعداد محدودی از هر جنس و از فروشنده های مختلف داشته باشیم و بخواهیم همه این بسته ها در یک انبار یا شرکت به صورت یک محموله پکیج بشن و بعد فرستاده بشن باید چه کار کرد؟ آیا شرکتی در چین یا دبی برای این امر سراغ دارید؟
    3- کالاهایی که با پست وارد ایران میشن به فرض تشخیص تجاری بودن آیا تعرفه های گمرکی به منوال معمول است؟ و اینکه اگر نیاز به ثبت سفارش داشته باشن، چون این عمل بعد از رسیدن محموله به ایران اتفاق می افته مشکل ساز نیست؟ و اصلا در ثبت سفارش قسمت شرایط معامله، طریقه حمل و هزینه حمل و بیمه (برای محاسبه CIF) چطور باید پر بشه؟
    میدونم سوالام یکم گیج کننده بود ....لطفا راهنماییم کنین....ممنونم
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام و خسته نباشید.بنده قصد واردات پارچه مبلی یا لامپهای کم مصرف دارم.آیا برای اینکار باید به کشور چین برم؟چطور میتونم از قیمت اجناس خبر داشته باشم؟بوسیله شرکتهای وارد کننده میشه اینکارو انجام داد؟در حالت متوسط واردات چند درصد میتونه سود داشته باشه؟بنظر شما کدامیک بصرفه تر هست لامپ یا پارچه.
    ممنون میشم کامل توضیح بدید.
    باتشکر از سایت بسیار مفید و عالی.
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام.من به مدت سه سال هست که دارم با چین کار میکنم و دفتر تجاری در چین دایر نمودم .
    در زمینه پوشاک و الکترونیک و لوازم بهداشتی ساختمان فعالیت میکنیم .
    امکان تهییه کلیه اجناس مورد نظر شما فراهم هست . حتی در زمینه پوشاک ما با کارخانه ای همکاری میکنیم که صادرات به اروپا دارد که البته بیشتر تولید لباس زیر زنانه و جوراب و ساپورت میباشد.
    شریک اینجانب چینی الاصل هست که بیشترین بازدهی رو در زمینه مذاکره و رایزنی با شرکت ها دارا میباشد. چون زبون این چینی ها رو فقط خودشون میفهمن و اینجوری امکان مشکل ایجاد شدن خیلی کم میشه و مسایل به سرعت حل میشوند و در پروسه تولید یا خرید مشکلی از بابت اشتباه و خطا و بالا سر کار نبودن ایجاد نمیشه.
    الان من هم جهت راه اندازی دفتر در کشور آلمان در شهر ویسبادن ساکن هستم .
    در صورت تمایل به همکاری میتونم کمکتون کنم. حتی میتونید به چین سفر کرده و از نزدیک کارخانه و یا تولیدی های دیگر را مشاهده نموده و شریک چینی اینجانب کلیه خدمات و مشاوره های لازم رو خدمتتون ارایه مینماید . در صورت نیاز به حضور اینجانب من هم با کمال میل میتونم در کشور چین همراهیتان کنم.
    با تشکر
    لطفا در صورت تمایل به همکاری یا مشاوره به حقیر ایمیل ارسال نمایید.
    babazadeh.k.a@gmail.com
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)