ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    100
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

خرید و فروش کشمش

خرید و فروش کشمش درجه 1 و2و3 اگرم کسی مشتری خارجی رد داشت معرفی کنه یا راهنمای کنه برای صادرات کشمش به خارج باید چیکار کرد
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من در حال طراحي سايتي جهت عرضه کالاهاي صادراتي از ايران براي سراسر دنيا هستم .به نوعي کالايابي و بازار يابي صادراتي را انجام ميدهيم.در قالب يک شرکت بازرگاني فعاليت داريم در صورت تمايل اطلاعات بيشتر از محصول و شراطط همکاريمان را اعلام نماييد tirtashco@yahoo.com باتشکر
    24
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من برای کشمش در ترکیه خریدار سراغ دارم.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    لطفا قيمت ها براي مصرف داخلي و خارجي به همراه عكس هاي محصول را منعكس بفرماييد
    تشكر
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید

خریدوفروش کشمش

درپاسخ به دوست گرامی؛درصورت مرغوب بودن محصول شما ووجودبازار مناسب در کردستان عراق وتوافق درشرایط فروش،اینجانب با اسهل ترین وکم هزینه ترین شرایط امیدوارم بتوانم شرایط صادرات وفروش محصول شمارافراهم نمایم./. درصورت تمایل میتوانید باارسال شماره تماس ویامکاتبه با آدرس زیر بنده را مطلع فرمایید./

jamico.mahabad@gmail.com
    abbas.joudaki
    مهمان
    با سلام. تقاضایی گروه بازرگانی عج از مسکو روسیه دارد. لطفا تماس یا ایمیلی مرغوم بفرمایید.
    09165198836
    .abbas.joudaki@yahoo.com
    316
    کاربر فعال
    دوستانی که خرید کشمش برای صادرات دارند چند نمونه از تصاویر مربوطه که تولید استان تاکستان است و توسط دوستان بنده تهیه میشه فقط در نظر داشته باشید این کشمش ها در بسته بندی 3 کیلوئی تولید میشه و افرادی که برای صادرات تمایل دارند روی این محصولات کار کنن باید بسته بندی این کشمش ها متناسب با صادرات انجام بشه قیمت ها نیز بسته به هر محصول متغییر میباشد در صورت خرید پ ام بدهید تا قیمت ها را برای شما ارسال کنم.

كشمش آفتابي
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    كشمش كاليفرنيايي:
    كشمش انگوري:
    كشمش سبز كاشمري:
    كشمش پلوئي
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من مشتری کشمش زیاد دارم پایه باش با هم کار کنیم. اگرم دوست داری خودت کار کنی بگو که چندتا مشتریهامو بهت معرفی کنم.
    316
    کاربر فعال
    اگر مشتری برای بازار های داخلی داری معرفی کن شاید بشه باهاشون کار کرد چون کشمش های ما در بسته بندی هستش و مناسب برای یازار های داخلیه و چنانچه بخواد به خارج از کشور صادر بشه باید بسته بندی هاش متفاوت بشه کا این خودش هزینه های زیادی رو در بر داره.
    316
    کاربر فعال
    کشمش ما محصول تاکستان است و صادرات هم می کنیم,رطوبت آن چهار ده درصد است و در کارتن های 9 یا 10 کیلویی بسته بندی میشود.هر 2 هفته تا سه کانتینر 20 فوتی می توانیم بار بدهیم البته من تصویر انواع کشمش موجود را ارسال می کنم ,شما ابتدا بایستی مشخص کنید دقیقا چه نوعی می خواهید,بعد ما هم اعلام نظر می کنیم که می توانیم کالا انبوه بدهیم یا نه و هم قیمت روز می دهیم.کارتن ها وکیوم شده است و گواهی استاندارد و بهداشت هم دارد.می توانید لیبل خودتان را نیز بدهید تا بر روی کارتن ها نصب گردد.در مورد خرما هم بایستی بعرض برسانم که مضافتی بم است و با بسته بندی شرکت ساغر ,اگر تمایل به خرید دارید بفرمائید قیمت روز اعلام نمائیم
    در صورت تمایل می توانید با شماره تلفن 09125287438 صادقی تماس حاصل فرمائید.
    naseer2263@yahoo.com
صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع