ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25
    316
    کاربر فعال
    کشمش ما محصول تاکستان است و صادرات هم می کنیم,رطوبت آن چهار ده درصد است و در کارتن های 9 یا 10 کیلویی بسته بندی میشود.هر 2 هفته تا سه کانتینر 20 فوتی می توانیم بار بدهیم البته من تصویر انواع کشمش موجود را ارسال می کنم ,شما ابتدا بایستی مشخص کنید دقیقا چه نوعی می خواهید,بعد ما هم اعلام نظر می کنیم که می توانیم کالا انبوه بدهیم یا نه و هم قیمت روز می دهیم.کارتن ها وکیوم شده است و گواهی استاندارد و بهداشت هم دارد.می توانید لیبل خودتان را نیز بدهید تا بر روی کارتن ها نصب گردد.
    در مورد خرما هم بایستی بعرض برسانم که مضافتی بم است و با بسته بندی شرکت ساغر ,اگر تمایل به خرید دارید بفرمائید قیمت روز اعلام نمائیم

در صورت تمایل می توانید با شماره تلفن 09125287438 صادقی تماس حاصل فرمائید.
    naseer2263@yahoo.com
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید

فروشنده کشمش

نقل قول نوشته اصلی توسط j.ostovar850 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من مشتری کشمش زیاد دارم پایه باش با هم کار کنیم. اگرم دوست داری خودت کار کنی بگو که چندتا مشتریهامو بهت معرفی کنم.
    با سلام
    لطفا در صورت امکان جهت شروع مذاکره و همکاری جهت صادرات کشمش ، مویز و عسل به ترکیه با شماره تلفن های 05115424535 الی 6 تماس بگیرید. با تشکر - عباسی
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    لطفا در صورت امکان جهت شروع مذاکره و همکاری جهت صادرات کشمش ، مویز و عسل به ترکیه با شماره تلفن های 05115424535 الی 6 تماس بگیرید. با تشکر - عباسی
    101
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام
    اینجانب قصد بازاریابی کشمش در ترکیه را دارم ایا میتوانید مشتری خوبی معرفی کنید
    با تشکر
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

کشمش ملایر

سلام من در ملایر کارخانه کشمش دارم و مشتاقم به ترکیه صادرات داشته باشم.اگه کشتری خوب سراغ داری لطفا به من معرفی کن
    همراه من:09183523800
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Post تشکر و درخواست

نقل قول نوشته اصلی توسط broker [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من برای کشمش در ترکیه خریدار سراغ دارم.
    با سلام
    ضمن تشکر ، شرکت ما نیز در زمینه تهیه و صادرات مواد غذایی از جمله کشمش فعالیت دارد. لطفاً در صورت امکان با ما نیز همکاری فرمایید. mtg.ma.co@gmail.com
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    لطفا قیمت سبز کاشمر را اعلام کنید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام، تهران نمایندگی یا مرکز فروشی دارید که کشمش ها رو از نزدیک ببینم؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط naseer2263 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    کشمش ما محصول تاکستان است و صادرات هم می کنیم,رطوبت آن چهار ده درصد است و در کارتن های 9 یا 10 کیلویی بسته بندی میشود.هر 2 هفته تا سه کانتینر 20 فوتی می توانیم بار بدهیم البته من تصویر انواع کشمش موجود را ارسال می کنم ,شما ابتدا بایستی مشخص کنید دقیقا چه نوعی می خواهید,بعد ما هم اعلام نظر می کنیم که می توانیم کالا انبوه بدهیم یا نه و هم قیمت روز می دهیم.کارتن ها وکیوم شده است و گواهی استاندارد و بهداشت هم دارد.می توانید لیبل خودتان را نیز بدهید تا بر روی کارتن ها نصب گردد.
    در مورد خرما هم بایستی بعرض برسانم که مضافتی بم است و با بسته بندی شرکت ساغر ,اگر تمایل به خرید دارید بفرمائید قیمت روز اعلام نمائیم

در صورت تمایل می توانید با شماره تلفن 09125287438 صادقی تماس حاصل فرمائید.
    naseer2263@yahoo.com
    خرید و فروش کشمش-jpg
    سلام، تهران نمایندگی یا مرکز فروشی دارید که کشمش ها رو از نزدیک ببینم؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام، هر کدوم از دوستان که تولید کننده کشمش هست و تهران نمایندگی یا مرکز فروشی داره که بتونم نمونه ها رو از نزدیک ببینم به بنده اعلام کنه جهت صادرات به قزاقستان و روسیه
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع