ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان متاسفانه به دلیل از دست دادن یکی از عزیزانم که کم و بیش دوستان در جریان بودند مجبور به سفر شدم و مدتی پاسخگو به مسایل کاری نبودم از این به بعد در خدمت تمامی دوستان هستیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط madani [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام

با احترام خواهشمند است پیشنهاد قیمت زعفران درجه یک با میزان 1 کیلوگرم و برگ مشخصات آن را جهت اینجانب به آدرس ذیل ایمیل نمایید . ضمنا در پیشنهاد فوق قیمت پیشنهادی با در نظر گرفتن بسته بندی 1 مثقالی و 0.5 مثقال را جداگانه اعلام نمایید . آیا زعفران شما با برند خاصی در بازار قابل عرضه می باشد و دارای بارکد و قیمت مصرف کننده است . ضمنا در صورتی که بصورت عمده خرید صورت گیرد حاشیه سود خرید و عرضه حدودا چند درصد می باشد . نحوه تسویه فاکتور به چه صورت می باشد .

قبلا از همکاری جنابعالی کمال تشکر را داریم .

با تشکر - مدنی

ایمیل : azadehmadani@ymail.com
    سرکار خانم مدنی طی مکالمه ای که با هم داشتیم طبق امر شما تمامی اطلاعات در اولین روز کاری برای شما ارسال خواهد شد/
    نقل قول نوشته اصلی توسط broker [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    salam. lotfan geymat baraye har kilu ro baram ersal konin transaction_broker@yahoo.com
    بنده قیمت های گرید های مختلف رو برای شما ارسال کردم اما متاسفانه به دلیل نبود ثبات در بازار دوره صحت قیمت ها 48 ساعت میباشد برای اطلاع دقیقتر تماس بگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در صورت امكان همه قيمت ها را در يك پيام بفرماييد
    با تشكر
    ارسال شد
    با احترام
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed-n [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون میشم همه قیمتها رو واسه ما هم ارسال کنید
    ostadsaied@yahoo.com
    ارسال شد
    با احترام
    ویرایش توسط lejeuner : 22-11-2012 در ساعت 17:41
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط lejeuner [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان متاسفانه به دلیل از دست دادن یکی از عزیزانم که کم و بیش دوستان در جریان بودند مجبور به سفر شدم و مدتی پاسخگو به مسایل کاری نبودم از این به بعد در خدمت تمامی دوستان هستیم.
    دوست عزیز من از طرف مدیریت تاجر بانک به شما تسلیت عرض میکنم، روح عزیزِ از دست رفته شاد.
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون قربان لطف شما رو میرسونه.
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    از امروز شرکت با بسته بندی های جدید و متفاوت با همه دیزاین ها در اوزان 0.3 , 0.5 , یک گرم , دو گرم (نیم مثقال) و 4 گرم (یک مثقال) و بسته بندی صادراتی (25 گرم) در خدمت دوستان عزیز میباشد. [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    عکس ها قابل مشاهده نیستن
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ehsan.razeh@gmail.com
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrs.zare [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    عکس ها قابل مشاهده نیستن
    ممنون بابت ارسال ایمیل و شکیبا بودنتون برای حضور بنده
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    برای مشاهده بیشتر اطلاعات میتونید به وبسایت ما مراجعه کنید هرچند در تلاش هستیم که سایت رو به زبان پارسی هم ترجمه و در اختیار دوستان قرار بدیم [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan021 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ehsan.razeh@gmail.com
    ارسال شد
    با احترام
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 2 g.JPG (11.7 کیلو بایت, 6 مشاهدات)
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    من زعفران دارم پوشال درجه یک بسته بندی هم می زنم یک مثقالی زعفران خوب ودرجه یک بهتون کیلو4200000تومن می دهم (قیمت ها مداوم بالاوپایین میشود)
    09178110564
    09388964536
    زارعی
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من زعفران دارم پوشال درجه یک بسته بندی هم می زنم یک مثقالی زعفران خوب ودرجه یک بهتون کیلو4200000تومن می دهم (قیمت ها مداوم بالاوپایین میشود)
    09178110564
    09388964536
    زارعی
    جناب زارعی بنده قیمت گرید سرگل ممتازم 4.150.000 هست پوشال که گرید درجه سوم حساب میشه رو بنده به 3.900.000 تقدیم میکنم در انواع اوزان از 0.3g تا 25g قیمت فروش شما حدود 300 هزارتومان بیشتره از قیمتی که عرض کردم کمی کم لطفی نسبت به مشتری هاتون دارید.انشالا که موفق باشید
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)