ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    179
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نحوه تهیه ارز برای خرید

دوستان سلام
    من یه تازه کارم
    یه بار روی آب دارم که با حواله ارز آزاد (1900 تومنی) از طریق صرافی و از چین خریداری شده
    می خوام ببینم شما پیشنهاد بهتری ندارید؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrhp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان سلام
    من یه تازه کارم
    یه بار روی آب دارم که با حواله ارز آزاد (1900 تومنی) از طریق صرافی و از چین خریداری شده
    می خوام ببینم شما پیشنهاد بهتری ندارید؟
    من متوجه نشدم، پیشنهاد برای چی؟ خرید رو انجام دادین و بار روی آب داره میاد ایران؟...چه پیشنهادی؟!
    179
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقا مرتضی
    ببخشیدف منظورم چگونگی تهیه ارز برای واردات بود. من یه پارت جنس الکترونیکی شامل تبلت و تجهیزات جانبی رو با دلار آزاد خریدم، چطوری می تونم دفعات بعد مثلا از دلار در مقابل صادرات استفاده کنم؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrhp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام آقا مرتضی
    ببخشیدف منظورم چگونگی تهیه ارز برای واردات بود. من یه پارت جنس الکترونیکی شامل تبلت و تجهیزات جانبی رو با دلار آزاد خریدم، چطوری می تونم دفعات بعد مثلا از دلار در مقابل صادرات استفاده کنم؟
    سلام دوست من..
    چگونگیِ این موضوع اصلا دست من و شما نیست. هر کالایی ردیف و الویت خاص خودش رو داره که با توجه به شرایط اقتصادی ممکنه دسته بندی و الویتش عوض بشه. شما در واقع وقتی کالایی رو انتخاب میکنی برای واردات، برای اون کالای خاص شرایط تهیه ارز ، قبلا تعیین شده و اینطور نیست که شما بتونین از هر ارزی دوست داشتین استفاده کنین. در سایت ثبت سفارش وقتی کد کالا رو میزنین بهتون اعلام میشه که نوع وارداتتون چی باید باشه (که در واقع غیر از اون روش اصلا ثبت سفارش انجام نمیشه). نحوهء استفاده از سایت ثبت سفارش رو دوست عزیزم آقای بهزاد خیلی خوب توضیح دادن در همین فروم....
    hkarimpoor2003
    مهمان
    دوست عزیز به نظرم بعید بدونم دیگه به هیچوجه بتونید ارز دولتی با نرخ مرجع بگیرید ، کالای بنده در گروه اول قرار داشت و تا این لحظه بعد از 3 ماه هنوز موفق به دریافت ارز نرخ مرجع نشدم ، بقیه کالا ها که جای خود دارد، بنابراین وقت را تلف نکرده و تمرکز را بر روی فروش کالا آن هم با مبنای خرید با دلار نرخ آزاد بگذارید . و به گفته اکثرا کارکنان سرپرستی ها و واحد های ارزی که بنده باهاشون کار میکنم نرخ مرجع هم بزودی افزایش پیدا خواهد کرد و صحبت از 1500 تا 1600 هست.
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    کاملا موافقم آقای کریم پور، ما تا حالا واردات کالا با الویت اول نداشتیم ولی وقتی شما برای کالاتون که الویت اول هست و ارز مرجع بهش تعلق میگیره، نتونستی ارز دولتی بگیری (یعنی بهت ندادن) اونم بعد از 3 ماه، دیگه وای به حال ردیف ها و الویتهای پایینتر...موافقم ، واقعا در این شرایط نباید ذهن و تمرکز رو برای ارز دولتی و آزاد درگیر کرد...باید برای این شرایط و با این شرایط متمرکز شد...
    پس صحبتشون برای تک نرخی کردن ارز رو همین قیمته 1500 تا 1600 هست!!! ولی فکر نکنم بتونن تک نرخیش کنن بقول دوستان، 1226 رو هم گفتن تک نرخی کردیم.
    پس باید منتظر افزایش جهشی دوباره قیمت دلار باشیم
    179
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان
    از راهنماییتون سپاسگزارم
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    اگر ما خرید کنیم و پول رو هم از طریق صرافی بزنیم به حساب فروشنده توی گمرک و ... ها مشکلی نداره ؟ نمی گن چطوری خریدی و از این ایرادات ؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع