ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ایجاد بانک تخصصی در خصوص محصولات شهرستان و تجارت کالای خاص منطقه

سلام دوستان
    ولا چند ماهی است که ذهنم در این خصوص واقعا درگیر بوده که آیا می توان از پتانسیل بزرگی که در اختیار ماست با توجه به پراکندگی گسترده کشور استفاده کرد یانه؟!
    مثالی براتون می زنم:
    در شهری که من فعلا ساکن هستم محصول اصلی اینجا زعفران و گیاهان دارویی است و بالطبع چون اینجا تولید کننده این محصولات هستند پس لزوما قیمت ها بسیار مناسب است. یعنی به طور مثال هر مثقال زعفران اینجا 20000 تومان است اما همین زعفران در تهران مثقالی 30000 تومان است و مطمئنا اگر کسی تهران باشد و من هر مثقالی رو به ایشان 24000 تومن بدهم و ایشان همین زعفران را به مغازه دار 28000 بدهد یک سود دو طرفه شکل می گیرد!
    این کار در ایده بسیار ساده است و در عمل بسیار گسترده . این یک نوع تجارت بسیار عالی است و ریسک سرمایه زیادی نیز ندارد.
    من با یکی از دوستانم در جهرم به این توافق رسیدم که زعفران و گیاهان دارویی را برای ایشان بفرستم و ایشان به قیمت مناسبی که برای من نیز سود دارد و برای خودش نیز عالی است می خرد.
    از طرفی در شهر ما مرکبات قیمت بالایی دارد و ایشان لیمو و... را به قیمت بسیار مناسب که سود دو طرفه دارد برای من ی فرستد و من با رایزنی هایی که در سطح شهر با میدان بار میوه و... انجام میدهم به قیمت خیلی خوبی می فروشم...
    عملا یه معامله برد-برد بین من و دوستم شکل گرفته...
    این مثال را زدم که کاملا برای دوستان جا بیوفته!
    حالا به ذهنم رسیده که واقعا می شود این تجارت را در کل کشور گسترده کرد و یک سود خیلی عالی که همه از این موضوع ببرند.
    کاربران پرشین تولز از هر شهری که هستن می توانند محصولات تولیدی شهرشان را معرفی کنند و بنده به تناسب نیاز موجود در شهرستان محل خدمتم یا شهرستان های اطراف خرید انجام می دهم....
    شاید برایتان جالب باشد که از فروش چیز های بی اهمیت از نظر همه مثل سیب زمینی و پیاز نیز می توان سود های خیلی خوبی داشت چیزی که من تجربه اش رو دیدم!
    این کارها نیاز به پیگیری و افراد فعال در شهرستان ها دارد و از آن طرف سود بالا نتیجه ای است که عاید طرف می شود... چیزی که دلال های بازار دوست ندارند کسی وارد این عرصه شودو بداند...
    دلال در شهر .... استان فارس میاد سیب زمینی را به قیمت مفت از تولید کننده می خرد و همان سیب زمینی را با 6 برابر قیمت فورا در شهرستان دیگر می فروشد! شما کدام کاری به این پر سودی سراغ دارید؟
    خلاصه خیلی راحت می شود پول در آورد با حتی سرمایه ای اندک...
    دوستانی که تمایل دارند در این بحث وارد شده و به گفتگو بنشینند خیلی خوشحال می شوم که از نظرات ارزشمندشان استفاده کنم ضمن این که کاربرانی که تمایل دارند در این طرح بنده وارد شوند می توانند اعلام آمادگی کنند و محصولات شهرشان را اعلام بفرمایند تا به فراخور نیاز خرید و فروش انجام شود
    در مورد این ایده این رو بگم که در انجمن دیگر هم این ایده مطرح شده بود علاوه براینکه در جاهای دیگه مطرح شده است

نتیجه بنده وبسایتی در این زمینه ایجاد کرده ام که میتوانید در محیطی همانند سایت پونیشا پروژه های خود را ثبت کنید و دیگران پیشنهاد خود را ارائه دهند و یا اینکه با توجه به مهارت شما پروژه ها برای شما ارسال شوند .
    آدرس وبسایت برای شما : [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در حال حاضر نیاز به همکار دارم تا در زمینه تبلیغات کمک کند .
    با توجه به اینکه ایده اختصاصی نبوده از انتقاد خوشحال نمیشم .
    در ضمن کار 2 بخش داره
    یک اینکه محصولات و کالاهای دیگران را براشون در صورت توانایی بفروشیم /
    یا اینکه کالاهای خودمون را به دیگران بفروشیم .
    راستش در این مورد چندین روش میشه انجام داد
    میشه خریدار در دفعات اول خودش حضورا تشریف بیاره
    یا شخصی از طرف خریدار امور خرید را انجام دهد

البته بخشی ذر سایت وجود دارد که سوغات و محصولات هر استان را معرفی می کنیم تا درک صحیحی از وضعیت اقتصادی استان ها داشته باشیم و بهتر در جستجوی نیاز مندی خودمان باشیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)