ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    29
    کاربر جدید
    کاربر جدید

حرکتها غیر اخلاقی در بازاریابی و تجارت

سلام جناب.امیدوارم حالتون خوب باشه.ما یک شرکت بازرگانی ترخیص کالا با 22 سال سابقه کار در بندر بوشهر هستیم.(بازرگانی حیدری نیا).برای گسترش کارمون نیاز به همکار بازاریاب داریم. اگه شما هم تمایل دارید با ما همکاری کنید و بارهایتون رو به ما بدهید تا شرکت ما کار ترخیصش رو انجام بده ، ما برای همکارمون یک چهارم دستمزد ترخیص هر کانتینر رو پورسانت قرار دادیم.خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.
    با سپاس
    متن بالا مربوط به پیغام خصوصی است که یکی از دوستان عضو برای من ارسال کرده

واقعاً چرا ما ایرانیها از اخلاق به دور افتادیم؟ چرا ما که مسلمانیم و از همه عالم بیشتر ادعا داریم در زندگی خصوصی و جمعیمون کوچکترین توجهی به اخلاق و راستی و صداقت نداریم؟ این پیغام نه تنها بدترین نوع بازاریابی را نشان میدهد بلکه توهینی به من میباشد، اگر این شرکت به اصطلاح بازرگانی خیلی منصف باشد (که بعید میدانیم) هزینه ترخیص هر کانتینر را 100،000 تومان بگیرد یک چهارمش میشود 25000 تومان و اگر شرکت ما در سال 20 کانتینر واردات داشته باشد جمع پورسانتی که این شرکت به من خواهد داد میشود پانصد هزار تومان، واقعاً چی با خودشون فکر کردن؟؟ فکر کردن با 500 هزار تومان پولی که حرام است من و امثال من را خواهند خرید؟! واقعاً شأن ما را اینقدر پایین فرض کردن!!
    خیلی راههای دیگر برای به دست آوردن این پول و بیشتر از اینها هست با این تفاوت که پولی که حاصل دست رنج و زخمات آدم باشه خیلی بیشتری برکت دارد و پول حرومی که از خیانت بدست بیاد حتماً خرج دوا درمون خودم یا زن و بچم میشه. من نوعی با یه خوش خدمتی ساده به شرکتم ( عقد قرارداد پر سود یا تخفیف خوبی که در بگیرم) میتونم خیلی بیشتر از اینها رو در بیارم، این رو گفتم واسه اونایی که تو این دوره زمونه نا مرد که خیلی محتاج پول هستن و از رو دست تنگی ممکنه که تن به این کارا بدن که البته عزت و شرف آدم آنقدر باید زیاد باشه که تحت هیچ شرایطی نباید این نونها رو سر سفره زن و بچش بگذاره.

من نمیگم که آدم با خدایی هستم و یا ادای آدمای با دین رو میخوام در بیارم من حرفم در خصوص اصول اخلاقیه، اصولی که ما از آن دور افتادیم و خودمان هم خبر نداریم که هزینه بالایی بابت آن داریم میپردازیم اگه فرومها همین سایت رو مرور کنید نمونه های خیلی زیادی پیدا میکنید که به علت عدم درستی یکی از طرفین کار طرف مقابل ضرر هنگفتی کرده. ما تا از خودمان شروع نکنیم و این جامعه اصلاح نخواهد شد.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    لطفا در فضای مجازی زیاد روی اینجور موارد حساس نباشید. چیزی که مسلمه خود فرد باید با آگاهی کامل نسبت به شناخت طرف مقابلش اقدام کنه.

با احترام
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوست عزیز.شما اگه سواد فهم درست از یک متن محترمانه در امر بازاریابی رو ندارید و فرق بین مال حلال و حرام را نمیدانید، لطفا در سایتی که آدمهای محترم و با تجربه عضو هستن اظهار نظر نفرمایید و ناحق تهمت نزنید و احترام خودتون رو حفظ کنید.اگر هم مایل باشید میتونم اطلاعات خوبی در خصوص ترخیص کالا که ظاهرا هیچ اطلاعاتی ازش ندارید رو براتون بفرستم.
    با تشکر
    بازرگانی حیدری نیا
    29
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز.شما اگه سواد فهم درست از یک متن محترمانه در امر بازاریابی رو ندارید و فرق بین مال حلال و حرام را نمیدانید، لطفا در سایتی که آدمهای محترم و با تجربه عضو هستن اظهار نظر نفرمایید و ناحق تهمت نزنید و احترام خودتون رو حفظ کنید.اگر هم مایل باشید میتونم اطلاعات خوبی در خصوص ترخیص کالا که ظاهرا هیچ اطلاعاتی ازش ندارید رو براتون بفرستم.
    با تشکر
    بازرگانی حیدری نیا
    خیلی جالبه که شما همه حرفاتون رو زدید الان من رو به بی سوادی و خیلی چیزهای دیگه متهم میکنید!!! حتماً الان هم قیافه حق به جانب به خودت گرفتی، نه؟

قصاوت با دوستان حاضر.

شما اگه فهمی از بازاریابی و کار داشتید تو سایتی که صرفاً جهته اطلاع رسانی تبادل اطلاعات هست به دنبال مشتری نمیگشتید و پیشنهاد پورسانت نمیکردی.

درد جامه ما هم همینه که هر کی هرکاری دوست داره میکنه آخرشم اگه کسی بهش چیزی بگه به بهترین شکل شروع میکنند به مغلطه کردن
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض سلام
    کلا حرفتون رو قبول دارم .
    اما یه اشتباه محاسباتی هم درش بود
    سود ترخیص هر کانتینر در بوشهر خیلی* بیشتراز این چیزاس که شما فکر کردی !!
    ما ترخیص کارای بوشهری روی هر کانتینر حداقل ۵۰۰ تومن باید گیرمون بیاد وگرنه دلیلی* برای گرفتن اون بر نمی*بینیم.
    منظورم اینه که با کمترین هزینهٔ ممکن کارمون رو انجام می*دیم.
    121
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    شما از چي اين پيشنهاد ناراحت شديد؟
    تو بازاريابي نسبت به مبلغ معامله 5 تا 20 درصد مي دن شما انتظار دارين طرف كل سودشو بده؟
    121
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    چرا دنبال مشتري نباشه هدف اصلي سايت همينه
    222
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من هم فکر میکنم هیچ ایرادی نداره اگه پیشنهاد پورسانت کردن برای جذب مشتری.آخه چه ایرادی میتونه داشته باشه؟ چه ربطی به حلال و حرام داره، اینم یه ایده هست.خیلی هم خوبه.
    و من واقعا فکر میکنم اگر شما قصد نقد این مطلب رو داشتین بهتر بود اسم شرکت رو نمی آوردین .متن رو میذاشتین . نیاز نبود حتما اسم شرکت رو بیارین.
    در ضمن ایشون به صورت پیام خصوصی این رو مطرح کردن. که البته اگه عمومی هم مطرح میکردن باز به نظر من ایرادی نداشت.
    siavash
    مهمان
    بابا بیخیااااااال
    پورسانت یه عامل انگیزشی هست که در خیلی موارد بازاریابی استفاده میشه. حرام کجا بود؟ حلال کجا بود؟؟؟؟؟
    دوست نداری نپذیر. فکر میکنم مطرح کردن این مسئله اصلا اشتباهه.
    در مقابل معرفی مشتری ، پورسانت تعلق میگیره. کجاش بده؟؟؟؟
    317
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام

البته اگر منظور از این بازاریابی اینه که شما به عنوان کارمند شرکت یا مدیر بازرگانی بیا با ما زد و بند کن که ما براتون ترخیص کنیم و یه درصدی بهت بدیم از نظر اخلاقی که 100 درصد غیر اخلاقی هستش ، از نظر حلال و حرامی رو دوستان خودشون اوستا هستن و بهتر می دونن. اگر هم منظور از این بازاریابی غیر از این بوده که از شیر مادر حلال ترهههههههههه
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)