ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    با سلام
    ایمیلتون رو لطفا کامل بگذارید که بشه نمونه محصولات رو واستون فرستاد
    ممنون
    119
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    29
    کاربر جدید
    کاربر جدید

با عرض سلام
    ما سوالاتی راجع به تجارت در عراق داریم. اگر برایتان ممکن باشد شماره
    تماس خود را به ما بدهید تا مصدع اوقات شویم.

با احترام
    حسنخانی

Tel: +98 21 55410690
    336
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    از تاریخ 91/11/30 الی 92/01/30 چندتا از دوستانم که از تجار عراقی هستند تشریف میارند ایران. برای سال نو هم ایران تشریف دارند. تو این مدت با تاکیدی که قبلا بهشون کرده بودم میخوان مواد غذایی ایرانی هم برای بازارهای استان بصره، کربلا و نجف بررسی کنند. شماره و اطلاعات ارتباطی من تو تاجر بانک موجود هست ان شاله هرکدوم از دوستان که بخواد محصولشو معرفی کنه خوشحال میشم اگه بتونم کاری انجام داده باشم. و از همه مهمتر این که مراحل خرید و پرداخت پول در ایران و بصورت نقدی انجام میشه و جنس شما هم از درب کارخانه تحویل خریدار میشه! این موضوع بسیار میتونه به دوستانی که اطلاعات کمی از مراحل صادرات دارند ولی تمایل دارند صادرات داشته باشند کمک کنه.
    119
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزيز يكي از اين راههاي ارتباطي ميتونه مجموعه تجاري ما باشه كه هم شركت عراقي ثبت شده در اقليم كردستان وعراق مركزي داريم وهم در كل عراق شبكه توزيع كامل ومطمئني را سازماندهي كرده ايم و با بيش از 5سال سابقه حضور در بازار عراق وعضويت در اتاق بازرگاني عراق ميتوانيم فروش كالاي شماوبازگشت سرمايه را تضمين كنيم
    اطلاعات بيشتر در سايت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] وايميل:s.t.karmania@gmail.com و با شماره تماس2429310 0913 در خدمت شما هستيم
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    سلام مجدد جناب نخعی
    من هفته گذشته به شما ایمیل زدم و منتظر پاسختون بودم ولی هیچ جوابی از شما دریافت نکردم
    لطف کنید و ایمیلتون رو چک کنید که اگر خدا بخواد و شرایط محیا باشه همکاریمون رو شروع کنیم
    منتظر هستم
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تجارت با عراق

جناب هامان باسلام:
    اگه ممکنه بفرمایید زمینه فعالیت شما در عراق چیست؟وچگونه میتوانیم همکاری داشته باشیم...
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط جامی کردستان312 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جناب هامان باسلام:
    اگه ممکنه بفرمایید زمینه فعالیت شما در عراق چیست؟وچگونه میتوانیم همکاری داشته باشیم...
    با سلام جناب جامی
    ما متاسفانه هنوز نتونستیم صادراتمون رو به عراق شروع کنیم.
    با خیلی از افراد در همین سایت و خیلی از شرکتهای دیگه که مثلا در عراق بازاریابی انجام میدهند در تماس بودم ولی هیچکدام نتونستند حتی یک مشتری معرفی کنند یا خودشون سفارشی داشته باشن.
    ما در زمینه صادرات سنگ کار میکنیم و به تازگی نماینده چند کارخانه کاشی و سرامیک را در یزد گرفتیم.
    اگر در این زمینه میتونید فعالیت داشته باشید خوشحال میشم با هم همکاری کنیم
    hamantrade66@yahoo.com
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزيز يكي از اين راههاي ارتباطي ميتونه مجموعه تجاري ما باشه كه هم شركت عراقي ثبت شده در اقليم كردستان وعراق مركزي داريم وهم در كل عراق شبكه توزيع كامل ومطمئني را سازماندهي كرده ايم و با بيش از 5سال سابقه حضور در بازار عراق وعضويت در اتاق بازرگاني عراق ميتوانيم فروش كالاي شماوبازگشت سرمايه را تضمين كنيم
    اطلاعات بيشتر در سايت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] وايميل:s.t.karmania@gmail.com و با شماره تماس2429310 0913 در خدمت شما هستيم
    سلام نوروزتون مبارک
    من زرشک ایرانی درجه یک ثرت شده دارم ازنوع پفکی کارتون های یک سایز
    و شیک 10 کیلویی الان آمادگی فروش دارم لطفا اگر خریدار هستید سریع اطلاع بدهد
    هم درایران تحویل می دهم هم درمرز واگر هم بخواهید هوایی می توانم ارسال
    کنم
    با تشکر
    زارعی کردشولی
    شماره تماس
    +989178110564
    +989388964536
    بلاگفا:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام وارزوی موفقیت برای تمامی فعالان عرصه تجارت داخلی وبین الملل

شرکت بازرگانی بین المللی ساحران تجارت کارمانیا با تجربه چندین ساله حضور در بازارهای بین المللی خصوصا عراق قطر وگرجستان اماده هرگونه همکاری با تولیدکنندگان وبازرگانان ایرانی که تمایل به حضور دربازار این کشورها رادارند می باشد
    ظرفیت قابل توجه این شرکت ثبت رسمی ان با مجوز کشور عراق (شرکت عراقی)هم در عراق مرکزی واقلیم کردستان است که بدون هیجگونه مشکلی درحال فعالیت بوده وحتی قابلیت صادرات مجدد به سایرکشورهارا نیز داراست

مجموعه کارمانیا با ارتباط نظام مند با شبکه های توزیع کالا در سرتاسر عراق وبهره مندی از نیروهای متخصص تحقیقات بازار میتواند تصویر مطمئنی را از وضعیت بازار و کالای مورد نظر شما در این کشور ارائه دهد تا صادرات موثر ومستمر داشته باشید
    شرکت بازرگانی کارمانیا با استفاده از سیستمهای مبادله مالی بین المللی ومنطقه ای مطمئن ترین مراودات را با طرفهای عراقی داشته وتوان هرگونه نقل وانتقال ارزی واعتباری و تضمین سرمایه شما را داراست
    این شرکت با عضویت در اتاق ایران واتاق عراق امکان برقراری ارتباط با سایر تجار ایرانی وعراقی را برای تامین نیازهای وارد کنندگان ویا یافتن بازارهای مناسب برای صادر کنندگان ایرانی دارا می باشد

جهت هرگونه مشاوره وهمکاری میتوانید با شماره های09132429310-09366956651تماس حاصل نموده یا به ادرس s.t.karmania ایمیل ارسال نمائید
    با سلام
    من می خواهم یه سری کال به عراق ارسال کنم مشتری وخریدارم آماده است شما می توانید برام ببرید داخل ومشتری بیاد تحویل بگیره؟
    سوال بعدی من بایک کارخانه نوشیدنی خارجی کار می کنم نمایندگی عراق رو گرفته ام ولی مجوز ورود کالا به رعاق ندارم شما می توانید برام مجوز بگیرید یا شما می توانید جنس من رو تحویل بگیرید اول باید مجوز را به کارخانه ارسال کنم تا جنس رو بفرستند خودم داخل عراق مشتری دارم فقط مشکلم مجوز وردود کالا است؟ چیکار کنم
    لطفا کمک کنید
    989178110564+
    989388964536+
    زارعی
    وب سایت:
    ایمیل:
    zarei301@gmail.com
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)