ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Cool مشكل كنونی وارد كنندگان مواد اولیه جابجایی پول است ، چه پیشنهادی برای حل این مشکل دارید؟

با سلام
    دوستان به نظر میرسه که بزرگترین مشکل واردکنندگان مواد اولیه عدم امکان جابه جایی پول از طریق بانک ومشکلات مربوط به lc هست میخواستم ببینم شما چه راهکارهای واقعا عملی وعملیاتی رو می شناسین؟؟؟
    سجاد
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط ptmgrp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلامدوستان به نظر میرسه که بزرگترین مشکل واردکنندگان مواد اولیه عدم امکان جابه جایی پول از طریق بانک ومشکلات مربوط به lc هست میخواستم ببینم شما چه راهکارهای واقعا عملی وعملیاتی رو می شناسین؟؟؟
    سلام

اجازه بدین مشکل رو کاملا باز کنم تا راهکار ها هم دقیق تر باشه.

مشکل این هست که درحال حاضر در تمامی کشورهای جهان بانکی وجود نداره که از بانک های ایرانی ال سی و یا حواله دریافت کنه به جز چند کشور. روسیه ، ترکیه ، چین و احتمالا کره جنوبی.افرادی که می خواهند از چین و ترکیه مواد اولیه بخرند مشکل چندانی ندارند و اگر حساب بانکی خوبی داشته باشند و از مشتریان خوب بانک ها باشند می توانند با پیگیری حواله و ال سی به این دو کشور بزنند.

تا یک ماه پیش ال سی و حواله به بانک ملی ایران در روسیه زده می شد که در حال حاضر توانایی انجام این کار را ندارند. تا یک ماه پیش می توانستیم به روسیه حواله ارز دولتی بزنیم و از آنجا به تمام کشورها ارسال کنیم.

از شروط بانک های ترکیه و چین این هستش که ال سی و حواله رو در صورتی قبول می کنند که کالا فقط از این کشورها خریداری شود برای همین نمیشه به چین و ترکیه حواله زد و به کشورهای دیگه فرستاد.
    102
    کاربر جدید
    کاربر جدید

نحوه جابجایی پول

دوست گرامی ،میتوانیدجهت جابجایی پول ؛از طریق صرافی های معتبر در ایران وکشورمقابل اقدام کنید....درصورت نیاز به توضیحات بیشتر میتوانیدبابنده تماس بگیرید.....
    jamico.mahabad@gmail.com
    24
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    الان گشایش اعتبار اسنادی مستقیم هم در ایران انجام میشه.با این حال بانک فروشنده حذف میشه
    فرصت
    مهمان
    دوستان ببخشید این سوال را اینجا مطرح میکنم ایا تالاری به این شکل وجود دارد این تلار خیلی ارام و بی حرکت است ممنون
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوستان ببخشید این سوال را اینجا مطرح میکنم ایا تالاری به این شکل وجود دارد این تلار خیلی ارام و بی حرکت است ممنون
    خیر موجود نیست.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرصت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    يعني چي تالار ارامه؟ اگه سوالي داري بپرس
    ویرایش توسط حاجي : 28-11-2012 در ساعت 08:03 دلیل: 1
    فرصت
    مهمان
    درود بر اقا بهزاد و حاجی عزیز
    سوال که خیلی است چون روی مباحث بحث نمیشه عرض کردم ارام است
    دیکته اقتصاد فعلی ما صادارات است دوستان خیلی به فکر واردات نباشند با نرخ ارز فعلی و نوسان ان و با توجه به این که در شرایط فعلی کم ترین تقاضا برای ارز وجود دارد جو کمی ارام است و نرخ کمی پایین کشید با پایان یافتن مهلت خریداران نفت تا دو ماه اینده احتمالا صعود نرخ ارز استارت خواهد خورد این را عرض نمودم که مراقب واردات تتان باشید در دل صادرات یک حاشیه سودی از این بابت وجود دارد و در مقابل در واردات بر عکس.
    بهترین کار تمرکز بر روی کشور عراق و ترکیه است به خصوص عراق
    منتظر نظرات دوستان می باشیم
    فرصت
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط ptmgrp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    دوستان به نظر میرسه که بزرگترین مشکل واردکنندگان مواد اولیه عدم امکان جابه جایی پول از طریق بانک ومشکلات مربوط به lc هست میخواستم ببینم شما چه راهکارهای واقعا عملی وعملیاتی رو می شناسین؟؟؟
    درود
    به نظر من فقط جابجایی پول نیست خود نوسان نرخ ارز هم خیلی اسیب زننده است کسی که توی فروش با قیمت خوب در داخل مشکل نداشته باشه با کمی اختلاف می تونه پول اش را جابجا کنه . خدا صرافی برای چی افریده
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من با نظر فرصت موافقم
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)