ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    23
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Smile راهنمائی در مورد یک وبسایت

سلام بر همه دوستان
    در حال راه اندازی وبسایتی به زبان عربی هستم که خدماتی به کل کشورهای عرب زبان در خاورمیانه و شمال افریقا می دهد. البته مشکلاتی وجود دارد در خصوص نحوه دریافت هزینه این خدمات از مشتریان (پرداخت از طریق وبسایت ما) و همچنین ارسال پول به این مشتریان(سود حاصل از سرمایه گذاری آنان از طریق مرچنت).
    طی تحقیقاتی که انجام دادم ،مرچنت های زیادی را مورد مطالعه قرار دادم که هم برای مشتریان شناخته شده باشد هم با ایران زیاد مشکل نداشته باشد.به طور خلاصه عرض کنم که دنبال مرچنتی بودم که قابلیت های زیر را داشته باشد.

1- با ایران زیاد مشکل نداشته باشد. (برای ثبت نام من از طریق آیپی ایران)
    2-امکان انتقال پول از حساب مرچنت به حساب بانکی مشتریان را داشته باشد(وایر ترانسفر).مشتریان از طریق سیستم بانکی پولشان را دریافت کنند.
    3-محدودیت مقدار انتقال پول (سقف روزانه) بین اعضا را نداشته باشد.
    4-به مشتریان امکان شارژ حسابشان ازطریق وایر ترانسفر یا کارتهای ویزا و مستر و غیره را بدهد.
    5- با توجه به گستردگی استفاده اعراب از کش یو و( وان کارد ) درگاه آن قابلیت پذیرش این دو نوع سیستم را برای شارژ حساب مشتریان را داشته باشد.
    6-امکان نقد کردن سود حاصل از عملیات وبسایت را در ایران داشته باشم.(از طریق اکسچنجرهای اینترنتی یا صرافی های داخل ایران) یا حالت خوش بینانه تر دریافت حواله بانکی در ایران!!!
    نتیجه تحقیقات من:
    1-Paypal برای ایرانیان حساب باز نمی کند و اگر به طریق دور زدن باز شود امکان بلوک شدن حساب زیاد است و در کشورهای عربی هم زیاد استفاده نمی شود.
    2-Liqpay روسی است در کشورهای عربی ناشناخته است.شکایات زیادی در مورد اسکم بودنش هست.فقط برای اتباع ساکن روسیه و اکراین معتبر است.
    3-Alert pay با ایرانیان مشکل دارد.
    4-Boku پرداخت با موبایل(از طریق صورتحساب).در بین عرب زبانان استفاده می شود ولی شکایات زیادی در مورد تاخیر در پرداخت ها وجود دارد.گاها تا 2ماه!!!
    5-DAO PAY همانند ردیف 4 است
    6-WESTERN UNION در ایران قابل استفاده نیست.
    7-ONECARD در بین اعراب بسیار مورد استفاده است ولی قابلیت ترانسفر پول بین اعضا را ندارد در ایران زیاد شناخته شده نیست و امکان فروش پول این مرچنت به اکسچنجرها در ایران کم است.
    8-Cashu در بین اعراب بسیار مورد استفاده است ولی قابلیت ترانسفر پول بین اعضا را ندارد. قبلا این ویژگی را داشت ولی فعلا ندارد. 9-moneybookers(skrill) برای ایرانیان حساب باز نمی کند. مثل پی پال راحت حساب را به هر دلیل مسخره ای بلوک می کند.محدودیت مقدار پول روزانه برای انتقال به اعضا دارد.
    10-OKPAY شرایطش عالی است ولی متاسفانه اسکم است
    نهایتا فقط به دو گزینه زیر رسیدم که از دید خودم برای وبسایت من می تواند مفید باشد.
    11- وبمانی تنها مشکلش این است که در بین اعراب زیاد استفاده نمی شود و مشتری برای شارژ حسابش باید به اکسچنجر مراجعه کند و امکان شارژ حسابش از طریق کارتهای ویزا کارد و مستر کارد را ندارد.
    12-LIBERTY RESERVE(بهترین گزینه تا به حال) برای من خوب است می توانم لینک خرید مرچنتش را در وبسایت قرار دهم تا از طریق آن بتوانم از مشتری پول دریافت کنم بعد سود حاصل از سرمایه گذاری آنان را می توانم از طریق انتقال داخلی به حساب لیبرتی آنان واریز کنم.مشکلش مثل وبمانی این است که مشتری و من برای خرید و همچنین نقد کردن لیبرتی به اکسچنجر نیاز پیدا می کند.ولی خوب در بین اعراب از وبمانی معروف تر و عمومی تر است.

مشکلات احتمالی پیش رو:

1- با گذشت زمان و معروف شدن وبسایت حجم نقل و انتقالات مالی بالا می رود (درحالت خوش بینانه روزانه صد هزار دلار) آیا لیبرتی رزرو برای این حجم تراکنش مالی روزانه معتبر و قابل اعتماد است؟ پیشنهاد شما دوستان برای انتخاب مرچنت مناسب با توجه به ویژگیهایی که در بالا عرض شد چیست؟ لطفا دوستان این موضوع را در نظر داشته باشید که در حال حاضر به خاطر عدم قطعیت سود دهی مناسب این وبسایت ،برای من به صرفه نیست که به خارج از کشور بروم و کسب کار فعلی خودم را رها کنم.در آینده اگر وبسایت به سود دهی معقولی برسد گزینه سفر به خارج کشور می تواند مورد توجه قرار بگیرد. لطفا دوستان راهنمائی بفرمایند. متشکرم
    ویرایش توسط benyaminkocholo : 21-06-2012 در ساعت 21:42
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    به نظر من سیستمتون رو به چندین مرچنت مجهز کنید.
    الان کش یو، یو کش، وبمانی و وسترن یونیون در ایران خیلی طرفدار داره. وسترن یونیون رو برای سمپل هایی که از چین تهیه میشه ایرانی ها خیلی خیلی تقاضا میکنن. چند سایت خوب هم در این زمینه هست که دارن خدمات میدن و میتونید باهاشون همکاری کنید.
    اگر دوست داشتید میتونم توی پیام خصوصی بهتون معرفی کنم که تبلیغ نشه.
    12
    نوشته های وبلاگ
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    شما می تونین برای این کار از ویزاکارت بین المللی به نام خودتون استفاده کنین.
    ویزا کارت ویزیکی بوده و به نام خودتون صادر میشه و دائمیه.
    در هرجای دنیا هم میتونین پول به حساب خودتون بریزین و هم می تونین برداشت کنین.
    ویزا کارت سه نوعه و هزینه زیادی هم نداره.
    اگر مایل به دریافت ویزا کارت هستید با من تماس بگیرید:
    09184247383 کنجوری
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نحوه خرید بیت کوین از طریق انتقال swift بین المللی و سپس آن را برای usd تغییر دهید.

روش زیر به شما کمک می کند Bitcoin را از طریق انتقال بین المللی SWIFT خریداری کنید و سپس بدون رفتن به بازار سیاه در ایران، آن را به صورت نقدی به صورت USD (دلار آمریکا) تغییر دهید.

یک حساب کاربری را در هر شاخه ای از بانک ملی ایران در وب سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]باز کنید و مبلغی را که می خواهید از طریق انتقال بین المللی SWIFT برای خرید یا خرید Bitcoin ارسال کنید ارسال کنید.

یک حساب کاربری را در [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]ثبت کنید، اگر قبلا یک حساب کاربری داشته باشید، سپس این پیوند را دنبال کنید[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] و خرید بیت کوین از طریق انتقال بین المللی Swift.

حالا به [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] بروید و مقدار bitcoin را که مایل به مبادله برای USD Cash است وارد کنید. مقدار باید بین 0.5 تا 20 BTC باشد

دستورالعمل ها را به عنوان دستورالعمل دنبال کنید. لطفا توجه داشته باشید: زبان انگلیسی یک مزیت اضافه است
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    فعال کردن امنیت در حساب LocalBitcoin شما برای حفاظت از Bitcoins شما.

حالا که می دانید بیت کوین چیست، در اینجا چگونگی تأیید حساب کاربری [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] را خواهید داشت

در گوشه سمت راست حساب خود روی پروفایل خود کلیک کنید و سپس کلیک کنید: امنیت حساب(Account Security)
    تصویر
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

اکنون روی آن کلیک کنید: تأیید اعتبار 2 عامل را در قرمز فعال کنید(Enable 2-factor Authentication)
    تصویر

حالا کلیک کنید: برنامه تلفن همراه (Mobile App): سپس به فعال سازی (Proceed to Activation)

تصویر

اکنون اسکنر بارکد آیفون / اندیشه را دانلود کنید و کد تأیید را وارد کنید:

تصویر

اگر از تلفن آندروید استفاده می کنید: [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]و بارکد را اسکن کنید.

اگر از آیفون استفاده می کنید: [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] و بارکد را اسکن کنید.

کد تأیید دریافت شده در فیلد متن را وارد کنید.

با کلیک بر روی فعال کردن دکمه تأیید اعتبار 2 عیار کلیک کنید.

خودشه !!! Bitcoins شما اکنون امن هستند !! آفرین!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)