ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: شراکت

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

شراکت

سلام دوستان خسته نباشید
    خوشحالم که تو جمعتون هستم
    من یک مقدار شرایطم تفاوت داره م میخواستن اینجا ببینم میشه راهی پیدا کرد برای حل کردنش یا نه
    و مناسفانه نمیدونم از کجا شروع کنم به توضیح دادن
    من قبلا تو کار قبلیمون شکست خوردم و ضرر بزرگی دادم و تقریبا بیشتر سرمایه ام از دست رفته و با مقدار کنی که که الان میتونم جور کنم یه فکری تو سرمه
    من کلا به کار بازرگانی و تجارت و بازار علاقه زیادی دارم و البته به بازار خشکبار و اجیل
    من با اون سرمایه اندکی که با هزار بد بختی جور میتونم بکنم میخوام اگه بشه با یه پخش کننده خشکبار شریک بشم و اینو میدونم که سرمایه من اونقدری ارزش نداره ولی خب متاسفانه علاقه ای با شاگردی کردن ندارم و مخصوصا با این سن و موقعیتم
    حالا به نظرتون کسی میاد این کار رو انجام بده به قول بازار ی ها سرمایه منوقبول کنه و کار گنه باخاش و من تم کنارش کار کنم و بتونم تجربه کسب کنم
    دوستان اگر کسی رو سراغ دارید هم میتونید معرفی کنید من ساکن تهرانم
    vahiid.1988@gmail.com
    این هم ادرس ایمیل بنده ممنون میشم کمکم کنید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.behdarvand [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز
    ابتدا عذرخواهی میکنم بابت پاسخ صریحی که برات می نویسم و امیدوارم باعث رنجش تون نشه.اینکه بخوای پیش کسی برید و با کمترین سرمایه کار کنید و شاگردی نکنید و یا حتی تو ذهن تون همچین نیتی داشته باشید به نوعی خودخواهی و زرنگی محسوب میشه.تو یه مدت کم انتظار دارید با داشته های کم صاحب سود بالایی بشید.اما یه پیشنهادی براتون دارم که با سرمایه کم تون و زحمت بیشتری که اگه بتونید بکشید امکان موفقیت براتون هست.ببینید فصل خرید خشکبار اجیل چه موقع هست؟ منابع و مناطق اصلی و دست اول رو پیدا کنید.از اونجاها خرید کنید و خودتون بفروشید.بطور مثال گردو از همدان و نهاوند خرید کنید خودتون پوست بگیرید و مغز گردو رو بفروشید.با توجه به اینکه کم کم به عید نوروز هم نزدیک میشیم افزایش قیمت رو خواهند داشت.در کل این فقط یک مثال بود و اصل صحبتم این هست که برای خرید محصولات از کشاورز در مناطقی که قطب اون محصولات هستند اقدام کنید و در جای دیگه ای فروش کنید.امثال تابستون هندونه خوزستان کیلو 100 تا 150 بود و تو شهرهای ساحلی شمال کیلو 500 میفروختن.اغلب فروشنده ها هر دو روز ده تن براحتی کنار خیابون میفروختند.
    سلام دوست عزیز من اصلا فکر سود بالا نیستم ولی من فقط با ان کار میخواو ریسک کارو بیارم پایین چون کسی که نجربه داره صد در صد ریسک کارش پایین تره تا منه بی تجربه که یک بار هم شکست خوردم و برای همینه که بیشتر احتیاط می کنم. این یه نوع سرمایه گذاریه حالا هر چند خیلی کم و ناچیز که هم خودم فعالیت داشته باشم و هم اون مبلغ در حال گردش باشه و این سود دو طرفه به هر حال کسی که این کارو میکنه از اون مبلغ هم سود میبره
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ور در ضمن یادم رفت بودن افرادی که پیشنهادبدن ولی چون شهر های دیگه بودن و امکان سکونت من نیود اونجا و بالاخره باید بشه که راجب هم دیگه یه تحقیقی بکنیم که من قطع نمیتونسم تو یه شهر دیگه راحت تحقیق کنمچون شناخت کمتری دارم
    دو مورد بود که یکی واردات موز و آناناس بود و دیگری واردات مواد غذایی ته لنجی از آبادان
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستانی که تو صتف خشکبار و آجیل فعالت دارن هیچ نظری ندارن
    یعنی به نظزتون این کار عملی نیست
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    up

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)