ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید

برنج محسن کیسه قرمز 3دوخت

15000 تن برنج ققنوس،
    10 کیلویی،
    تاریخ اعتبار: آخر 2016
    موجود در انبار تهران
    قیمت 3600 + 50

5000 تن برنج عادل
    10 کیلویی
    موجود در انبار تهران
    قیمت 3700 + 50

15000 تن برنج نازگل
    10 کیلویی
    تاریخ اعتبار : 2015/6 و نامه تمدید اعتبار به مدت 6 ماه
    موجود در انبار تهران
    قیمت 2950 + 50

50000 تن برنج محسن
    کیسه قرمز 3دوخت
    تاریخ اعتبار: اول 2017
    موجود در انبار تهران
    قیمت 3950 + 50

10000تن برنج gtc پرمحصول
    10 کیلویی، 7/2
    تاریخ اعتبار: 2015/6 و نامه تمدید اعتبار به مدت 6 ماه
    قیمت 1900 + 50

براي رويت بار بايد قرارداد بروكري بسته شود و همچنين اثبات توانايي خريد
    نمونه و انالیز همگی موجود
    برای تناز کمتر هم مشکلی نیست فقط قیمت مقداری تغییر می کنه
    لطفا اگر نظری مبنی بر پوچ بودن دارید برای خودتون نگه دارید و تایپیک خراب نکنید
    فقط لطفا مطمن باشین از خودتون یا خریدارتون
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman.sa [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    15000 تن برنج ققنوس،
    10 کیلویی،
    موجود در انبار تهران
    قیمت 3600 + 50

5000 تن برنج عادل
    10 کیلویی
    موجود در انبار تهران
    قیمت 3700 + 50

15000 تن برنج نازگل
    10 کیلویی
    تاریخ اعتبار : 2015/6 و نامه تمدید اعتبار به مدت 6 ماه
    موجود در انبار تهران
    قیمت 2950 + 50

50000 تن برنج محسن
    کیسه قرمز 3دوخت
    تاریخ اعتبار: اول 2017
    موجود در انبار تهران
    قیمت 3950 + 50

10000تن برنج gtc پرمحصول
    10 کیلویی، 7/2
    تاریخ اعتبار: 2015/6 و نامه تمدید اعتبار به مدت 6 ماه
    قیمت 1900 + 50

براي رويت بار بايد قرارداد بروكري بسته شود و همچنين اثبات توانايي خريد
    نمونه و انالیز همگی موجود
    برای تناز کمتر هم مشکلی نیست فقط قیمت مقداری تغییر می کنه
    لطفا اگر نظری مبنی بر پوچ بودن دارید برای خودتون نگه دارید و تایپیک خراب نکنید
    فقط لطفا مطمن باشین از خودتون یا خریدارتون
    سلام
    شماره تماس لطفا

Sent from my C2305 using Tapatalk
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در پیام خصوصی برای شما فرستاذه شد
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaiyramin [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    شماره تماس لطفا

Sent from my C2305 using Tapatalk
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    پوچ است
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط irani [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    پوچ است
    agha irani fk konam bala goftam nazaretonO bara khodeton negah darin va taypik kharab nakonin, fk konam moshkeli darin ya dost darin matrah bashin hame ja ke to hame typik ha kharab mikonin
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط irani [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    پوچ است
    age polesh ya sharayete kharideshO dari fonte malitO biar mam madareke barO miarim ke motmaen bashiaz vojode bar gharar dad mibandimO barO tahvilet midim in hame hayaho va typil kharab kardan va tohmat na be ja nadare
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز هدف بنده هدایت شما به راه صحیح است . قیمت کارگزاری نشون میده شما نفر 5 تا 10 هستی پس از صحت وجود بار هیچ اطلاعی نداری و بار رو خودت ندیدی .اگه من میگم پوچ هست یا توهم به خاطر 2 تا مسئله هست.
    تناژ: در زمان ممنوعیت واردات یا چنین بارهایی وجود ندارد که میشود پوچ یا در حالت خوش بینانه وجود دارد که وارد مرحله ی بعد یعنی کارگزاری میشوید
    کارگزاری : اگر کارگزاری کلا 3 تومان بود حرفی نبود و کاملا هم از نظر خریدار و فروشنده منطقی هست اما 50 تومان !!!!!
    اگر میخوای به چیزی برسی باید نفر اول واسطه باشی و خودت حداقل 100 تن رو دیده باشی.
    اگر بنده رو قبول ندارید برید از اشخاصی که حداقل یکبار بالای 5 هزار تن معامله واقعی داشتن بپرسین شرایط یک بار واقعی و فروشنده و خریدار واقعی چی هست . اگر کسی بار داشته باشه چه 100 تن چه 100 هزار تن هیچ وقت درخواست فونت مالی نمیکنه همین که ضمانتنامه ی معتبر بانکی رویت بدین برای فروشنده کافی هست . خریدار هم به 2 روش کار میکنه یا بعد از رویت ضمانتنامه درخواست رویت بار رو میکنه یا میگه حداقل 200 تن بیار دم انبار من تحویل بده و همونجا نقد تسویه کن . کسانی که مولتی میلیاردر هستن خودشون همدیگه رو میشناسن و خوب میدونن چطور معامله کنن .

این شرایط و قیمتهای کارگزاری که در تاپیکها میبینید توهماتی هست که خود واسطه ها درست کردن و آخرش هم به هیچی نمیرسن و پوچ هست.

دوست عزیز از بنده که در این راه مو سفید کردم به شما و مابقی دوستان نصیحت : اول اینکه هیچ خریدار واقعی فونت مالی نمیده , نهایت ضمانتنامه معتبر بانکی میده . دوم اینکه شما باید با چشمهای خودت حداقل 100 تن بار رو ببینی و نفر اول واسطه باشی سوم اینکه کلا 3 تومان کارگزاری در نظر بگیر نه بیشتر و گرنه شک نکن شما رو دور میزنن چهارم اینکه از تناژ پایین شروع کن و آخرین نکته اینکه در این زمانه که به خاطر 200 هزار تومان آدم میکشن اگر فکر کنی آدمهای قدرتمند و ثروتمندی که پولهای میلیاردی دارن میان برای یه واسطه گری به شما چند صد میلیون پول مفت بدن کاملا در اشتباهی و در توهم . بنده که دارای پست کوچک دولتی هستم و با اینطور آدمها سرو کار دارم بهتر از شما اینها رو میشناسم

بنده هم خریدار محسن دارم هر کس شرایطی که برای بار واقعی گفتم رو داره بسم الله من پورسانتش رو تضمین میکنم چون خریدار آشنا هست به شرط اینکه ما رو مستقیم وصل کنه و واسطه ی دیگه ای نباشه

اگر شما با اشخاصی به نام تقوایی یا تقوی یا غفاری یا خندانی یا خانم امانی در ارتباط هستی بنده اونها رو میشناسم آخرش پوچ هست.

خداوند همه ی ما رو از گمراهی نجات بده و به راه صحیح هدایت کنه . در پناه حق
    ویرایش توسط irani : 27-11-2015 در ساعت 18:23
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز هدف بنده هدایت شما به راه صحیح است . قیمت کارگزاری نشون میده شما نفر 5 تا 10 هستی پس از صحت وجود بار هیچ اطلاعی نداری و بار رو خودت ندیدی .اگه من میگم پوچ هست یا توهم به خاطر 2 تا مسئله هست.
    تناژ: در زمان ممنوعیت واردات یا چنین بارهایی وجود ندارد که میشود پوچ یا در حالت خوش بینانه وجود دارد که وارد مرحله ی بعد یعنی کارگزاری میشوید
    کارگزاری : اگر کارگزاری کلا 3 تومان بود حرفی نبود و کاملا هم از نظر خریدار و فروشنده منطقی هست اما 50 تومان !!!!!
    اگر میخوای به چیزی برسی باید نفر اول واسطه باشی و خودت حداقل 100 تن رو دیده باشی.
    اگر بنده رو قبول ندارید برید از اشخاصی که حداقل یکبار بالای 5 هزار تن معامله واقعی داشتن بپرسین شرایط یک بار واقعی و فروشنده و خریدار واقعی چی هست . اگر کسی بار داشته باشه چه 100 تن چه 100 هزار تن هیچ وقت درخواست فونت مالی نمیکنه همین که ضمانتنامه ی معتبر بانکی رویت بدین برای فروشنده کافی هست . خریدار هم به 2 روش کار میکنه یا بعد از رویت ضمانتنامه درخواست رویت بار رو میکنه یا میگه حداقل 200 تن بیار دم انبار من تحویل بده و همونجا نقد تسویه کن . کسانی که مولتی میلیاردر هستن خودشون همدیگه رو میشناسن و خوب میدونن چطور معامله کنن .

این شرایط و قیمتهای کارگزاری که در تاپیکها میبینید توهماتی هست که خود واسطه ها درست کردن و آخرش هم به هیچی نمیرسن و پوچ هست.

دوست عزیز از بنده که در این راه مو سفید کردم به شما و مابقی دوستان نصیحت : اول اینکه هیچ خریدار واقعی فونت مالی نمیده , نهایت ضمانتنامه معتبر بانکی میده . دوم اینکه شما باید با چشمهای خودت حداقل 100 تن بار رو ببینی و نفر اول واسطه باشی سوم اینکه کلا 3 تومان کارگزاری در نظر بگیر نه بیشتر و گرنه شک نکن شما رو دور میزنن چهارم اینکه از تناژ پایین شروع کن و آخرین نکته اینکه در این زمانه که به خاطر 200 هزار تومان آدم میکشن اگر فکر کنی آدمهای قدرتمند و ثروتمندی که پولهای میلیاردی دارن میان برای یه واسطه گری به شما چند صد میلیون پول مفت بدن کاملا در اشتباهی و در توهم . بنده که دارای پست کوچک دولتی هستم و با اینطور آدمها سرو کار دارم بهتر از شما اینها رو میشناسم

بنده هم خریدار محسن دارم هر کس شرایطی که برای بار واقعی گفتم رو داره بسم الله من پورسانتش رو تضمین میکنم چون خریدار آشنا هست به شرط اینکه ما رو مستقیم وصل کنه و واسطه ی دیگه ای نباشه

اگر شما با اشخاصی به نام تقوایی یا تقوی یا غفاری یا خندانی یا خانم امانی در ارتباط هستی بنده اونها رو میشناسم آخرش پوچ هست.

خداوند همه ی ما رو از گمراهی نجات بده و به راه صحیح هدایت کنه . در پناه حق
    man nemidonam chera shoma fk mikonin hame kasaE ke inja hastan ta hala kari anjam nadadan va faghat khode shoma hame kar kardin hich kodom az in ashkhasi ke nam bordin nemishenasam chon ba adama dorost hesabi kar kardam darzemn font mali faghat bara esbate inke taraf bedonim tavanai kharid dare va ta alan forosh ham dashtim tonaj bala pass khali az harfa shoma naghz shod haminja agar kharidar darin ba hamin zemanat name ke migin be man payam khososi bedin ta addres email bedam inquire bedin va zamane jalaseO ba shoma bezaran bad shoma age didi dorugh migim bia typik kharab kon dar zemn sabte sefaresh berenj 3,4 roz hast baz shode bad nis chek konin
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز اولا بنده در جریان زمان آزاد شدن برنج هستم دوما بنده عرض کردم اگر هم فرض کنیم 50 هزار تن بار وجود داره شما باز هم با این قیمت کارگزاری به جایی نمیرسی اگر کلا کارگزاری 3 تومان بود حرفی نبود . در زمان ممنوعیت هم محسن به صورت قاچاق توسط افراد قدرتمند به صورت خیلی محدود وارد میشد . در اون زمان اگر شما جنسی داشتی که در بازار نبود میشد 5 تا 10 تومان کارگزاری بگیری اما الان که آزاد شده چرا باید یه نفر 50 تومان کارگزاری بده با کدام منطق ؟ وقتی جنس همه جا هست . بنده مواردی رو رفتم که خیلی واقعی تر از شرایط این تاپیکها بود اما زمانی که خرید ما قطعی شد به ما گفتن با مارک محسن نمیتونیم تحویل بدیم . این بنده خدا خودش وارد کننده بود و به ما گفت من میارم دم انبار شما تحویل میدم و نقد تسویه میکنم اما ... . الان که آزاد شده شرایط تغییر کرده .

شرایط ما برای خرید : اگه میتونی 5 هزار تن اگه نمیتونی 200 تن یا 100 تن بیار دم انبار ما در تهران تحویل بده و نقد تسویه کن اگر درست بود ما همه ی تناژ رو یکجا میخریم
    اگر هم قبول نداری: ضمانتنامه رویت میدیم و بعد حداقل 200 تن بار رو رویت میکنیم و بعد قرارداد میبندیم و روزانه 200 تن دم انبار تحویل میگیریم .
    ضمنا تا زمانی که حداقل 200 تن بار رویت نشه هیچ قراردادی بسته نمیشه و ریالی به هیچ کس پرداخت نخواهد شد . اگر قبول داری بسم الله
    و در صورتی که فروشنده کارگزاری شما رو تقبل کنه ما هم کارگزاری شما رو میدیم البته 2 تومان نه بیشتر و فقط در صورتی که که ما رو مستقیم به فروشنده وصل کنی . اما بعید میدونم شما بتونی ما رو مستقیم وصل کنی چون قیمت کارگزاری نشون میده شما نفر 5 به بالا هستی

در پناه حق
    ویرایش توسط irani : 28-11-2015 در ساعت 13:05
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ضمنا فقط انبار تهران رویت میکنیم
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)