ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید

فروش انواع برنج gtc,محسن،عدل،ققنوس و نازگل

15000 تن برنج ققنوس،
    10 کیلویی،
    تاریخ اعتبار: آخر 2016
    موجود در انبار تهران
    قیمت 3600 + 50

5000 تن برنج عادل
    10 کیلویی
    تاریخ اعتبار: آخر 2016
    موجود در انبار تهران
    قیمت 3700 + 50

15000 تن برنج نازگل
    10 کیلویی
    تاریخ اعتبار : 2015/6 و نامه تمدید اعتبار به مدت 6 ماه
    موجود در انبار تهران
    قیمت 2950 + 50

50000 تن برنج محسن
    کیسه قرمز 3دوخت
    تاریخ اعتبار: اول 2017
    موجود در انبار تهران
    قیمت 3950 + 50

10000تن برنج GTC پرمحصول
    10 کیلویی، 7/2
    تاریخ اعتبار: 2015/6 و نامه تمدید اعتبار به مدت 6 ماه
    قیمت 1900 + 50

براي رويت بار بايد قرارداد بروكري بسته شود و همچنين اثبات توانايي خريد

و همچنين واردات برنج هندي ١١٢١ با personal order تحت نظر herald هلند

فقط و فقط خصوصي يا ايميل armani.arman34@yahoo.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نصیحت دوستانه و برادرانه : دوست عزیز محسن و شکر برزیلی در بازار موجود نیست . لطفا از این توهمات بیا بیرون . این تناژها با این شرایط و قیمت کارگزاری !!!!! اگر بر فرض جنسی در تناژ بالا در بازار باشه و شما مستقیما به بار دسترسی داشته باشی محاله فروشنده و خریدار 50 تومان کارگزاری به شما بده , 5 تومان کارگزاری اونم فقط برای یک نفر واسطه رو به زور قبول میکنن چه برسه به 50 ت . متاسفانه توهم یک شبه پولدار شدن و از اون طرف هم وضعیت بیکاری در جامعه باعث شده ملت خیال پردازی کنن و دنبال این کارها باشن , اما نمیدونن همش پوچه . یه روزی به حرف من میرسی .
    در پناه حق
    ویرایش توسط irani : 22-11-2015 در ساعت 16:51
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط irani [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    نصیحت دوستانه و برادرانه : دوست عزیز محسن و شکر برزیلی در بازار موجود نیست . لطفا از این توهمات بیا بیرون . این تناژها با این شرایط و قیمت کارگزاری !!!!! اگر بر فرض جنسی در تناژ بالا در بازار باشه و شما مستقیما به بار دسترسی داشته باشی محاله فروشنده و خریدار 50 تومان کارگزاری به شما بده , 5 تومان کارگزاری اونم فقط برای یک نفر واسطه رو به زور قبول میکنن چه برسه به 50 ت . متاسفانه توهم یک شبه پولدار شدن و از اون طرف هم وضعیت بیکاری در جامعه باعث شده ملت خیال پردازی کنن و دنبال این کارها باشن , اما نمیدونن همش پوچه . یه روزی به حرف من میرسی .
    در پناه حق
    بابت شكر درست مي گين اكثراً ببل از محرم فروخته شده اما بابت بار خودم چون براي يكي از دوستانم هست كه خيلي وقت هست ايشون مي شناسم و آدم دروغ گويي نيستند با شما مخالفت مي كنم
    و مبلغ كارگذاري براي شخصي واحد نيست و براي چندين نفر هست
    و كسي كه خريدار باشه با توجه به اين خريد مي كنه
    موفق باشين
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ببین دوست عزیز اصلا ربطی به قبل و بعد محرم نداره کلا واردات ممنوع هست البته خبر دارم که برنج محسن قاچاقی وارد میشه اما خیلی خیلی محدود. مطمئن باش هر باری که الان به شما معرفی میکنن 2 حالت داره یا اصلا نیست و دروغه یا تاریخ گذشته هست. من این راهی رو که شما داری میری قبلا همه جوره رفتم مطمئن باش پوچه . من خودم مستقیم با بعضی از واردکننده ها در ارتباطم و در مورد محسن و شکر پرسیدم . جواب همه یکی بود= گشتیم نبود , نگرد نیست . بعضی از واردکننده ها الان پشت گمرک دارن اما نمیتونن ترخیص کنن .فروشنده ی واقعی هم اگر باری داشته باشه میگه خریدار ضمانتنامه ی معتبر بانکی نشون بده منم حداقل 200 تن بار نشونش میدم . خریدار تا باری رو نبینه یا دم انبار تحویلش ندی یک ریال هم پرداخت نمیکنه , پرداخت کارگزاری اونهم برای چند نفر قبل از رویت بار توهمی بیش نیست . شما اگر میخوای کارگزاری بگیری باید با فروشنده هماهنگ باشی و خریدار رو مستقیم به فروشنده وصل کنی در غیر این صورت مطمئن باش شما رو میزارن کنار. به حرف من میرسی. در پناه حق
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگر با اشخاصی به نام تقوی یا تقوایی - غفاری - پطروسیان - خانم امانی و غیره کار میکنی من قبلا کار کردم . همش پوچه. برو دنبال 100 تن برنج محسن یا شکر اگر کسی 100 تن بدون فونت و کارگزاری به شما رویت داد مطمئن باش فروشنده ی واقعی هست بعد خریدارت میتونه قرارداد چند هزار تنی ببنده و روزی 200 تا 500 تن دم انبار خودش تحویل بگیره و نقد تسویه کنه . شرایط یه بار واقعی اینطوری هست . قسم میخورم اینایی که میگن چند هزار تن بار داریم و حاضر نیستن 100 تن رویت بدن و میگن انبار پلمپ شده و فروشنده همه رو یکجا میده و از این حرفا همش دروغه , به خدا قسم همش پوچ و دروغه. من و خیلی از دوستانی که این راه رو رفتن تمام اینها رو تجربه کردیم , شما این راه رو نرو . من واقعیت رو برای شما گفتم خواه پند گیر , خواه این راه رو برو تا به حرف من برسی . در پناه حق
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان چنانچه در مورد كالاي وارداتي خود از أقصي نقاط جهان با مشكل مواجه هستيد شركت ما در امارات متحده عربي در كمترين زمان و حداقل هزينه اماده همكاري با همكاران گرامي ميباشد٠٠٩٧١٥٢٣٩٥٦٩٠٧ و٠٠٩٧١٥٦٣٦١٨٢٨٠ و ايران ٠٩١٢٥٩٤٠٠٤٠ تلگرام و واتساپ در خدمتم دوستان چنانچه در گروهـاي تجاري عضو هستند لطف كنند و بنده رو هم اد بفرمايند ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk
    39
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط irani [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگر با اشخاصی به نام تقوی یا تقوایی - غفاری - پطروسیان - خانم امانی و غیره کار میکنی من قبلا کار کردم . همش پوچه. برو دنبال 100 تن برنج محسن یا شکر اگر کسی 100 تن بدون فونت و کارگزاری به شما رویت داد مطمئن باش فروشنده ی واقعی هست بعد خریدارت میتونه قرارداد چند هزار تنی ببنده و روزی 200 تا 500 تن دم انبار خودش تحویل بگیره و نقد تسویه کنه . شرایط یه بار واقعی اینطوری هست . قسم میخورم اینایی که میگن چند هزار تن بار داریم و حاضر نیستن 100 تن رویت بدن و میگن انبار پلمپ شده و فروشنده همه رو یکجا میده و از این حرفا همش دروغه , به خدا قسم همش پوچ و دروغه. من و خیلی از دوستانی که این راه رو رفتن تمام اینها رو تجربه کردیم , شما این راه رو نرو . من واقعیت رو برای شما گفتم خواه پند گیر , خواه این راه رو برو تا به حرف من برسی . در پناه حق

بنده صدرصد با صحبت های جناب ایرانی موافقم.ایشون بسیار دقیق وسنجیده حرف زدن دوستان عزیز لطفا دچار توهمات وتخیلات فضایی و کذایی بعضی ها نشوید هم که عمرتان تلف میشود.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    up

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)