ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    74
    کاربر فعال

راهنمایی برای حمل کالا به صورت مسافر از ترکیه به ایران

با سلام
    از دوستان کسی هست ساکن شهر استانبول ترکیه باشه
    وبه صورت مدوام مسافرت کنه به ایران؟
    برای حمل کالای خودم درحجم کوچک نیاز به مسافر دارم که از استانبول به ایران رفت وآمد داشته باشه
    دوستانی که دراین زمینه هستن اطلاع بدن
    با تشکر
    دانشوری
    09148344599
    kanizagros63@gmail.com
    74
    کاربر فعال
    ممنون چناب بهداروند
    شما راننده آشنا میشناسین؟
    11
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.behdarvand [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    زنگ بزنید تعاونی ها بهتون معرفی میکنند.خود دفاتر تعاونی هم انجام میدن.هم تو تهران هم استانبول.
    سلام
    دوست عزیز شرکای بنده که ترکیه ای هستند و دائما به رفت و آمد به استانبول هستند می تونند شما رو کمک کنند
    09108590337
    مهدوی
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان بنده در زمینه استراج و تولید و برش سنگ گوهره در استان لرستان فعالیت دارم و محل تحویل سنگ بریده شده در بروجرد است سنگ در درجات زیر تولید می شود
    1-ابعاد
    2-ممتاز
    3-درجه1
    و دوستانی مایل به همکاری برای صادرات به عراق می باشند به ایمیل زیر پیام بدید و حتما"در قسمت موضوع جمله صادرات به عراق رو بنویسید حداکثر دوساعت پس از دریافت ایمیل پاسخ داده می شود
    parsa10smar
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقای بهداروند در حال حاضر با یه سرمایه بیست یا سی میلیون توخط ترکیه چکار میشه کرد ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
    155
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط pardis [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام آقای بهداروند در حال حاضر با یه سرمایه بیست یا سی میلیون توخط ترکیه چکار میشه کرد ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
    سلام.
    تو خط ترکیه فعالیتی ندارم.با چین و دبی کار میکنم
    معمولا از ترکیه لوازم ارایشی و پوشاک وارد میکنند.اینها ریسک کمتری دارند برای شروع بخصوص اگر برندهای جا افتاده رو کار کنید
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقای بهداروند ممنون از شما راستش الان یه جور سردرگمی وجود داره بخاطر قیمت بالای دلار فکر نمیکنین صادرات توجیه بیشتری داشته باشه ؟ اتفاقا چین و عمارات برای شما که فعالیت میکنین برای کار دو طرفه موقعیت خوبیه . من یه موقعیتی در رابطه با زعفران دارم اگه بتونین بستر صادراتیشو فراهم کنین بد نیست .
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقای بهداروند ممنون از شما راستش الان یه جور سردرگمی وجود داره بخاطر قیمت بالای دلار فکر نمیکنین صادرات توجیه بیشتری داشته باشه ؟ اتفاقا چین و امارات برای شما که فعالیت میکنین برای کار دو طرفه موقعیت خوبیه . من یه موقعیتی در رابطه با زعفران دارم اگه بتونین بستر صادراتیشو فراهم کنین بد نیست .
    155
    کاربر فعال
    دوست گرامی در زمینه خشکبار هیچگونه اطلاعات و تخصصی ندارم.چند روز قبل دوستی صادرات کشمش به کویت داشت که فقط حمل و ترخیصش رو از گناوه بعهده گرفتم.مشتریش در کویت مشخص بود.مشتری اونجا پیدا کنید مراحل حمل و ترخیص در کشور مقصد رو میتونم براتون انجام بدم.
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان چنانچه در مورد كالاي وارداتي خود از أقصي نقاط جهان با مشكل مواجه هستيد شركت ما در امارات متحده عربي در كمترين زمان و حداقل هزينه اماده همكاري با همكاران گرامي ميباشد٠٠٩٧١٥٢٣٩٥٦٩٠٧ و٠٠٩٧١٥٦٣٦١٨٢٨٠ و ايران ٠٩١٢٥٩٤٠٠٤٠ تلگرام و واتساپ در خدمتم دوستان چنانچه در گروهـاي تجاري عضو هستند لطف كنند و بنده رو هم اد بفرمايند ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)