ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    rezarad
    مهمان

اطلاعیه برنج و شکر

به اطلاع تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی میرساند . به هیچ عنوان شکر برزیلی 3 بار تصفیه در بازار موجود نمیباشد. زیرا دولت واردات آن را ممنوع کرده و فعلا چیزی وارد نمیشود هر باری که تا قبل از تاسوعا و عاشورا موجود بوده فروخته شده است . عده ای نیز شکر تربت حیدریه را با انواع دیگر مخلوط میکنند و به عنوان شکر برزیلی معرفی مینمایند. دوستان و همکاران عزیز هر شخصی که ادعای موجود بودن شکر یا برنج را دارد باید دارای شرایط ذیل باشد:
    1- رویت انبار بدون ارائه ی فونت مالی ( البته رویت ضمانتنامه ی معتبر بانکی صرفا , فقط و فقط جهت حقیقی بودن خریدار الزامی میباشد)
    2- ارائه ی نمونه
    3- تحویل روزانه حداقل 100 تا 200 تن

تجربه و پیشنهاد دوستانه ی این حقیر که مدتی در بازار ایران تحقیق کرده ام همین است که عرض کردم . دوستان و همکاران عزیز هر موردی که غیر از این بود پوچ است بیهوده وقت خودتان را هدر ندهید .

متاسفانه همه به دنبال تناژ های بالا هستند که 99 درصد پوچ است.

در مورد برنج محسن اصل 3دوخت جایزه دار هم به همین صورت است . البته واردات دارد اما زیاد نیست و محدودیتهایی وجود دارد.

توضیحات : در مورد کارگزاری باید عرض کنم حق مسلم اشخاصی است که خریدار و فروشنده را به هم میرسانند اما در هر معامله ای بیش از 3 نفر واسطه معنا ندارد و این حداکثر است .

از همکاران و دوستان عزیز دعوت میکنم تا تجربیات خود را در این زمینه به اشتراک بگذارند تا افرادی که تازه وارد این مسائل و بازار ها میشوند آگاهانه وارد شده و قدم در بیراهه ای که ما رفته و تجربه کرده ایم نگذارند

موفق و موید باشید
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز گل گفتی من چند وقتی هست که کلا سر کارم
    دوستان تماس میگیرن ایون داریم اونو داریم تناژ که دیگه نگو تا 500 هزار تن شکر و غیره
    برنج محسن هم همینطور
    به هر حال من رب .اب معدنی.شمش.مس گندم المان دارم کسی خواست در خدمتم
    ninja
    مهمان
    سلام 100.000تن شکر برزیلی در انبار تهران پلمپ اماده هست اما .برای روییت باید شرط اول که

1/دوطرف هرکدام مبلغ 10میلیارد تومان طی یک چک رمز دار بانکی نزد صرافی که مورد وثوق بانک مرکزی و دو طرف میباشد بابت ضروزیان به رسم امانت گذاشته ورسید انرا دریافت کرده.

هست رو انجام بده .مابین ما تا فروشنده 2نقر هست که خود فروشنده قیمت را اینگونه اعلام کرده بود.1950+30 .حلا نظرت چی هست .شرکت هم یک شرکت هلدینگ هست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)