ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نطر دوستان در مورد واردات با سرمایه مشترک چیه؟

رأی دهندگان
18. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • خوب هست

15 83.33%
  • نه شدنی نیست

3 16.67%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    135
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

Lightbulb سرمایه گذاری مشترک برای واردات یا صادرات چیه؟

سلام بر همهbusiness man or womanهای عزیز
    بعد از شکی که به هم وارد شد{توسط آقای کریم پور}اوضاع قلبی ام الان کمی تا قسمت ابری مباشه ولی گذشته از شوخی یه پیشنهاد دارم نمیدونم در سایت مطرح شده یا نه
    البته اصل پیشنهاد مال آقای zolmatهستش

پیشنهاد
    چطور به جای اینکه سرمایه های کوچک چند ۱۰میلیونی واردات یا حتی صادرات انجام بدیم که خوب سوداش چون نمی تونیم عمده وارد کنیم کم هست به جای این کار ما هاکه{البته اشاره به خودم وامثال من}یا سرمایه زیاد نداریم ویا نمی خواهیم با تمامی سرمایه ما ریسک کنیم با بخشی از آن وارد این کار میشیم .
    بهتر نیست که جمع بشومیم سرمایه هایمان را رویه هم بگذاریم ویه رقم تقریبا کلانی را جوری کنی بعد یکی بازار یابی کالا رو بکنی یکی امور اطلاعاتی وضع بازار{آقای کریم پور واقعا اطلاعاتش حرف نداره}یکی امر واردات ویا اصلا فقط سرمایه گذاری بکنه بعد یه جنسی رو وارد کنیم اونوقت فکرکنم سودش زیاد تر وریسکش کمتر وموفقیت اش اگه افراد با تجربه زحمتش رو بکشند ۱۰۰٪خواهد بود نظر دوستان چیه کلا بازار رو میتونیم بشکنیم اگه پایه باشید

منتظرات نظرات همه دوستان هستم
    22
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزيز، من عضو جديد اين سايت هستم و هنوز زوده كه بخواهم در اين موارد نظري بدهم، اما از اونجايي كه فرموديد نظر همه دوستان من هم به نوبه خودم نظرم و خدمتتون عرض ميكنم، دوست عزيز تشكيل يك گروه كاري ميتونه پيشنهاد بسيار خوبي باشه در صورتي كه همه جوانب كار در نظر گرفته بشه،اگه اعضا اون گروه بتونن با هم هماهنگ بشن، چه از نظر فكري و چه از نظر كاري و بتونن مثل يك سيستم منسجم فعاليت كنند اونوقت در كارها سينرژي ايجاد شده و موفقيت دستيافتني ست.. در غير اين صورت متاسفانه نتيجه خوبي نخواهد داشت، تشكيل يك گروه كاري خوب هم مستلزم شناخت كافي اعضا و ايجاد توافقات لازمه ميباشد، اميدوارم شاهد تشكيل چنين گروههاي كاري باشيم. موفق باشيد
    75
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط www [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام بر همهbusiness man or womanهای عزیز
    بعد از شکی که به هم وارد شد{توسط آقای کریم پور}اوضاع قلبی ام الان کمی تا قسمت ابری مباشه ولی گذشته از شوخی یه پیشنهاد دارم نمیدونم در سایت مطرح شده یا نه البته اصل پیشنهاد مال آقای zolmatهستش

پیشنهاد
    چطور به جای اینکه سرمایه های کوچک چند ۱۰میلیونی واردات یا حتی صادرات انجام بدیم که خوب سوداش چون نمی تونیم عمده وارد کنیم کم هست به جای این کار ما هاکه{البته اشاره به خودم وامثال من}یا سرمایه زیاد نداریم ویا نمی خواهیم با تمامی سرمایه ما ریسک کنیم با بخشی از آن وارد این کار میشیم .
    بهتر نیست که جمع بشومیم سرمایه هایمان را رویه هم بگذاریم ویه رقم تقریبا کلانی را جوری کنی بعد یکی بازار یابی کالا رو بکنی یکی امور اطلاعاتی وضع بازار{آقای کریم پور واقعا اطلاعاتش حرف نداره}یکی امر واردات ویا اصلا فقط سرمایه گذاری بکنه بعد یه جنسی رو وارد کنیم اونوقت فکرکنم سودش زیاد تر وریسکش کمتر وموفقیت اش اگه افراد با تجربه زحمتش رو بکشند ۱۰۰٪خواهد بود

نظر دوستان چیه کلا بازار رو میتونیم بشکنیم اگه پایه باشید

منتظرات نظرات همه دوستان هستم
    پیشنهاد جالب و خوبیه اما فراموش نکنید
    1- اینجا ایرانه نه ژاپن ! ابرانی جماعت روحیه کار گروهی و تیمی نداره!
    2- اینجا ایرانه و نه ژاپن ! در ایران همواره نفع فردی بر نفع جمعه ارجعیت داره!
    3- ایرانی جماعت خیلی ببخشید که باید واقعیت رو بگم بزرگترین دردش تنبلی و .. است و تا این عادت ترک نشه اوضاغ درست نمیشه.
    4- ایرانی جماعت مدیر ماولد میشه و مطمینا چندتا مدیر نمیتون با هم کار کنن!
    5- ایرانی به راحتی دروغ میگه! خلف وعده میکنه ! توجیه میکنه ! تمتم اون خصوصیاتی که بزرگترین و موفقترین بازرگانان دنیا دارن ما به طور ذاتی و شفاهی داریم اما در عمل هیچ !
    پیشنهاد شما فقط برای روی کاغذ خوبه مگه اینکه اینجا ایران نباشه و ما ایرانی نباشیم! [/b]
    135
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    بله متاسفانه اینجوری هستیم
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhr.webgozar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ********************************پیشنهاد جالب و خوبیه اما فراموش نکنید
    1- اینجا ایرانه نه ژاپن ! ابرانی جماعت روحیه کار گروهی و تیمی نداره!
    2- اینجا ایرانه و نه ژاپن ! در ایران همواره نفع فردی بر نفع جمعه ارجعیت داره!
    3- ایرانی جماعت خیلی ببخشید که باید واقعیت رو بگم بزرگترین دردش تنبلی و .. است و تا این عادت ترک نشه اوضاغ درست نمیشه.
    4- ایرانی جماعت مدیر ماولد میشه و مطمینا چندتا مدیر نمیتون با هم کار کنن!
    5- ایرانی به راحتی دروغ میگه! خلف وعده میکنه ! توجیه میکنه ! تمتم اون خصوصیاتی که بزرگترین و موفقترین بازرگانان دنیا دارن ما به طور ذاتی و شفاهی داریم اما در عمل هیچ !
    پیشنهاد شما فقط برای روی کاغذ خوبه مگه اینکه اینجا ایران نباشه و ما ایرانی نباشیم!

كاملا موافقم....همچنين با وضع كنوني آيا برادر به برادرش ميتونه اعتماد كنه؟....نه اينكه خداي نكرده توهيني كرده باشم...گاهي اتفاقاتي ميفته كه اصلا دست خود ادم نيست ...
    يكي ديگه اينكه همه دوستاني كه اينجان لطف دارند و باهم همكاري ميكنن. ولي بحث شراكت خيلي حساسه......ما هيچكدوم همديگر رو نميشناسيم.....
    شراكت تنها چيزيه كه دو تا برادر رو باهم دشمن ميكنه......
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    من با خواهرم که اندازه جونم دوستش دارم و یکی از پیمانکاران زن توی ایران هستش حاضر نیستم شریک بشم،بقول معروف اگه شریک خوب بود که خدا برای خودش انتخاب میکرد!
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خانوم ارزو ديگه اينقدر هم بد بين نباشيد...
    شراكت هاي زيادي هست كه موفقند...منظور من اين بود كه شركا بايد يكديگر رو بشناسند و با يك استراتژي درست و بر اساس روش درست باهم شريك بشوند.
    تو اين فروم همه با هم تبادل نظر ميكنيم ولي همديگر رو نميشناسيم و مسلما نميتونيم شريك بشيم. مگر اينكه هم رو بشناسيم و با هم مدتي كار كنيم. بعد رو ي حساب ميشه يك كارايي كرد.
    180
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    همونطور كه عرض كردم شراكت بحث حساسيه و يك تيغ دولبه است....ميتونه مفيد باشه و ميتونه مضر باشه.
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    جوشاکو عزیز این خصلتی هست که از پدرم که یکی از تاجران قدیمیه به ارث بردم.متاسفانه یا خوشبختانه!
    ولی خوب با این حرفتون هم موافقم که دو نفر میتونن با کار کردن و همکاری تا حدودی اعتماد هم رو بدست بیارند.
    135
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با با دیگه بی اعتمادی میون ملت موج میزنه من هیچ وقت همین جوری به کسی اعتماد نمی کنم
    ولی اگه برادر دشتم باهش شریک میشدم ولی افسوس
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع