ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Lightbulb دعوت به همکاری

درود و عرض ادب خدمت تمام دوستان گرامی.
    موضوعی هست که قصد دارم اینجا مطرح کنم. از شما درخواست میکنم تو این بحث شرکت کنید و نظرات و پیشنهادی اگه دارید محبت کنید بفرمایید.

بنده و دو نفر دیگه قصد راه اندازی کارخانه بسته بندی خشکبار و آجیل رو داریم. سرمایه اولیه هم حدود 15میلیارد تومن هست. فعلا در مرحله جمع آوری اطلاعات اولیه هستیم. یه سری محصول توی ذهنمون هست که قراره در آینده به این محصولات چیزهای جدیدی اضافه بشه. برای شروع ما تصمیممون روی بسته بندی این خوراکی ها هست:
    تخمه آفتابگردان- تخمه کدو- تخمه ژاپنی- تخمه هندوانه- مغز بادام- پسته- بادام زمینی و بادام هندی
    الان بازار این نوع محصول دست دو برند سنجابک و مزمز هست. ما میدونیم که باید با این دو شرکت رقابت کنیم. که خب کار سختی هم هست.
    دوستان در زمینه های زیر اگه کسی بتونه راهنمایی کنه و به ما مشاوره بده ممنون میشم.
    1.بازایابی و برندینگ (که مهمترین قسمت کار هست)
    2.تهیه مواد اولیه با کیفیت بالا و قیمت مناسب
    3.خرید دستگاه های اتومات مربوط به فراوری محصولات فوق و همچنین دستگاه های بسته بندی
    4.ایده هایی برای هرچه بهتر شدن کار
    و......

من از شما سروران تقاضا دارم هر موضوع و نکته ای که فکر می کنید میتونه مفید واقع بشه رو بفرمایید.
    این نکته رو هم عرض کنم که اگر این کار پا بگیره ما میتونیم با کسانی که مایل باشند همکاری داشته باشیم.
    از خرید مواد اولیه گرفته تا بازاریابی و پخش.هدف اینه برندی داشته باشیم که در سطح کشور شناخته بشه و محصولاتش فروش بره. همچنین هدف بعدی صادرات به کشورهای دیگه هست. پس کار، کار بزرگی خواهد بود(به یاری خدا)
    در این مرحله هرچقدر اطلاعات بهتر، دقیقتر و درست تری کسب بشه میتونه رو پیشبرد صحیح کار موثر باشه.
    پیشاپیش از لطفتون سپاسگذارم.

1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ؟؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست من امیدوارم موفق باشید قدم در راه بسیار سختی میخواید بذارید اما با ایمان،باور و تلاش سخت موفقیت بسیار نزدیک خواهد بود. من در زمینه خطوط تولید تمام محصولاتی که نام بردی میتونم کمکت کنم کارخانه تولیدی ما در کرج هست با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب بسیاری از همکاران تولید کننده ما را به نیک نامی میشناس به هر حال اگه نیاز به کمک و مشاوره داشتی من در خدمتم 09122087156
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    امید وارم موفق باشید
    برای تامین پسته ، بادام ، کشمش و میوه های خشک میتونم همکاری کنم
    از شهریور تا آبان ماه زمان برداشت پسته می باشد (بهترین زمان خرید)
    altonshop@gmail.com
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    omidtomcat
    مهمان
    بهتر نیست در قدم اول به سمت تولید سفارشی و استفاده از ظرفیت خالی کارخانه های مشابه برید ؟؟
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سپاس از دوستان گرامی بابت همراهیشون
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidtomcat [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بهتر نیست در قدم اول به سمت تولید سفارشی و استفاده از ظرفیت خالی کارخانه های مشابه برید ؟؟
    میشه بیشتر توضیح بدید؟
    87
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    در کتاب استراتژی اقیانوس آبی نکات بسیار جالبی در رابطه با عدم شروع یک کسب و کار که نمونه های موفق در ان فعالن اعلام میشه.
    به جای صرف انرژی فراوان برای مبارزه با برندهایی که سالهاست در یک زمینه فعالیت میکنند میتوان زمینه هایی را انتخاب کرد که دست نخورده باقی مانده است.
    قدرت برند مزمز را نباید دست کم بگیرید.
    یک نمونه تجربه که خودم سالها قبل از بازاریابی محصولی به نام یه دوی(اجیل بسته بندی) داشتم این بود که فروشنده با صراحت میگفت که مزمز حتی اگر در بسته بندی خود خاک بریزد باز هم مشتری مزمز را میخواهد این جمله در جواب اثبات کیفیت برتر محصول شرکت ما بود(کیفیت مغز تخمه یه دوی بسیار برتر از مزمز بود)
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من میتونم توی بازاریابی وتبلیغات محصولات شما کمک کنم و تامین پسته، تخمه آفتابگردان چینی، قیسی، گردو واگه تمایل داشتید تا محصولات جدید به کارتون اضافه کنید انواع چای وبرنج هند، محسن و واردات زغال بامبو میتونم کمک کنم.
    2
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام

تولید کنندگان ایرانی که به کشورهای دیگر صادرات دارند برای ثبت برند می توانید به سایت زیر مراجعه کنید .

اولین کلینیک مالکیت فکری پلکان [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)