ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 54
    128
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از آقای کریم پور که وقت گذاشتن و یکی از تجربیاتشونو گفتند
    البته در این فروم تاپیکی تحت همین عنوان (کافه بازرگان: تجربیات تلخ و شیرین و ...) ایجاد شد که اگر دوستان مثل آقای کریم پور که این کاره بازار تجارت هستند لطف کنند و کمی وقت بزارند و همین تاپیکی که گفتم را کمی رونق ببخشند محل بسیار خوبی و شاید عالی برای پیدا کردن تجربه و شاید هم ایجاد جرقه ای در ذهن دیگر دوستان برای ایجاد کاری جدید بشه. به قول همین دوستمون اگر تمام اطلاعات محرمانه را هم بنویسید بازم کسی نمیتونه جای شما رو بگیره
    135
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    آقای plat form
    کاملا تایید می شود
    بنده هر وقت سوالی به ذهنم خطور کردن با آقای کریم پوردر جریان
    گذاشتم انصافا منو بسیار عالی راهنمایی کردند اطلاعات دوهفته پیشم وطرز تفکر
    با الان کلی فرق کرده
    با تشکر از دوست عزیزم آقای کریم پور
    مثل همیشه راهنمای هایتان کامل دقیق
    وشفاف بود
    مرسی
    ویرایش توسط www : 04-06-2012 در ساعت 00:23
    hkarimpoor2003
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط www
    سلام
    جا داره که یه بار دیگه به صورت خصوصی از شما قدر دانی کنم
    کامل بود
    ولی میگن هر جوابی خودش یه سوالی پیش میاره البته قول میدم اینقدر ها هم مزاحم وقتتون نشم
    من اینجوری بداشت کردم
    که بنده برم بازار رو مطالعه کنم خوب
    1.سیایت های که شما معرفی کردیند مفیدند
    ویا مسایل اقتصادی تهران رو زیر نظر دارن خوب من میخوام
    طبق فرمایش شما اول مطالعه کنم خوب چه کتاب یا سایت ها رو بخونم
    که به درد منطقه مسکونی من بخوره{در خصوص بندی مطالعه}
    2.منظور از تحقیقات مثلا قیمت میزان سود زیان و...در بیارم درسته
    وفروشنده ها وخریداران رو آره؟{در خصوص بند تحقیقات}
    3.بعد نظرتون چیه چون من در امر خرید حدودا ماهر ترم از فروش
    برای فروش بازار یاب بگیریم میشه یانه
    مثلا دیروز حساب میکرد از یک چراغ قوه ۱۵هزار تومنی اگه عمده بالا ۵۰۰تا بخرم
    خرد خرد بفرشم بعد احتساب تمامی هزینه ۲تومن سود داره مثلا یه بازار یاب میگریم
    که آقا برو شهر بگرد سفارش بگیر ۵۰۰تومن از هر کدوم مال تو اینجوری در زمانی
    کلی جلو میوفتیم یه دوره مدیریت وحسابداری ابتدایی هم گذارنده ام
    وطبق گفته شما من نشستم یه برنامه کوتا مدت ریختم شروع از فردا میرم تو کار مطالعه
    {البته الان در حال تحقیق هستم}البته منسجم تر
    با سپاس
    اگه طلاح دونستید در فروم بگذارید ماله نیست همه استفاده میکنند واین عالی خصوصا برای تازه کارای چون من
    فقط بعض مثال هارو که میزنم اگه پاک کنید بهتر میشه بازم ریش قیچی دست خودتون مثلا قسمت بازار یاب
    مزاحم همیشگی www

tanx
    bay
    سلام دوست عزیز
    دوست عزیز درک میکنم که چرا شما عجله دارید ولی قدم اول این هست که همین حس را کنترل کنید ، همانطور که گفتم تا مثلا برنامه 2 ماهه مطالعه تمام نشده انرژی خودتون را صرف کارهای عملی و متفرقه مثل گرفتن بازاریاب نکنید و فراموش نکنید که در ایمیل های قبلی گفتم شما میخواهید تاجر بشوید نه بنکدار و عمده فروش ، این دو با هم فرق میکنه برای بنکداری و عمده فروشی مسیر دیگه از جمله داشتن فروشگاه یا انبار خوب لازمه و غیره --- با عرض پوزش فرصت مفصل تایپ کردن نیست بنابر این در قالب یه مثال کوتاه براتون مینویسم شاید سر نخ دستتون بیاد:

فرض کنید من جای شما هستم و میخوام همین چراغ قوه ای که گفتید را برای کار انتخاب کنم ( هرچند این برای شروع انتخاب خوبی نیست و دقت کنید برای انتخاب کالا با مطالعه )
    1- از طریق اداره صنایع و اداره آمار و اطلاعات صنعتی یک لیستی تهیه میکردم که اولا چند تا تولید کننده چراغ قوه در کشور هست؟ پراکندگی این تولیدی ها چطور ؟ در کدام استان و منطقه صنعتی بیشترین تولید کننده هست برای چراغ قوه ؟ آیا صادر هم می شود ؟ میزان واردات آن چقدر است ؟ از چه کشور هایی وارد می شود؟ از انواع مختلف آن کدام بیشتر در بازار معروف است؟و....
    2- با حداقل 20 کارخانه یا تولیدی تماس میگرفتم و بطور رسمی برایشان فاکس استعلام قیمت میفرستادم و میگفتم ما قصد خرید فلان مقدار چراغ قوه داریم لطفا قیمت فروش و شرایط خرید را بفرمائید؟
    و درخواست میکردم حتما بصورت کتبی جواب بدهند و فاکس کنند
    3- کارخانه هایی که را که بصورت کتبی حواب میدادند جدا کرده و انهایی را هم که شفایی قیمت داده اند چدا کرده و آنهایی را هم که جواب سر بالا داده اند جداگانه فایل می کردم
    4- با آن دسته که جوای کتبی داده اند مجددا تماس گرفته و میگفتم آقا ما برای تصمیم گیری نیاز داریم که برامون کاتالوگ و عکس یا نمونه جنس بفرستید ( ببینید یواش یواش مسیر شکل میگیره شما باید با بهانه های رسمی و بدون اینکه طرف متوجه بشه بتونید چندین بار ارتباط برقرار کنید توی همین ارتابط ها آروم آروم خود آنها اطلاعات نا آگاهانه اطلاعات در اختیارتون میزارن تا با جو بازار چراغ قوه آشنا بشید ، با مسئول فروش ها رفیق میشید و سوال های جانبی میپرسید و .......
    5- با 20 تا از تولیدی هایی هم که جواب کتبی نداده اند یا جواب سر بالا تماس بگیرید و از آنها بپرسید در شهر شما نماینگی دارند ؟ اگر ندارند آیا مایلند به شما نمایندگی بدهند ؟ شرایط نماینگی چیست ؟ میتونید قبل از اخذ نمایندگی از کارخانه بازدید کنید ؟و........ و دوباره ساختن کانال ارتباطی....
    6- حالا تا حدود زیادی جو کار دستتون امده ، حالا میرید سراغ بازارچه های مرزی و پیدا کردن انواع و اقسام چراغ قوه و قیمت گرفتن شرایط خرید حمل و .....
    7- قدم بعدی میرید سراغ تحقیقات بازار تهران و از طریق کتب زرد و هزارتا سایت دیگه میتونید عمده فروش ها پیدا کنید و باز مثل روال بالا با حداقل 10-20 تا تماس بگیرید یا حضوری سر بزنید و به بهانه های مختلف که آقا میخوام بخرم ؟ اومدم کاتالوگ بگیرم اومدم نمونه جنس بگیرم ؟ آقا رفتم نمونه را نشون دادم گفتند گرونه اومدم بپرسم بیشتر تخفیف میدید ؟ ( میگه چرا تلفنی نپرسیدید شما میگید تهران کار داشتم گفتم یه سری هم به شما بزنم هم حضوری مطرح کنم ) اینطوری و با بهانه های رسمی سعی کنید چندین بار و هرچقدر میتونید بدون اینکه جنسی بخرید یا هزینه ای کنید ارتباط برقرار کنید مطمئن باشید همین ارتباط ها مسیر را به شما نشون میده
    8- اگر کارخانه ای یا تولیدی در شهر شما برای چراغ قوه نماینگی دارد باید آن را پیدا کنید و باز مسیر های بالا را تکرار کنید
    ا

دوست عزیز ازینجا به بعد را خلاصه تر مینویسم وقت کمه برای تایپ عذر خواهی میکنم
    9- در طی تماس ها با عمده فروش ها متوجه میشوید که این جنس واردات هم دارد یا نه ؟ باید وارد کننده ها را پیدا کنید لیست تهیه کنید و ارتباط و ....
    10- این جنس اگر اتحادیه یا انجمن و یا..... دارد باید آنها را پیدا کنید و به سایت آنها و یا دفتر شون سر بزنید و مثلا همینطور الکی برید بپرسید میخوام مغازه فلان کالا را بزنم ( اینجا فرضا چراغ قوه فروشی)
    شرایطش چیه ؟ چکار باید بکنم ؟ ( از خود همون حاج آقایی که اونجا نشسته بپرسید اصلا بیام توی این شغل یا نه ؟ بزارید درد دلش باز بشه و صحبت کنه ------
    در ایران رسمه از هر کی راجع به شغلش بپرسی ناراضی هست و شروع میکنه برای قانع کردن شما که این شغل کسالت آوره و سودی نداره و اینطوری شروع میکنه به شما مجانی اطلاعات دادن بدون اینکه بدونه
    مراحل زیادی هست که میتونید انجام بدید تا تحقیقاتتون تکمیل بشه که گفتنش از حوصله این تاپیک خارج هست مثلا استاندارد های این جنس را بشناسید ؟ مجوز های لازمه را بشناسیدو ......
    حالا فایده این همه اطلاعات چیه ؟ مثلا شما اگر از استاندارد های کالاتون مثل همین چراغ قوه آگاه باشید: 1- قیمت های متفاوتی که گرفتید براتون توجیح پذیر میشه و دچار سردرگمی نمیشید 2- موقع فروش یک اهرمی برای توجیح قیمت بالای کالاتون دارید که به خریدار بگید ( آقا جنس من فلان استاندارد را داره یا فلان مجوز یا فلان گواهی را برای همین فلان قدر گرونتره)
    یا مثلا میرید برای فروش جراغ قوه به یک عمده فروش : شما لیستی از عمده فروش های تهران را دارید و قیمت آنها را ، جند تا از گرون فروش ترین ها را انتخاب کرده و جند تا از کارخانه هایی را هم که قیمت گرفته اید و گرون فروش بودن را انتخاب کرده و دم دست نگه دارید ، و مثلا طی تحقیقاتتون قیمت مثلا بازارچه های مرزی را هم دارید که همون چراغ قوه را از همه جای دیگر ارزونتر میدن ، حالا با دست پر میرید سراغ خریدار عمده و با کشیدن یه سود جزئی پیشنهاد فروش میدید و در طول مذاکره از اطلاعاتتون به تدریج استفاده کرده و برای دلیل آوردن که جنس من خوبه و ارزونتره و خریدش براتون با صرفه هست تلفن اون کارخانه ها یا عمده فروش ها ی گرونفروش را میدید و میگید برو بپرس ، بعد برای حمله بعدی اطلاعات استانداری یا گواهی را ارائه میدید بعد حمله بعدی اطلاعات وارداتی را استفاده میکنید ( آقا این جنس مثلا از ترکیه وارد میشه اینقدر ولی فلان استاندارد را ندارد ولی از ما فلان گواهی را دارد و قیمت هم کمتر هست یا سریعتر بدستتون میرسه یا ......)

تمام سناریو های بالا قابل بسط دادن هستند که فرصت تایپ نیست ولی مطمئن باشید با برقرار کردن ارتباط با تولیدی ها و ....همانطور که گفتم آروم آروم مسیر براتون روشن میشه
    پس دید که تمام مراحل بالا به مطالعه و تحقیق ختم میشد و لزومی به بازاریاب نبود چون بازار یاب مربوط به عمده فروش هست نه یه تاجر و تا مرحله آخر شما نه هیچ جنسی رو خریدید نه فروختید بلکه با بازی با اطلاعات هم پتانسیل فروش هم خرید را برای خودتون بالا بردید حالا اگر هم بخواهید بازار یاب بگیرید میتونید تعداد آنها را به کمترین تعداد برسونید چون میدونید دقیقا کجاها باید برید چی بگید و چکار کنید و اسلحه های موثر ( اطلاعات ) دست بازاریاب ها بدید و بفرستید برای فروش و با آگاهی کامل بازدهی کارشون را مدیریت کنید

امیدوارم تا حدودی مسیر براتون روشن شده باشه هرجند این مسیر هم نقص داره و شما باید راه خودتون رو خودتون بسازید
    ویرایش توسط hkarimpoor2003 : 04-06-2012 در ساعت 11:50
    hkarimpoor2003
    مهمان
    دوست عزیز پیغام خصوصی شما را بدون کم و کاست در اینجا نوشتم امیدوارم ناراحت نشوید این کار دلیل داشت ، از نقطه نظر روانشناسی ارتباط و مشاوره نتایجی هم برای شما هم برای دیگران که بعد ها این مطالب را میخوانند و هم برای بنده خواهد داشت که انشالله اگر بعد ها ( چند ماه یا چند سال ) به این فروم مراجعه کردید و این تاپیک را خواندید متوجه خواهید شد ، بعد از 3 ماه در پیغام خصوصی براتون شرح میدم که اثرات مثبتش روی خود شما چی بوده .
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    135
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

Lightbulb

با تشکر از دوست عزیز آقا کریم پور منظورم از اینکه بعضی قسمت هاش رو عین اینجا انتقال ندید
    چون بنده مبتدی هستم وبه طبع مثال هام هم مثل خود خام هستش واین انجمن محل فعالیت
    افراد با تجربه وکهنه کار زیادی هست که این باعث میشه یکم احساس مبتدی بودن کنم

ولی در خصوص راهنمایی تان
    برای بنده که راهنمایی ها شما واقعا حکم نسخه رو داره
    حالا سایر مبتدی هارو نمیدونم
    اما مثال شما که در مورد چراغ قوه خیلی تخصصی عمل
    کردید در شهر ما فوق فوق اش بخرن۱۰۰ هست اون به
    10تا مغزه مختلف باید بفروشی ویا 100تا لامپ و۱۰۰و...
    وباید از هر کدوم اطلاعات داشت مگه نه هم از خریدوهم
    در فروش ضرر میکنیم اما این همه تخصصی عمل کردن در
    سطح کوچک لازم هست؟
    این شما واقعا تخصصی وارد قضیه چراغ قوه شده اید
    در حالی که شهر ما باید نیاز مختلفی رو تا مین کرد
    مثلا یه بار در اوایل سال تحصیلی لوازم تحریر یه بار
    در مناسبتی فلان جنس و...این طور که شما میگید
    1.برای کسی که بخواد عمده بخره وعمده بفروشه
    هست درست نمیگم؟
    2.یا نثلا یه جنسی رو در عمده میخواد وارد کنه؟
    ولی بنده صرفا یه مدت جو بازار عادت کنم
    3.در ضمن آقای کریم پور قبل از خرید از عمده فروشی
    بهتر نیست از خریدارمون یه پیش پرداخت
    بگیریم؟
    4.در خصوص اون کتاب زرد چی هست از کجا پیدا کنم؟
    و اگه میشه سایت ها عمده فروشی واون های که عمده
    فورشها ووارد کننده رو معرفی می کنند رو بگید البته
    در فروم مربوط به سایت های2b2پرسیدم ؟
    بازار چه های مرزی که عمده فروشی نداره قاچاق میارن
    ومیفروشن مثلا بانه و...
    بازم با تشکر
    مانند بقیه راهنمایی هایتان کامل بود حداقل برای من مبتدی
    سپاس
    ویرایش توسط www : 04-06-2012 در ساعت 23:55
    201
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hkarimpoor2003 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در جواب دوست عزیز WWW یک مثال عملی که تجربه خود بنده بود براتون شرح میدم که برای دوستان عزیزی که تازه وارد این شغل می شوند اهمیت مطالعه و روش تحقیق را بیشتر حس کنند و برای کار عملی عجله نکنند:

یک زمانی بنده قصد خرید از کشور هند را داشتم و کسی را در آن جا نمیشناختم و قبلا با هیچ شرکت هندی کار نکرده و حتی هند نرفته بودم ، گذشته از 3 ماه تحقیق و جستجو برای اینکه چه چیزی بخرم چطور بخرم چه وقت بخرم و ......... در نهایت بعد از مشخص شدن کالا و قیمت مناسب و شرکت طرف معامله خرید را شروع کردیم با ال سی ولی هنوز ال سی باز نشده به دلیل تحریم گفتن ال سی تعطیل ، خوب مچبور شدیم نقدی خرید کنیم و فروشنده تقاضای 30 درصد پیش پرداخت کرد یعنی 50 میلیون پول ؟؟ اینجا بود که بحث اعتبار سنجی آن شرکت هندی پیش اومد ، تا وقتی ال سی بود و گواهی بازرسی خیالمون راحت بود و حالا چی ؟؟؟ اگه پیش پرداخت گرفت و خورد چی ؟ اینجا بود که خرید رو متوقف کردیم و دوباره شروع به مطالعه کردیم که چطور بفهمیم این شرکت معتبر هست بدون اینکه پاشیم بریم هند و کلی هزینه کنیم ؟؟؟ داستان طولانیه و بنده تیتروار براتون خلاصه مراحل تخقیق رو مینویسم شاید یه ایده کلی بهتون بده:
    1- تماس با رایزن اقتصادی ایران در هند و استعلام از آنها
    2- پی گیری و رصد کردن رد پای تبلیغات این شرکت در سایت های تبلیغ هندی و سایت های B2B برای اینکه ببینیم اطلاعات ضد و نقیض دادن در سایت های مختلف یا نه ( شرکت های غیر معتبر که فقط قصد فروش دارندبه هر روش و قیمتی و یا کلاه بردار هستن در تبلیغاتشون و یا ادبیات بکار رفته در تبلیغ دچار تناقض میشن با تجربه براحتی اینو متوجه میشید
    3- تماس با سایت های b2b که در آنها تبلیغ کرده بودن و به عنوان گلد ساپلایر تائید شده بودن
    4- تماس با اتحادیه آنها در کشور هند و استعلام از آنها
    5- گرفتن قیمت و اطلاعات دیگر با هویت های جعلی از آنها و هماهنگی با جند شرکت دوست که با آنها تماس گرفته و بگویند قصد خرید دارند و بررسی پاسخ آنها برای تناقض گویی های احتمالی
    6- تماس با انجمن صادر کنندگان هند و استعلام سابقه آنها
    7-.....
    8
    خلاصه با 18 راه مختلف بررسی بازم قانع نشدم برای همین فرض را بر این گذاشتم می خواهم به عنوان یک هندی یک شرکت در هند ثبت کنم باید چکار کنم ؟؟؟؟؟ سایت های رسمی و دولتی هند را پیدا کرده و شروع به مطالعه کردم مراحل ثبت شرکت در هند را ، توی همین مسیر متوجه شدم که در هند قبل از ثبت شرکت همه مدیران باید یک کد ارزیابی از دولت بگیرند+ یک کد تعیین نام + یک کد مالیاتی و در نهایت شماره ثبت شرکت بگیرند و غیره ....
    از طریق این کدها و سایر سایت های دولتی هند ما تونستیم به تمام اطلاعات فروشنده دسترسی پیدا کنیم ازجمله مشخصات شرکا سوابق فروش سوابق مالیاتی محکومیت های اداری و ..... تا اینکه بالاخره متوجه شدیم که شرکت معتبری هست و خوش سابقه ولی یکی از 4 شریک دارای مشکل ممنوعیت معامله در سال 2003 شده به مدت 2 سال و سابقه خوبی نداره ، پس از اطلاعات تکمیلی حالا با دست پر دوباره رفتیم برای خرید ، وقتی با فروشنده از طریق اینترنت برای خرید مذاکره میکردیم این بار دستمون را رو نکردیم ولی شروع کردیم به چانه زنی و در طول صحبت ها به مرور بر اساس صحبت های طرف مقابل اطلاعات را رو کردیم طرف که دید با به اندازه کافی از قوانین و حتی قیمت های بازار داخلی هند اطلاع داریم کم کم عقب نشینی کرد و نهایت تونستیم نه تنها 8 درصد تخفیف بگیریم بلکه پیش پرداخت را از 30 دصد به 10 درصد کاهش دادیم و با خیال راحت معامله کردیم .

زمان بر بودن تایپ کردن اجازه نمیده همه ابعاد ماجرا را براتون شرح بدم فقط مرور کلی کردم که اگر بنده و سایر دوستان تاکید به مطالعه و تحقیق داریم و عجله نکردن یه شعار نیست و به قول یکی از دوستان در این انجمن احساسی صحبت کردن نیست بلکه راهنمایی کردن و جلوگیری از به هدر رفتن سرمایه شما هست
    شما دوستان با تجربه هم وقت بگذارید و روشهای تحقیق و مطالعتون را برای بقیه دوستان شرح بدید فکر نکنید فقط شما راه را پیدا کردید و اگر اینجا شرح بدید رمز و راز شرکتتون را فاش کردید و یا رقیب میتراشید یا اطلاعاتتون را مجانی فاش میکنید یا وقت تلف میکنید ، باید دیدتون فراتر از این باشه و بدونید اگر تمام تجربه و اطلاعات محرمانه خودتون را هم توضیح بدید بازم کسی نمیتونه جای شما رو بگیره یا حتی جای شما رو تنگ کنه اتفاقا اگر شما مطالعه کنید و راهش را بلد باشید همین ارائه اطلاعات مجانی میتونه یه راه کسب درآمد براتون باشه
    انشالله که همه دوستان موفق باشند
    واقعا ایولا جناب کریم پور!
    یه سوال دارم چون این مورد عاتبار سنجی برای منم زیاد پیش میاد....اینکه گفتین رویه قانونی ثبت شرکتو بررسیی کردید و از طریق کدها به همه اون اطلاعات رسیدین...اولا که اون کدها از طریق رایزن ها و اتحادیه به دست آوردین؟ اطلاعاتی که بعدش از طریق کدها دریافت کردین چطور مثلا آیا بانک اطلاعاتی وجود داشت که راحت این سوابق رو در اختیارتون بزاره؟ یا به خون جگر میسر شد
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    دقیقا توصیه همه به من این بود که اصلا عجله ای تو کار نداشته باشم و این هم توصیه من به شما دوست عزیز هستش .
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط www [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سپاس از همه
    اگه ارز دولتی تعلق نگیره که سودی نداره چه برسه بخواهیم حق گمرک وعوارض بدیم
    میشه بیش تر بگید چه کار کنم مثلا یه نوت بوکی که در ایران ۲ تومن هستش با ارز آزاد
    اگه وارد کنیم میشه ۱۹۵۰ که باید ۳۰۰ هزار گمرک وحمل نقل بدم
    لطفا راهنمایید کنید
    برای چه کالا های ارز دولتی تعلق میگیره؟
    دوست عزيز اگر شما از يك واسطه به ميزان خيلي زيادي خريد كنيد اونوقت قيمتشون رو براتون ميشكنند. با 100 يا 200 تومن خيلي نميتونيد كار خاصي انجام بديد...اين رو هم بدونيد كه خريد با وضعيت نوسانات كنوني ارز خيلي ريسك داره...بايد يك حاشيه سود خوب براي خودتون قائل بشيد كه بتونيد در صورتي كه به مشكلي برخورديد و هزينه اي براش پرداخت كرديد باز هم سود مي كنيد(يا حداقل ضرر نميكنيد)...من بهتون پيشنهاد ميكنم از داخل ايران خريد كنيد تا نوسانات ارز كمتر بشه بعد بشينيد ببينيدبا مثلا دلار 3000 تومان چه چيزي بياريد و با چه حجمي بياريد سود داره....(الان دلار ساعت ميزنه ريسك نكن و از داخل خريدتو انجام بده دوست من)
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بله
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)