ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    183
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

Question درخواست راهنمایی برای فروش محصولاتم و بازاریابی آن

سلام بر تاجران بزرگ
    امیدوارم که کاروبارتون پر رونق و سکه باشه
    من مدیر فروش یک شرکت بازرگانی هستم که در زمینه صادرات و واردات فعالیت می کنه و تا به حال هم بیشتر به صورت عمده فروشی فعالیت می کرده و هنوز هم در بعضی از اجناس به صورت عمده فروشی فعالیت داره
    تقریبا 3 ماه پیش همزمان با حضور من در شرکت یکسری از اجناس شرکت مثل تلویزیون های شهری که خیلی هم گرون قیمته و تقریبا هیچ شرکتی در ایران ریسک نمی کنه بخره و بعد بفروشه ، تابلوهای led و لامپ های led به تعداد زیادی وارد ایران شد.
    البته شرکت محصولات تخصصی دیگه ای هم مثل محصولات نورپردازی داره که برای فروش اون ها مشکل چندانی نداره ،لامپ های led هم تقریبا مشتری خودش رو داره.
    اما می رسیم به فروش تلویزیون های شهری و تابلوهای led: من برای شروع با چند مغازه دار تو صنف خودمون برای فرستادن مشتری صحبت کردم تا مشتری حضوری داشته باشیم 2- چند روزی هست که اقدام به گرفتن کارشناس فروش کردم 3- یه سایت تو انگلستان دارن برامون طراحی می کنن 4- آگهی تو روزنامه می دیم و.....اما هنوز به نتیجه دلخواهم نرسیدم
    از شما دوستان درخواست دارم تا در زمینه فروش این نوع محصولات راهنماییم کنید

با آرزوی شادترین لحظ ها برای شما
    144
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام بر تاجران بزرگامیدوارم که کاروبارتون پر رونق و سکه باشهمن مدیر فروش یک شرکت بازرگانی هستم که در زمینه صادرات و واردات فعالیت می کنه و تا به حال هم بیشتر به صورت عمده فروشی فعالیت می کرده و هنوز هم در بعضی از اجناس به صورت عمده فروشی فعالیت داره تقریبا 3 ماه پیش همزمان با حضور من در شرکت یکسری از اجناس شرکت مثل تلویزیون های شهری که خیلی هم گرون قیمته و تقریبا هیچ شرکتی در ایران ریسک نمی کنه بخره و بعد بفروشه ، تابلوهای led و لامپ های led به تعداد زیادی وارد ایران شد.البته شرکت محصولات تخصصی دیگه ای هم مثل محصولات نورپردازی داره که برای فروش اون ها مشکل چندانی نداره ،لامپ های led هم تقریبا مشتری خودش رو داره.اما می رسیم به فروش تلویزیون های شهری و تابلوهای led: من برای شروع با چند مغازه دار تو صنف خودمون برای فرستادن مشتری صحبت کردم تا مشتری حضوری داشته باشیم 2- چند روزی هست که اقدام به گرفتن کارشناس فروش کردم 3- یه سایت تو انگلستان دارن برامون طراحی می کنن 4- آگهی تو روزنامه می دیم و.....اما هنوز به نتیجه دلخواهم نرسیدم از شما دوستان درخواست دارم تا در زمینه فروش این نوع محصولات راهنماییم کنیدبا آرزوی شادترین لحظ ها برای شما
    سلاممن فکر کنم شما باید با شرکت های تبلیغات شهری و شهرداری وارد مذاکره بشین نه فروشنده های جزء
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    آقای امیر حسین لطفا پیام خصوصیتون رو چک کنید.ممنون.
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    آقای امیر حسین لطفا پیام خصوصیتون رو چک کنید.ممنون.
    سلام
    آرزو خانم اینجا هم بنویسید ما هم ببینیم خوب. گناه داریم..ما هم یاد بگیریم
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    آقا مرتضی میتونم بپرسم شغل شما چیه؟من در مورد کارهای بازرگانی پیشنهاد همکاری داشتم.
    183
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    ممنون از توجه شما دوستان
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرزو [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    آقا مرتضی میتونم بپرسم شغل شما چیه؟من در مورد کارهای بازرگانی پیشنهاد همکاری داشتم.
    سلام
    ما در واقع یک گروه تجاری هستیم با مجموعه های مختلف. یکی از مجموعه های گروه ما، مجموعه بازرگانی هست و من در حال حاضر در دفتر چین مشغول هستم. صادرات از چین به ایران ؛ روسیه ، آسیای میانه و ..
    و همینطور واردات مواد اولیه به چین.
    201
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    آقا مرتضی لطفا پیام خصوصیتون رو چک کنید.ممنون.
    75
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhosein [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام بر تاجران بزرگ
    امیدوارم که کاروبارتون پر رونق و سکه باشه
    من مدیر فروش یک شرکت بازرگانی هستم که در زمینه صادرات و واردات فعالیت می کنه و تا به حال هم بیشتر به صورت عمده فروشی فعالیت می کرده و هنوز هم در بعضی از اجناس به صورت عمده فروشی فعالیت داره
    تقریبا 3 ماه پیش همزمان با حضور من در شرکت یکسری از اجناس شرکت مثل تلویزیون های شهری که خیلی هم گرون قیمته و تقریبا هیچ شرکتی در ایران ریسک نمی کنه بخره و بعد بفروشه ، تابلوهای led و لامپ های led به تعداد زیادی وارد ایران شد.
    البته شرکت محصولات تخصصی دیگه ای هم مثل محصولات نورپردازی داره که برای فروش اون ها مشکل چندانی نداره ،لامپ های led هم تقریبا مشتری خودش رو داره.
    اما می رسیم به فروش تلویزیون های شهری و تابلوهای led: من برای شروع با چند مغازه دار تو صنف خودمون برای فرستادن مشتری صحبت کردم تا مشتری حضوری داشته باشیم 2- چند روزی هست که اقدام به گرفتن کارشناس فروش کردم 3- یه سایت تو انگلستان دارن برامون طراحی می کنن 4- آگهی تو روزنامه می دیم و.....اما هنوز به نتیجه دلخواهم نرسیدم
    از شما دوستان درخواست دارم تا در زمینه فروش این نوع محصولات راهنماییم کنید

با آرزوی شادترین لحظ ها برای شما
    با سلام
    این سری کالا ها با توجه به محدویت کاربری و قیمت بالایی که دارن عمدتا مشتری های خاص دارند که یا خریداران دولتی هستند یا شرکتهای طرف قرارداد با دولت . عمدتا هم در بخش شهرسازی و نماسازی و اطلاع رسانی کاربرد دارن .برای فروش این محصولات کاملا شفاف عرض میکنم بیشت
    ر از فنون بازاریابی به لابی احتیاج دارید!
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)