ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Question صادرات خرما به ترکیه

صادرات خرما به ترکیه
    با عرض سلام

به استحضار میرسانم بنده دانشجوی مدیریت بازرگانی هستم ، در حال انجام تحقیقی هستم لطفا به سوالاتی که در زمینه صادرات خرما در ادامه مطرح کرده ام پاسخ دهید:
    1.برای کاهش هزینه ها چگونه به تولید کننده دسترسی پیدا کنیم؟
    2.میتوانیم جعبه ها را با نام شرکت شخصی طراحی کرد؟ در این صورت چه مطالبی را باید روی جعبه ها ذکر کرد؟
    3.چه مجوزهایی را نیاز داریم و از چه منبعی باید تهیه کنیم؟
    4. با افزایش گرما در این فصول ایا باید در سردخانه و کانتینر یخچال دار حمل شود؟
    5.تا چند روز امکان خرابی ندارد؟
    ممنون میشوم این اطلاعات را در اختیار بگذارید.
    با کمال تشکر
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

ما پارسال قصد ورود به صادرات خرما رو داشتیم، البته به روسیه. یکسری اطلاعات اون موقع من بدست آوردم که سعی میکنم با توجه به اونها به سوالاتت جواب بدم. اون موقع من شخصا به شیراز و بوشهر سفر کردم و از نزدیک کارگاهای بسته بندی خرما رو در بوشهر دیدم. فقط میتونم بگم افتضاح بود. واقعا افتضاح بود. اصلا کوچکترین اصول بهداشتی رعایت نشده بود و کار ها به ابتدایی ترین شکل ممکن انجام میشد.
    دسترسی به تولید کننده کار سختی نیست و میشه با یه سفر به جنوب ایران با نخلستان دارها از نزدیک دیدار داشت و باهاشون صحبت کرد. فقط یک مسئله مطرح میشه و اونم اینه که؛ آیا اگر مستقیما به باغدار وصل بشی ، خودت میتونی کار جمع اوری و بسته بندی و سورت و پارافین خوراکی رو انجام بدی. خرما مثل سیب نیست که از درخت چیده و در جعبه گذاشته بشه و آماده حمل باشه. تخصص میخواد، پس به نظر من بهتره که به واسطه هایی که این کارها رو انجام میدن وصل بشی.

جعبه ها رو به هر اسمی که بخوایی همون جا میتونن برات تهیه و چاپ کنن. وقتی من به انبارها و کارگاههای بوشهر میرفتم..یادمه کلی کارتن روی هم انبار بود که کاملا نوشته های روسی داشت و مستقمن به روسیه حمل میشد. شما میتونی کارتن ها رو به زبان ترکی و با شماره تماس های خودت ، چاپ کنی. اسم شرکت، شماره های تماس، آدرس وب سایت و پست الکترونیکی، تاریخ تولید و انقصا، آنالیز شیمیایی محصول، نوع خرم...

برای صادرات خرما گواهی بهداشت میخواد که معمولا همون شرکتهای سورت و بسته بندی برات میگیرن

خرما نیاز به یخچال نداره و با گرما فاسد نمیشه. نیازی به حمل با کانتینر یخچالی نیست

تاریخ انقضای خرما رو تا 2 سال هم روی جعبه ها میزنن. که البته کاملا به نوع خرما بستگی داره. خرمای کبکاب چون خرمای پر شیره و با رطوبت بالاست، کمی زود له میشه و شیره میندازه و شکلش رو از دست میده ولی خرمایی مثل پیارم که گرونترین نوع خرمای ایران هست با خرمای ربّی که دقیقا شبیه پیارم هست ولی برعکس خیلی ارزونتر از پیارم، به علت اینکه در صد رطوبت پایینی دارند، شکلشون رو حفظ میکنن و دیرتر خراب میشن.
    hkarimpoor2003
    مهمان
    آقا مرتضی عزیز لطفا بیشتر توضیح بدید نتیجه کارتون چی شد ؟ به چه مشکلی برخوردید که قضیه رو رها کردید ؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط hkarimpoor2003 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    آقا مرتضی عزیز لطفا بیشتر توضیح بدید نتیجه کارتون چی شد ؟ به چه مشکلی برخوردید که قضیه رو رها کردید ؟
    آقای کریم پور عزیز، استراتژی شرکت ما در اون زمان، در واقع متمرکز بر روی یک کشور بود تا یک محصول و در واقع سعی داشتیم بازار روسیه رو که یک بازار مصرفی تمام عیار هست هدف قرار بدیم و با توجه به نیاز بازار هدفمون (روسیه) حرکت کنیم.

خرما هم جزء محصولاتی بود (و هست) که بازار روسیه اون موقع خواهانش بود و ما در صدد بازاریابی و اقدام برای صادراتش بودیم. من یه سفر 4 روزه به جنوب ایران داشتم...از شیراز به سمت جنوب حرکت کردم و در واقع اقدام به جمع آوری اطلاعات در زمینه محصولات کشاورزی جنوب ایران کردم. که خرما هم بین این محصولات بود.

ما اون موقع در گیره پروژه های دیگه شدیم و در واقع مشکل خاصی پیش نیومد و نتونستیم با تمرکز بیشتری رو این پروژه کار کنیم. بخش زیادی از خرمای ایران به روسیه صادر میشه و بازار خوبی برای خرما (و در کل برای محصولات کشاورزی) به حساب میاد.

یکی از درد هایی که گریبان خرمای ایران رو گرفته بسته بندی هست. (که البته معضل بزرگ بخش عظیمی از صادرات ایران). نبود استاندار های لازم و بین المللی برای بسته بندی صادراتی؛ آشنا نبودن با علم روز بسته بندی ؛ اهمیت ندادن به خواست و میل مشتری ؛ نداشتن دید بلند مدت؛ نبود نیروی متخصص و کار بلد؛ و ..... غیره باعث شده خرمای ایران فله فله صادر بشه (در واقع خارج بشه) با کمترین سود و کمترین بازدهی.
    Fobiran
    مهمان
    یکی از مشکلاتی که محصولاتی مثل خرما و کشمش دارن اینه که شکرک میزنن. برای رفع این مشکل نوع بسته بندی بسیار مهمه. البته خرما کمتر از کشمش شکرک میزنه
    119
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات خرمای بم

با سلام
    میخواستم خدمت دوست خوب وعزیز خودم عرض کنم بهترین نوع خرما ،بیشترین تنوع وباکیفیت ترین بسته بندی رو میتوانیم در سریعترین زمان ممکن با دارا بودن تمامی استاندارد های مورد نیاز از طریق شرکت ساحران تجارت کارمانیا که بصورت تخصصی درزمینه صادرات محصولات کشاورزی فعال است دراختیارتون قرار بدیم. فیلد کاری این شرکت صادرات انواع میوه، خشکبار خصوصاً پسته ،خرما و.... بصورت بسته بندی شده وفله میباشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره09132429310 تماس ویا از طریق سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] با ما ارتباط برقرار کنید
    hkarimpoor2003
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    میخواستم خدمت دوست خوب وعزیز خودم عرض کنم بهترین نوع خرما ،بیشترین تنوع وباکیفیت ترین بسته بندی رو میتوانیم در سریعترین زمان ممکن با دارا بودن تمامی استاندارد های مورد نیاز از طریق شرکت ساحران تجارت کارمانیا که بصورت تخصصی درزمینه صادرات محصولات کشاورزی فعال است دراختیارتون قرار بدیم. فیلد کاری این شرکت صادرات انواع میوه، خشکبار خصوصاً پسته ،خرما و.... بصورت بسته بندی شده وفله میباشد جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره09132429310 تماس ویا از طریق سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] با ما ارتباط برقرار کنید
    دوست عزیز به انجمن بازرگانان خوش آمدید
    به عنوان برادر کوچکتر عرض میکنم - من به عنوان مخاطب با دیدن این مطلب شما تشویق شدم که روی لینک سایت شما کلیک کنم و از سایت شما بازدید کنم ولی در نهایت چنان ناامید شدم که صفحه را بستم ، این را به قصد خدای نکرده توهین عرض نکردم فقط به عنوان راهنمایی و بر اساس تجربه عرض میکنم شما اگر وارد یک مسیر تبلیغ میشید باید آن روش تبلیغ و مخاطبان را خوب بشناسید وگرنه به قول دکتر سلطانی فر ، اون روش میشه براتون یک ضد تبلیغ ، شما اگر برای تبلیغ و ارتباط با مشتری وب سایت را انتخاب کردید باید قوانین آن را هم اجراء کنید ، وقتی منه نوعی وارد وب سایت شما شده و علاوه بر مشکلات فنی میبینم چیزی جز یه آدرس نیست و 80 درصد لینکها آزمایشی است و ..... مسلما به آن شرکت اعتماد نکرده و برای خرید تشویق نمیشوم این قانون اینترنت هست که اگر در بازدید اول نتونید بیشتر از 60 درصد مخاطب را جذب کنید آن را برای همیشه از دست خواهید داد. دقیقا مثل یک رستوران میمونه ، شما اگر برای اولین بار وارد یک رستوران شدید و از بهداشت یا دکوراسیون یا طرز برخورد کارکنان خوشتان نیامد احتمال برگشت شما به آن رستوران نزدیک به صفر هست حالا اگر در آینده صاحب رستوران بگه که آقا اول کاره بود ، آزمایشی بود ، بعدا دکوراسیون را عوض میکنیم و و و .... دیگه فایده ای نداره و به سختی میتونید مشتری برگردونید .
    پس در کل توصیه میکنم وب سایتتون را تا بطور کامل طراحی نکرده و محتوای آن را بطور کامل تامین نکرده و آزمایش نکرده اید آن را در معرض عموم قرار ندهید. یک وب سایت فقط ظاهر زیبا نیست بلکه محتوی و به روز بودن و تعاملی بودن مهم است در دراز مدت ، مثلا همین سایت مثقال خودمون ، از لحاظ طراحی ظاهری جیز خاصی نداره ولی به روز بودن آن باعث شده به شهرت و اعتبار برسه .
    ویرایش توسط hkarimpoor2003 : 24-05-2012 در ساعت 14:31
    hkarimpoor2003
    مهمان
    از یک شرکت صادراتی معتبر در دنیای امروزی انتظار میره که در زمینه تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی خیلی قوی عمل کنه ، چون شما به کشور خودمون نگاه نکن ، بیشتر مشتریان خارج کشور شما میزان اعتبار و صداقت و کیفیت کالای شما رو از روی وب سایت شما ارزیابی میکنند .

چون همشهری بودید این همه نوشتم و سرتونو درد آووردم ........ انشالله موفق باشید
    146
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    با سلام
    ايميلي به شما ارسال شد
    درخواست ليست قيمت و محصولات را دارم . ما در تهران با قناديها و خشكباريها كار ميكينم
    با سپاس
    اميد چالاك
    فرصت
    مهمان
    دوستان روی کیوی هم کار کنید برای صادارت به ترکیه خریدارهای خوبی داره اینجا هم که توی شمال هم عشق صادرات هستند سردخونه ها را فول میکنند البته محصوالات کشاورزی کمی دقت میخاهد
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع