ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 36
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با درود و وقتبخیر
    محصول ما : دستگاه زباله خرد كن خانگي زير سينك آشپزخانه نصب مي شود ومي تواند تمامي زباله هاي تر، پسماند غذا ، ميوه ، تفاله چاي و... را به راحتي خرد كرده و به كوچكتر از ٢ ميليمتر به فاضلاب هدايت مي كند.اين دستگاه از بهترين موتورهاي القايي با طول عمر بالا استفاده شده است و داراي استانداردهاي CE ، ISO9001 از اتحاديه اروپا و تحت ليسانس CELAB ايتاليا می باشد.

از دوستانیکه میتونن همکاری کنن لطفا به من در تلگرام پیام بدن یا ایمیل بزنند.
    با تشگر
    تلگرام : saeedjaafary@
    موبایل: 09354027175

1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidafra [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام جهت بازاریابی کالای خودتون در ترکیه جهت صادرات با بنده تماس بگیرید.

Telegram. 09396049651

sms 001 6305370007

Email : isazadeh.v@gmail.com

تشکر.

با سلام.برای محصولات خشکبار (گردو، بادام، پسته،زعفران
    و کشمش) میتونین بازاریابی کنین؟
    ممنون
    محمدی
    vahid.m1221@gmail.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام وقت بخیر

ما تولید کننده پکیج سلامت Dr Mara شامل 6 عرق 100% ارگانیک ، با خواص مختلفه هستیم

با قیمت بسیار استثنایی !!!

امتیاز اصلی داشتن پکیجینگ جیبی پلاستیکی این محصوله که بدون نگرانی از شکسته شدن میتونه همیشه و همهجا همراهتون باشه و بخاطر نوشته شدن خواص هر عرق پشت محصول ، میتونید براحتی مدل مورد نظرتون رو انتخاب کنید
    شرکت سلامت محور "مارا" مبدع عرضه عرقیات گیاهی ارگانیک و پاستوریزه در بسته بندی های نوین اقدام به تهیه بسته ای ممتاز و متمایز حاوی 6 چکیده وعرق گیاهی با اعلاترین کیفیت کرده است. این بسته های سلامت محور شامل عرقیات زیر است:
    1- چکیده ناب گیاهی پونه
    2- چکیده ناب گیاهی نعنا
    3- چکیده ناب گیاهی گشنیز
    4- چکیده ناب گیاهی بید
    5- چکیده ناب گیاهی زنیان
    6- چکیده ناب گیاهی کاسنی

بدون مواد نگهدارنده
    وزن هر شیشه : 250 سی سی
    ((( فروش فقط بصورت عمده)))

آماده همکاری با داروخانه ها ، فروشگاه ها ، عطاری ها ، مراکز طب سنتی ، صادرکنندگان و تجار ....

برای سفارش محصول، تصاویر و تمایل به هر نوع همکاری میتوانید از طریق تلگرام یا تماس با شماره 09382943061
    اقدام نمایید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    می خوام اطلاعاتی در باره بازار صنایع دستی ایران در ترکیه بدونم
    و اینکه بازار قروش هم اطلاعاتی داشته باشم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    حقوق ورودی گمرکی صنایع دسنی به کشور ترکیه و اطللاعات مربوط به گمرک و مالیات رو هم می خواهم بدونم
    لطفا راهنمایی کنید
    مالیات صنایع دستی چقدر است
    چه مبلغی برای ورود به کشور ترکیه بابات گمرک باید پرداخت کرد
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    کارخانه ما مشغول فراوری تولید کنسانتره مس از سنگ مس سولفیدی با عیار ۲۴٪ می باشد و ۳۰۰ تن آماده و ماهیانه ۳۰۰ تا ۵۰۰ تن تولید داریم.دوستانی که توان آشنایی ما با شرکتهای مناسب در دبی و یا هرکدام از کشورها همسایه را دارند لطفا با من تماس بگیرند.کمیسیون مناسبی دریافت میکنند.
    ۰۹۲۱۱۳۲۸۶۵۶ هاشمی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

راههای ارتباطی با تجار افغان

سلام چطور میتونم اطلاعاتی راجع به تجار افغان پیدا کنم​
    لطفا هر کسی میتونه کمکی کنه با آیدی تلگرام@r2009 با بنده در ارتباط باشه ممنونم دوستان عزیز​
    ویرایش توسط مدیریت توسعه سرمایه گذاری : 18-01-2017 در ساعت 10:49
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خریدار صیفی جات ایران برای صادرات به روسیه . لطفا با ما تماس بگیرید 00905319747310
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamran2000 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من هاشمی هستم مدیر بخش صادرات به روسیه در شرکت الا تجارت بین الملل . تصمیم گرفتیم در بازار روسیه و ترکیه کار کنیم و خیلی جدی پیگیر این موضوع هستمدر صورتیکه کسی میتونه کاری در این مورد انجام بده یا همکاری کاملی داشته باشه با hashemi144 .skype تماس بگیرید یا با شماره 09211328656 تماس بگیرید. ممنونم
    سلام در زمینه ی خشک بار بنده میتونم الو بخارا و زعفران رو به پایین ترین قیمت و بالاترین کیفییت براتون تهیه کنم خودم هم کشاورز زعفران و الو هستم خوشحال میشم باشما همکاری داشته باشم09014683224 مهرانی

Sent from my SM-A700H using Tapatalk
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamran2000 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من هاشمی هستم مدیر بخش صادرات به روسیه در شرکت الا تجارت بین الملل . تصمیم گرفتیم در بازار روسیه و ترکیه کار کنیم و خیلی جدی پیگیر این موضوع هستمدر صورتیکه کسی میتونه کاری در این مورد انجام بده یا همکاری کاملی داشته باشه با hashemi144 .skype تماس بگیرید یا با شماره 09211328656 تماس بگیرید. ممنونم
    سلام در بخش خشکبار بنده میتونم الوبخارا و زعفران باکیفییت و پایین ترین قیمت براتون تهیه کنم کشاورز هستم و محصول خودمون هستش 09014683224مهرانی

Sent from my SM-A700H using Tapatalk
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)