ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات زعفران

دوستان من سلام این اولین پستمه توی این فروم.امیدوارم بیتشر اینجا فعال باشم.یک سوال مهم دارم ممنون میشم کمک کنید به من.من بچه مشهدم خوب اینجا زعفرون خوب زیاده.وقتی توی آمازون دیدم گرمی 12 دلار برای فروش گذاشتن تصمیم گرفتم سرگل زعفرون رو صادر کنم برای اینکه بخوام بفرستم به کشور های دیگه اول از همه مشتری نیاز داره و باید بازاریابی کنم سوال اولم "1.من چطور میتونم مشتری های اون طرف رو بدون سفر کردن به اون کشور ها پیدا کنم؟ سایتی جایی ایمیلی چجوری؟ " بعد برای اینکه من بخوام حدود یک کیلو زعفرون پست کنم نمیذارن و باید یک سری کار کنم تا کارت بازرگانی بگیرم بعد از اونم حتما یک درصد زیادی از من میگیرن که بذارن از کشور خارج بشه.حالا من بخوام با دی اچ ال بفرستم اونور شنیدم که باید توی بسته های 25 گرمی تقسیم کنم تا پست گیر نده این حرف درسته؟ پس سوال دوم من "بهترین راه برای خارج کردن زعفرون در حدود معمولی بدون اینکه بهش عوارض بخوره چیه؟ آیا دی اچ ال قبول میکنه توی بسته های 25 گرمی؟" خوب تا الان 2 تا سوال پرسیدم که امیدوارم جوابشو بدین بریم ادامه.من با این پولی که دارم در حد چند میلیون بهترین چیزی که غیر از زعفرون پیشنهاد میکنید که گیر کمتری باشه و اینا چیه؟ ممنون میشم اساتید اینجا بیان و تجربشون رو بگن و آخرین سوال "برای اینکه بخوام زعفرون رو قانونی بفرستم چقدر کار میخواد؟ و به ازای هر گرم زعفرون چقدر عوارض خروجشو میگیرن؟ "
    hkarimpoor2003
    مهمان
    دوست عزیز خوش آمدید
    1- برای پیدا کردن مشتری و بازار یابی باید به سایت های B2B معرفی شده در همین انجمن مراجعه کنید [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    2- صادرات زعفران بصورت فله ای ممنوع است و باید در بسته بندی های زیر 30 گرم باشد
    3- برای اطلاعات بیشتر به سایت اتحادیه صادر کنندگان زعفران مراجعه کنید
    4- تنها راه خروج زعفران بدون عوارض قاچاق کردن آن است
    5- برای اطلاع از قیمت پایه صادراتی زعفران و همچنین عوارض صادراتی آن به سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] مراجعه کنید و یا با سایت اتاق تهران مشاوره کنید .
    6- برای اطلاعات تکمیلی به سایت هایی که یک بازرگانی ایرانی باید بداند در همین انجمن مراجعه کنید [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

موفق باشید .
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جناب حکیم پور کامل و عالی فقط چندتا سوال دارم.اول اینکه توی این سایت ها مثل علی بابا مشتری پول رو به پیپال و یا اینجور حساب ها واریز میکنه؟ چه تضمینی برای پرداخت داره؟ دوم اینکه من برای اینکه در بسته بندی های زیر 30 گرم با پست بفرستم مشکلی نداره؟ یعنی عوارضی برای این بسته های زیر 30 گرم گرفته نمیشه؟ ممنون میشم این دو سوال رو هم جواب بدید
    hkarimpoor2003
    مهمان
    دوست عزیز شما باید قبل از هر اقدام عملی ابتدا سعی کنید خوب مطالعه کنید و روش های پرداخت و روش های حمل را متوجه بشید ، در همین انجمن همه اطلاعات در قسمت کتابخانه هست در غیر این صورت ممکن است در همین اول را متضرر بشید و ناامید ، بحث روش های پرداخت مفصل هست و خودتون باید مطالعه کنید ولی بطور خلاصه باید ببینید ارزش کالایی که میخواهید صادر کنید چقدر است و با چه کشوری کار میکنید و آیا بانک های ایرانی با آن کشور ها کار میکنند یا خیر و غیره...
    اگر مقدار کالایی که صادر میکنید بالای 10هزار دلار ارزش دارد بهترین روش و مطمئن ترین راه گرفتن پول از مشتری باز کردن ال سی هست+ اگر زیر 10هزار دلار هست میتونید مثلا 30 درصد پیش پرداخت درخواست کنید و مابقی را در قبال فاکس کردن بارنامه ....
    برای صادرات اگر کالای شما مشمول عوارض صادراتی باشد باید بپردازید چه از طریق پست و چه از طریق فوروادر فرقی نمیکنه
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنونم اما من تاپیکی در مورد راه های حمل زعفرون یا راه های گرفتن و دادن پول توی کتابخانه پیدا نکردم.در مورد زعفرون فکر میکنید مشکلی نداره ارسال بسته های زیر 30 گرم به خارج از کشور با پست دی اچ ال؟
    hkarimpoor2003
    مهمان
    دوست عزیز در ابتدا عذر خواهی کنم اگر گفتم که شما تازه کار هستید و یا انتقاد های دیگر که هیچکدام خدای ناکرده قصد توهین نبوده و قصد بنده فقط این بوده که شما مسئله را جدی بگیرید و ضرر نکنید چون با شرایط حاضر و دنیای بی رحم تجارت واقعا انصاف نیست سرمایه کسی همان ابتدای کار از بین برود
    .

اما در مورد سوال هاتون : در تجارت خارجی برای متمایز بودن باید هرچه بهتر خود را معرفی کنید و اعتماد خریداران را در دراز مدت بدست آورید . در سایت هایی مثل علی بابا که به سایت های B2B معروف هستند روال کار به این صورت هست که یا می توانید در آنها مجانی ثبت نام کنید و کالای خودتون رو تبلیغ کنید و یا میتوانید با پرداخت حق عضویت به مشتری طلایی یا نقره ای تبدیل شوید که در این صورت علی بابا تبلیغ شما را طوری در سایت قرار میدهد که وقتی مشتریان فلان کالا را برای خرید جستجو میکنند شما در صفحه اول باشید و از اولویت برخوردار باشید علاوه بر این خریداران به فروشندگانی که عضویت طلایی دارند و چندین سال هست که Golden Supplier هستند بیشتر اعتماد کرده و ترجیحا از آنها خرید میکنند هرجند قیمت آنها بیشتر از کسانی باشد که مجانی تبیلغ کرده و فروشنده طلایی نیستند چرا؟ چون شما وقتی می خواهید فروشنده طلایی شوید سایت علی بابا اطلاعات شما را چک کرده و به دفتر شما زنگ زده که ببیند اولا شما وجود واقعی داشته باشید و کلاه بردار نباشید ثانیا در بعضی موارد مدارک قانونی از شما طلب کرده و خلاصه به طریق های مختلف بسته به کشور یک اعتبار سنجی انجام میدهد که این باعث اطمینان خریداران می شود که پولشان هدر نمی رود و از فروشنده مطمئن خرید میکنند.

پس شما برای اینکه در سایت علی بابا متمایز باشید باید عضو طلایی یا نقره ای باشید اولا و ثانیا بطور مدام با مشتریان و کسانی که پیغام میدهند تماس داشته باشید به سوالات آنها با حوصله جواب بدهید سریعا جواب بدهید به دقت جواب بدهید و بدانید که ممکن است 1000 تا از شما قیمت بگیرند ولی دیگه جواب ندهند شما باید حوصله داشته باشید و مدام حتی اگر جواب ندهند برای آنها ایمیل دهید و خودتون و محصول و قیمت هارو معرفی کنید ، ابتدای کار سخت به نظر می رسد ولی کافیست از هر 100 نفر 1 نفر مشتری بشود که از آن به بعد جذب مشتری برای شما راحتر است چون می توانید آنها را به عنوان مشتری های خود به مشتری های دیگر معرفی کنید و این طریق اعتماد آنها را جلب کنید .
    سایت علی بابا خدمات خیلی زیادی میدهد که کار شما را برای پیدا کردن مشتری آسان میکند و مطمئنا حداقل 40 درصد فروش شما را بالا می برد ولی مستلزم این هست که زبان انگلیسی خوبی داشته باشید و با مطالعه و پشتکار به درستی ازاین امکانات استفاده کنید چون به هر حال در نهایت شما باید با خریدار صحبت کنید و به توافق برسید باید نامه نگاری انگلیسی بلد باشید .
    در مورد سوال دوم : برای باز کردن ال سی حتما باید مدارک قانونی ارائه دهید و داشتن کارت بازرگانی الزامی هست بدون آن امکان پذیر نیست
    و در پایان نیز اگر میبینید که از لحاظ زبان و یا بازاریابی خارجی مشکل دارید و سخت هست براتون و یا کارت بازرگانی و سایر مدارک قانونی را نمی توانید تهیه کنید راحترین راه نیز برای فروش و صادرات این هست که به یکی از شرکت هایی که کار واردات و صادرات انجام میدهد مراجعه کنید و کلا کار صادرات و بازاریابی را به آنها بسپارید و خودتان بر روی کیفیت محصول و کم کردن قیمت تمام شده و بسته بندی زیبا تمرکز کنید
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شما درست گفتی من تازه واردم انتقاد نیستش که داداش.پس نطرتون اینه که توی علی بابا یک حساب پرمیوم بازکنم.چشم.فقط اخرین سوال رو میپرسم.من بخوام 5 تا سایت b2b رو به الویت بچینم و توی هر 5 تاش آگهی بدم تا مشتری جمع کنم (بیشترین هدف رو هم میخوام برای کشور های اروپا و کلا غرب باشه) به نظر شما چه سایت هایی بهترینن برای زعفرون.اولیش که علی بابا شد.4 تای دیگه رو چون شما وارد تر و با تجربه ترید و مخصوصا به رنک الکسا و ... واردترید به ترتیب الویت بچینید
    hkarimpoor2003
    مهمان
    تشریفات صادراتی قطعی: برای صدور زعفران از کشور قبل از هر چیز تهیه مدارک و اخذ مجوزهایی لازم است. صادرکننده زعفران باید با در دست داشتن این اسناد و مدارک به گمرک محل صدور زعفران مراجعه نماید.

اسنادی که برای مراجعه به گمرک لازم است:
    • کارت بازرگانی صادرکننده زعفران
    • مجوز صدور (حسب مورد)
    • صورت عدلبندی
    • گواهی بهداشت (حسب مورد درخواست خریداران زعفران)
    • گواهی قرنطینه دامی و نباتی (حسب مورد درخواست خریداران زعفران)
    • گواهی استاندارد (حسب مورد)
    • معرفینامه یا وکالتنامه اظهارکننده زعفران به گمرک
    صادرکننده زعفران پس از تهیه مدارک لازم، می بایست زعفران را به گمرک محل صدور حمل و پس از صدور قبض انبار، اظهارنامه صادراتی را در چهارنسخه تنظیم و تسلیم گمرک نماید که یک نسخه آن به منزله پروانه صادرات محسوب می گردد. در مواردی با تقاضای صاحب زعفران و موافقت گمرک، عملیات ارزیابی و انجام تشریفات گمرکی کالای صادراتی را می توان در خارج از امکان گمرکی انجام داد.

تنظیم اظهارنامه کالای صادراتی:
    • 1. مشخصات صادرکننده زعفران
    • 2. مشخصات اظهارکننده زعفران
    • 3. مشخصات خریدار
    • 4. کشور محل صدور
    • 5. کشور مبدأ
    • 6. شرایط معامله
    • 7. مشخصات وسیله حمل و مبدأ بارگیری
    • 8. مشخصات زعفران از نظر نوع، تعرفه ، وزن ، تعداد یامقدار و ارزش صادراتی زعفران
    • 9. مشخصات محموله (بسته ها ، نوع بسته ،*مقدار، علامت ، وزن با ظرف)
    • 10. ریز اقلام هزینه های گمرک
    • 11. نام گمرک محل تسلیم اظهارنامه و شماره و مشخصات ثبت اظهرانامه در دفتر گمرک محل برای مهر و امضاء*و تأیید گمرک و مقامات گمرک
    پس از تكمیل اظهارنامه، اظهارنامه و مدارك ضمیمه آن به قسمت احراز هویت گمرك تسلیم می گردد.

احراز هویت:
    • 1. صحت اسناد و مدارك تسلیمی
    • 2. صحت مندرجات از لحاظ نوع و تعرفه زعفران و ارزش اظهار شده با اسناد
    • 3. صلاحیت صادر كننده زعفران

دفتر ژورنال: بعد از رسیدگی دایره احراز هویت ، صادركننده زعفران می بایستی وجوه متعلقه (هزینه های گمركی) را پس از واریز به بانك واخذ قبض مربوطه به قسمت ژورنال ارائه نماید.

ارزیابی: بعد از واریز وجوه متعلقه ، اظهارنامه به دایره ارزیابی ارسال و بعد از تعیین ارزیاب زعفران مورد ارزیابی قرار می گیرد. بعد از بازدید محتویات بسته ها و تطبیق آن از لحاظ نوع ، تعداد، ارزش و سایر اطلاعات موردنیاز چنانچه ایرادی مشاهده نشود، اظهارنامه امضاء ومهر شده و نسخه ای از اظهارنامه بعنوان پروانه صادراتی به صاحب زعفران تحویل میشود تا نسبت به صدور زعفران اقدام نماید.

کارت بازرگانی: مبادرت به امر صادرات زعفران بصورت تجاری مستلزم داشتن كارت بازرگانی است كه توسط اتاق بازرگانی و صنایع ومعادن صادر و به تأیید وزارت بازرگانی می رسد. كارت بازرگانی سندی است كه به موجب آن می توان اقدام به صادرات و واردات زعفران نمود و بنام متقاضیان اعم از اشخاصی حقیقی (ایرانی و غیرایرانی) ، اشخاص حقوقی صادرمی گردد. صادركنندگان زعفران و خدمات دارای كارت بازرگانی باشند یا نباشند در طول اجرای برنامه سوم توسعه (بند ب ماده 113) مشمول پرداخت عوارض و مالیات علی الحساب نخواهند بود. كلیه شركتهای تعاونی كارت بازرگانی خود را صرفأ از اتاقهای تعاون جمهوری اسلامی ایران دریافت می نمایند.

درخصوص ضرورت كنترل محموله های صادراتی مشمول مقررات اجباری استاندارد در گمركات:
    • تاریخ اعتبار پروانه كاربرد علامت استاندارد ایران
    • جعلی نبودن پروانه كاربردعلامت استاندارد (موارد مشكوك از استاندارد استانها استعلام گردد)
    • اعلام تاریخ انقضای مصرف، پروانه بهره برداری،* علامت استاندارد ایران بر روی زعفران و بسته بندی مناسب.
    • در صورت نداشتن پروانه كاربرد علامت استاندارد معتبر، ارائه گواهی صادراتی از شركتهای بازرسی مورد تأیید مؤسسه یا ادارات كل استاندارد استانها ضروری است.
    hkarimpoor2003
    مهمان
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

hkarimpoor2003
    مهمان
    در نظر داشته باشید که هزینه عضویت در این سایت ها بعضا مانند علی بابا قیمت بالایی دارد و ممکن است برای میزان و مقداری که شما می خواهید صادر کنید با صرفه نباشد و یا حداقل فقط بتوانید در 1 یا 2 تا ازین سایت ها بصورت پریمیوم عضو بشوید ، مسئله این است که باید در هرکدام که ثبت نام میکنید به دقت و با حوصله پی گیر آن باشید و مرتب با مشتریان در ارتباط باشید .
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)