ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات زعفران

دوستان من سلام این اولین پستمه توی این فروم.امیدوارم بیتشر اینجا فعال باشم.یک سوال مهم دارم ممنون میشم کمک کنید به من.من بچه مشهدم خوب اینجا زعفرون خوب زیاده.وقتی توی آمازون دیدم گرمی 12 دلار برای فروش گذاشتن تصمیم گرفتم سرگل زعفرون رو صادر کنم برای اینکه بخوام بفرستم به کشور های دیگه اول از همه مشتری نیاز داره و باید بازاریابی کنم سوال اولم "1.من چطور میتونم مشتری های اون طرف رو بدون سفر کردن به اون کشور ها پیدا کنم؟ سایتی جایی ایمیلی چجوری؟ " بعد برای اینکه من بخوام حدود یک کیلو زعفرون پست کنم نمیذارن و باید یک سری کار کنم تا کارت بازرگانی بگیرم بعد از اونم حتما یک درصد زیادی از من میگیرن که بذارن از کشور خارج بشه.حالا من بخوام با دی اچ ال بفرستم اونور شنیدم که باید توی بسته های 25 گرمی تقسیم کنم تا پست گیر نده این حرف درسته؟ پس سوال دوم من "بهترین راه برای خارج کردن زعفرون در حدود معمولی بدون اینکه بهش عوارض بخوره چیه؟ آیا دی اچ ال قبول میکنه توی بسته های 25 گرمی؟" خوب تا الان 2 تا سوال پرسیدم که امیدوارم جوابشو بدین بریم ادامه.من با این پولی که دارم در حد چند میلیون بهترین چیزی که غیر از زعفرون پیشنهاد میکنید که گیر کمتری باشه و اینا چیه؟ ممنون میشم اساتید اینجا بیان و تجربشون رو بگن و آخرین سوال "برای اینکه بخوام زعفرون رو قانونی بفرستم چقدر کار میخواد؟ و به ازای هر گرم زعفرون چقدر عوارض خروجشو میگیرن؟ "

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)