ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    یک سوال
    اگر بخوای جزءی بفروشی چطوریه؟
    مثلا" خودت بسته بندی کنی و مثغالی بفروشی
    طرف از اروپا یا هر جایی بیاد و مثغال مثغال بخره
    اینطوری چطوریه؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اومدم تاپیک بزنم سیستم اجازه نمیده
    اینجا هم از دیشب کسی ج نداده
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست كرامي .در صورت همكاري جهت صادرات زعفران لطفا توسط. وايبر يا ايمو با شماره بنده0015146904631 تماس حاصل فرماييد
    با تشكر[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]. com
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اقای کریم پور اطلاعات شما عالیه واقعا بی پرده و با جزییات جواب دادین بنده هم سوال کوجکی دارم اگر ممکنه کمک کنین.
    بنده میخوام صادرات زعفران و پسته بکنم به ارمنستان و ترکیه. سوالم اینه که اولا من تو سایت گمرک خوندم برای هر گذرنامه 10 کیلو پسته و 100 گرم زعفران مجاز هست برای خروج از کشور. بدون کارت بازرگانی. این درسته؟ دوم اینکه برای صادرات این دو محصول تا جایی که خبر دارین عوارض و هزینه و مالیاتی گرفته میشه؟
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hkarimpoor2003 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    در نظر داشته باشید که هزینه عضویت در این سایت ها بعضا مانند علی بابا قیمت بالایی دارد و ممکن است برای میزان و مقداری که شما می خواهید صادر کنید با صرفه نباشد و یا حداقل فقط بتوانید در 1 یا 2 تا ازین سایت ها بصورت پریمیوم عضو بشوید ، مسئله این است که باید در هرکدام که ثبت نام میکنید به دقت و با حوصله پی گیر آن باشید و مرتب با مشتریان در ارتباط باشید .
    باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اقای کریم پور اطلاعات شما عالیه واقعا بی پرده و با جزییات جواب دادین بنده هم سوال کوجکی دارم اگر ممکنه کمک کنین.
    بنده میخوام صادرات زعفران و پسته بکنم به ارمنستان و ترکیه. سوالم اینه که اولا من تو سایت گمرک خوندم برای هر گذرنامه 10 کیلو پسته و 100 گرم زعفران مجاز هست برای خروج از کشور. بدون کارت بازرگانی. این درسته؟ دوم اینکه برای صادرات این دو محصول تا جایی که خبر دارین عوارض و هزینه و مالیاتی گرفته میشه؟
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام خدمت عزیزان
    بنده در سایت گمرک درمورد مقررات کالای خروجی همرا مسافر خوندم که مقدار زعفران مجاز برای هر گذرنامه 100 گرم و مقدار پسته مجاز برای هر گذرنامه 10 کیلوگرم میباشد. این مورد دقیق هست؟ یعنی با این مقدار راحت میشه از گمرک رد شد بدون کارت بازرگانی و راحت؟ البته در فایل حقوق گمرکی هم خوندم زعفران اگر در بسته هایی بین ده تا 30 گرم باشه حقوق گمرکی صفر هستش و اگر در بسته بندی زیر 500 گرم باشه 20 درصد حقوق گمرکی تعلق میگیره.اینهارو تایید میکنن دوستان؟ فایلش رو دارم اگر خواستین
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    دوستان من در انجمن سوال پرسیدم اما گویا هیچ کس نیست که کوچک ترین راهنمایی بکنه . . .
    اما باز هم سوالمو می پرسم شاید کسی بود که راهنمایی کنه . . .
    حقیقتش اینه من طبق آمارهای رسمی که از چندین جای معتبر گرفتم قیمت خرید زعفران سرگل اعلای درجه یک به صورت فله ای در امارات حدود ده میلیون تومن هست . . . من پس از کلی جست و جو و تحقیق آدرس و شماره چند مغازه خرید و فروش زعفرون در دبی رو پیدا کردم و باهاشون تماس گرفتم و کلی هم صحبت کردم . . . همگی خریدار زعفرون هستند اما بحث اینه که قیمتی که برای خرید می دند از قیمت خرید تو ایران از دست کشاورز ارزون تره!! یعنی اگر کسی ندونه فکر می کنه امارات تولید کننده زعفرونه و حملش به ایران سود داره!!
    حالا سوالی که از دوستان داشتم اینه که داستان چیه؟ آیا زعفرون هم مثل تمام چیزهای دیگه ی این مملکت مافیا داره؟؟ نمی خوام برای فهمیدن این یه سوال ساده پا شم تا دبی برم . . .
    خیلی ممنون میشم اگه کسی از دوستان اطلاعی داره راهنمایی کنه
    سپاسگزارم
    ویرایش توسط mohammadme : 18-05-2016 در ساعت 13:08
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلا دوستان کسی از قیمت زعفران در ارمنستان و ترکیه خبر داره؟ گرمی یا کیلویی در بسته بندی باشه ببریم برای فروش

74
    کاربر فعال
    سلام دوست عزیز
    برات پیام خصوصی فرستادم
    74
    کاربر فعال
    براتون پیغام فرستادم
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)