ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43
    hkarimpoor2003
    مهمان
    در مورد عوارض صادراتی باید به سایت نقطه تجاری ایران به آدرس [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] مراجعه کنید و در پائین صفحه سمت چپ در قسمت قوانین و مقررات و به بخش بخشنامه ها رفته و کالای مورد نظر خود را و آخرین بخشنامه مربوطه را پیدا و مطالعه کنید
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    تو یکی از سایت ها خوندم که از شرایط دریافت کارت بازرگانی 21سال تمام و تو یکی دیگه خوندم 23 سال تمام است.من متولد 1371 هستم و الان مدیر عامل یک شرکت قطعه سازی در خراسان رضوی .هیچ راهی برای دریافت کارت بازرگانی با توجه به سن من نداره؟؟؟؟؟
    5
    psy
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط lejeuner [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنونم اما من تاپیکی در مورد راه های حمل زعفرون یا راه های گرفتن و دادن پول توی کتابخانه پیدا نکردم.در مورد زعفرون فکر میکنید مشکلی نداره ارسال بسته های زیر 30 گرم به خارج از کشور با پست دی اچ ال؟
    ....
    دوستان من هم سول این دوستمون رو دارم ایا انکان ارسال زعفران با پست dhl هست؟اگر هست تا چه وزنی؟
    خواستم یه تایپک بزنم در این مورد دیگه گفتم همینجا بگید که دوستمون و بقیه هم اگر این سوال رو دارن به جواب برسن
    باتشکر
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    براي فرستادن زعفرون به مقدار يك تا سه كيلو در ماه به آمريكا به صورت فله دوستان چه راهي را پيشنهاد ميكنيد.
    آيا از طريق كشورهاي همسايه ميشه با پست فرستاد.
    با تشكر از همگي
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman.bakaeian [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    تو یکی از سایت ها خوندم که از شرایط دریافت کارت بازرگانی 21سال تمام و تو یکی دیگه خوندم 23 سال تمام است.من متولد 1371 هستم و الان مدیر عامل یک شرکت قطعه سازی در خراسان رضوی .هیچ راهی برای دریافت کارت بازرگانی با توجه به سن من نداره؟؟؟؟؟
    دوست عزيز-اگر پروانه بهره برداري داشته باشيد ميتونيد از كارت بازرگاني موقت استفاده كنيد و قانون شرايط سني 21 سال براي شما منظور ميشود ولي شرايط ماليات شما كمي سخت ميشود
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    از اینکه این ایمیل را ناخواسته دریافت می کنید عذر خواهی می کنم.
    احتراما به اطلاع می رساند شرکت ما واقع در شهر شیراز و کشور ترکیه جهت کامل کردن خدمات بازرگانی و بازاریابی برابر با ضوابط و قوانین بین المللی بر این آمدیم تا بصورت بهتری نیازهای مشتریان را برآورده سازیم لذا با ارائه هرگونه کمک و خدمات لازم به منظور توصعه صادرات و نیز برآورده کردن نیازهای شما در جای جای دنیا و دیگر خدمات بازرگانی شامل شناسایی منابع، تهیه اطلاعات, مشاوره بازرگانی, خرید و ثبت سفارش کالا و غیره ارائه خدمات می نماید.
    امید است با لطف پروردگار متعال و همت کادر اجرایی و مدیریتی این مجموعه قادر باشیم در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران و کمک به حضور هرچه بیشتر هم وطنان در مجامع جهانی سهم مهمی داشته باشیم.

با تشکر
    TIT Business
    شرکت تجاری بازرگاني تي ايتي
    E-Mail: [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    Kayseri- Turkye
    Ahmad Zarei
    احمد زارعي
    Gsm: +90-507-687-5488
    Shiraz- Iran
    Reza Zarei
    رضا زارعي
    Gsm: +98-936-817-1152
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    جواز صادرات را چطور باید تهیه کرد؟
    با تشکر
    25
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با عرض سلام
    یک مسافر با خود چه مقدار می تواند زعفران بصورت فله از کشور خارج کند (هوائی یا زمینی) آیا تفاوت می کند؟
    37
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    به صورت فله کمتر از 30 گرم
    25
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam_manu [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    به صورت فله کمتر از 30 گرم
    اگر من یک کیلو زعفران در چمدان بگذارم فکر می کنید چمدان از گیت بازرسی رد نشودوداخل جمدان را نگاه کنند
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)