ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 8 نخست ... 23456 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 77
    djmahdi
    مهمان
    [QUOTE=mr borcker;39196]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hannanehrajabi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    چرا چرت میگی 28 دلار زیر پلت یه دفع بگو nioc میخواد یه دست هم بده. اینایی که میگن 28 دلار زیر پلت اونم ال سی تازه....؟؟!! کلاه بردارن یا بروکر تازه کار دست 10 هستند یه معامله که 28 دلار بستی رو بیار اخه یکی نیست به شما ها نیست بگه به گوه کشید بازارو. بلد. چرت میگین.
    دوست محترم اول سطح فرهنگ خانوادگیت رو نشون نده دوم شما که بروکر دست هزارم هستی و از مراودات خبری نداری خواهش اظهار تفضل نکن.منطقی باش الان گازوییل ایران دیسکانت 40 هم فروخته میشه و به دست افراد خاص و کانالهای حکومتی خاص پس چیزی که نمیدونی توهین نکن .
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان
    خانم رجبی شما از چه کانالی میفرمایید 28 دلار زیر پلت و نیز 23 دلار زیر پلت به صورت ال سی ؟ وقتی خود شرکت ملی نفت 15 دلار زیر پلت اونم نقدی میده
    اصلاً تا حالا چند تا معامله کردید ؟ شماره یکی از خریداران خودتون رو بدید تا تماس بگیریم اگه واقعاً راست میگید ؟
    اصلاً چنین چیزی وجود نداره و همش سرکاری و دروغ هستش
    بقول دوستمون شما بازار را با طبل توخالی خودتون خراب میکنید .
    بعدش هم جناب آقای djmahdi ( آقای مصداقی ) شما که تا حالا معامله نکردین چرا ادعا میکنید ؟ شما بروکر دست چندم هستید ؟
    اصلاً تا حالا گازوئیل و نفت خام سبک و سنگین از نزدیک دیده اید ؟
    خانم رجبی برای شما کار میکنیه
    اگه راس میگید قیمت امروز به تاریخ 1394/06/16 ، پلت خلیج فارس و هم پلت سنگاپور رو بگید ؟
    همه دوستان منتظر هستند
    ویرایش توسط حسام علی : 07-09-2015 در ساعت 11:01
    djmahdi
    مهمان
    سلام خدمت دوستان عزیز
    اقای حسام محترم اولا شما در چه جایگاهی هستی که از ما مدرک بخوای؟دوم طبق قانون تحارت مدارک معامله در مدت 10 ساله محرمانه می باشد و اگر شما کمی اطلاعات تجاری داشتی این درخواست خنده دار رو نمیکردی.
    شما وقتی از مراودات حکومتی و غیر خبر نداری پس اینجور نگو .بحث این دیسکانت خیلی فراتر از موضوع وزارت هست دوست محترم.و شما قطعا در مقامی نیستی که بخوای مدرک بخوای پس خواهشا درخواستهای منطقی کنید.
    ببینید وقتی دارم الان اینجور میگم خب چون دسترسی دارم به این موضوع حالا شما میخوای بحثهای الکی و خلاف تجاری و ... راه بندازی قطعا وقت و حوصله نامه نگاریهای این مدلی رو ندارم.اگر به این حال میکنی که اینجا این مباحث مسخره رو بگی مشکلی نداره اینجوری سرگرم باش ببینیم کی ضرر میکنه دوست عزیز وگرنه کار خودمون که داریم انجام میدیم.شما هم اگر مشتری داشتی میتوانی مدرک بدی جواب بگیری مبحثی جز این مورد از لحاظ من مباحث بیهوده و فاقد ارزش برای جواب دادن هست.خانم رجبی هم از دوستان و همکاران بنده هستند و به نسبت سن کمشان از خیلی از دوستان مدعلی کارشون درست و عالی هست و تا حالا مباحث مسخره مطرح نکردن.لازم به ذکر هست بنده 118 قیمت نیستم که اعلام قیمت کنم.بازم میگم درخواستی باشه با کمال میل انجام میدم غیر این درخواستها فاقد ارزش می باشند.
    اینم شماره بنده هست چنانچه دوست داشتین تماس بگیرین تا جوابگوی شما باشم یا در جلسه حضوری خدمت برسم برای صحبت پیرامون این موضوع وگرنه حوصله و وقت نامه نگاریهای بیهوده و فاقد ارزش رو ندارم
    09127576754 مصداقی.خوشحال هم میشم اگر خواستن دوستان عضو تیم کاری ما باشند تا فعالیت گسترده تری داشته باشیم فقط خواهشا دوستانی که دنبال حاشیه های این چنینی هستند جلو نیان بهتر هست.
    بنده هم جواب اون دوست عزیز رو دادم چون خلاف ادب صحبت کردند و لازم بود جوابی در خور توجه به ایشان داده شود
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط djmahdi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام خدمت دوستان عزیز
    اقای حسام محترم اولا شما در چه جایگاهی هستی که از ما مدرک بخوای؟دوم طبق قانون تحارت مدارک معامله در مدت 10 ساله محرمانه می باشد و اگر شما کمی اطلاعات تجاری داشتی این درخواست خنده دار رو نمیکردی.
    شما وقتی از مراودات حکومتی و غیر خبر نداری پس اینجور نگو .بحث این دیسکانت خیلی فراتر از موضوع وزارت هست دوست محترم.و شما قطعا در مقامی نیستی که بخوای مدرک بخوای پس خواهشا درخواستهای منطقی کنید.
    ببینید وقتی دارم الان اینجور میگم خب چون دسترسی دارم به این موضوع حالا شما میخوای بحثهای الکی و خلاف تجاری و ... راه بندازی قطعا وقت و حوصله نامه نگاریهای این مدلی رو ندارم.اگر به این حال میکنی که اینجا این مباحث مسخره رو بگی مشکلی نداره اینجوری سرگرم باش ببینیم کی ضرر میکنه دوست عزیز وگرنه کار خودمون که داریم انجام میدیم.شما هم اگر مشتری داشتی میتوانی مدرک بدی جواب بگیری مبحثی جز این مورد از لحاظ من مباحث بیهوده و فاقد ارزش برای جواب دادن هست.خانم رجبی هم از دوستان و همکاران بنده هستند و به نسبت سن کمشان از خیلی از دوستان مدعلی کارشون درست و عالی هست و تا حالا مباحث مسخره مطرح نکردن.لازم به ذکر هست بنده 118 قیمت نیستم که اعلام قیمت کنم.بازم میگم درخواستی باشه با کمال میل انجام میدم غیر این درخواستها فاقد ارزش می باشند.
    اینم شماره بنده هست چنانچه دوست داشتین تماس بگیرین تا جوابگوی شما باشم یا در جلسه حضوری خدمت برسم برای صحبت پیرامون این موضوع وگرنه حوصله و وقت نامه نگاریهای بیهوده و فاقد ارزش رو ندارم
    09127576754 مصداقی.خوشحال هم میشم اگر خواستن دوستان عضو تیم کاری ما باشند تا فعالیت گسترده تری داشته باشیم فقط خواهشا دوستانی که دنبال حاشیه های این چنینی هستند جلو نیان بهتر هست.
    بنده هم جواب اون دوست عزیز رو دادم چون خلاف ادب صحبت کردند و لازم بود جوابی در خور توجه به ایشان داده شود
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام خدمت جناب آقای مصداقی
    درباره گفته های شما
    اولاً بنده از شما اسناد رسمی نخواستم ، فقط یه شماره تماس خواستم که ادعاتون ثابت بشه ، پس در نتیجه شما بلد این کار نیستید نه بنده
    دوماً یعنی فروشنده شما انقدر گردن کلفت هستند که حرفشون از وزیر نفت هم بیشتر برش و اعتبار داره ؟
    سوماً فروشنده شما مخفف میگم که کی هستش : موسسه ک . ع هستش که در روبروی پ . م دفترشون هستش و مدیرعاملش شخصی بنام عبدالکریم . ک هستش.
    چهارماً قیمت چیزی نیست که اینطور میگید 118 ؟ شما اگه راست میگفتید بجای این همه نوشتن میخواستید دوتا عدد بنویسید
    پنجماً بنده به شماره بروکرای دست چهارمی مثل شما نیازی ندارم ، اینجا شرکتی هستش که خودش تو کار نفت و مشتقات نفتی هستش و کارش رو هم خیلی خوب بلده و طوری هستش که مدیران ارشد شرکت ملی در ارتباط هستش و اگه نیاز باشه معرفی میکنم
    .
    درضمن این شرکت روزانه قیمت نفت خام سبک و سنگین و قیمت مازوت و گازوئیل و بنزین و نفتا و سوخت جت رو هم داره ، روزانه هم داره. چون خود شرکت ملی نفت براش ایمیل میکنه و جالبه اینکه که مثل شما انقدر ادعا نداره
    موفق باشی
    djmahdi
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسام علی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- سلام خدمت جناب آقای مصداقیدرباره گفته های شمااولاً بنده از شما اسناد رسمی نخواستم ، فقط یه شماره تماس خواستم که ادعاتون ثابت بشه ، پس در نتیجه شما بلد این کار نیستید نه بندهدوماً یعنی فروشنده شما انقدر گردن کلفت هستند که حرفشون از وزیر نفت هم بیشتر برش و اعتبار داره ؟ سوماً فروشنده شما مخفف میگم که کی هستش : موسسه ک . ع هستش که در روبروی پ . م دفترشون هستش و مدیرعاملش شخصی بنام عبدالکریم . ک هستش.چهارماً قیمت چیزی نیست که اینطور میگید 118 ؟ شما اگه راست میگفتید بجای این همه نوشتن میخواستید دوتا عدد بنویسید پنجماً بنده به شماره بروکرای دست چهارمی مثل شما نیازی ندارم ، اینجا شرکتی هستش که خودش تو کار نفت و مشتقات نفتی هستش و کارش رو هم خیلی خوب بلده و طوری هستش که مدیران ارشد شرکت ملی در ارتباط هستش و اگه نیاز باشه معرفی میکنم .درضمن این شرکت روزانه قیمت نفت خام سبک و سنگین و قیمت مازوت و گازوئیل و بنزین و نفتا و سوخت جت رو هم داره ، روزانه هم داره. چون خود شرکت ملی نفت براش ایمیل میکنه و جالبه اینکه که مثل شما انقدر ادعا نداره موفق باشی
    اولا دوست عزیز کسی ادعا نکرد شما اومدی نامناسب صحبت کردب و جواب هم گرفتی.در مورد تامین کننده هم با کمال احترام اشتباه کردین بازم گفتم خواهشا حرف الکی نزنید.موفق باشید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط djmahdi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اولا دوست عزیز کسی ادعا نکرد شما اومدی نامناسب صحبت کردب و جواب هم گرفتی.در مورد تامین کننده هم با کمال احترام اشتباه کردین بازم گفتم خواهشا حرف الکی نزنید.موفق باشید
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پس مشخصه تا حالا معامله نکردید
    نه الکی حرف نزدم. مطمئن هستم که تامین کنندتون همون موسسه هستش .
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    بنده شرکت نیستم بلکه شخص حقیقی و واسطه گری میکنم . در بیشتر زمینه ها فعالیت کردم .
    قیمتهای همان قیمتهای شرکت پ هستش که در اینجا عضو می باشند.
    موفق باشید
    7
    کاربر فعال
    گازوئیل ایران
    تحویل در بندر ماهشهر و بندر امام
    قیمت : 28 دلار زیر قیمت پلت خلیج فارس
    ماهانه 50000 تن
    بستن قرارداد در تهران
    ارسال درخواست به روز از طرف مشتری بدون خطاب قرار دادن شرکت
    قیمت گازوئیل به روش ال سی 23 دلار زیر قیمت پلت خلیج فارس
    oil.petro.trade@gmail.com

تاریخ اعتبار آفر تا 1394/06/21
    3
    hdm
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    D2 IRAN
    sulfur: 0.5%
    FOB fujairah
    price: 446USD/tons
    quantity: 85,000 tons
    offer validity: 13.09.2015
    please call or email your LOi
    atbin-baspar@hotmail.com
    3
    hdm
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    D2 offer
    sulfur:0.5%
    FOB fujirah
    quantity:85,000 tons
    prce:446 USD/tons
    validity: 13.09.2015
    please call me or email your official LOI
    atbin-baspar@hotmail.com
    09123441218
    MOHAMMADI
صفحه 4 از 8 نخست ... 23456 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)