ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من تو تايلند مي بينم كه تو خيلي از غذاها استفاده ميشه و فروش بالايي در فروشگاها داره. قيمت تمام شده بدين فكنم اينجا بشه بازاريابي كرد
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کسی از دوستان هست که بتونه بیشتر راهنمایی کنه؟
    نمدونیم دوستمون موفق شدن صادر کنن یا نه....
    92
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ۸۰ درصد پای مرغ استحصال شده از کشتار روزانه به عنوان محصولی پر مصرف به کشور چین و تایوان صادر می شود و کشور آلمان نیز بزرگترین خریدار روده گوسفندی ایران برای تهیه سوسیس است؛ در صورتی که این محصولات در کشورمان به عنوان ضایعات کشتار دام و طیور تلقی می شود اما طی سالهای اخیر درآمدزایی خوبی برای کشتارگاهها و کشور به همراه داشته است.
    نهایتا ۱۰ تا ۱۵ درصد پای مرغ در بازار داخل مصرف می شود و بقیه ی آن در کشورمان مشتری ندارد، طی چند سال اخیر این محصول پس از فرآوری و بسته بندی از طریق هنگ کنگ وارد بازار چین و تایوان می شود که ارز آوری خوبی برای کشور و درآمد مناسبی برای کشتارگاه ها داشته است.
    * به گفته ی حمید رحیمی نژاد دبیر انجمن صنفی کشتارگاه های صنعتی طیور هر کیلو پای مرغ تقریبا به ارزش یک دلار صادر می شود.
    * پکیج های بسته بندی : 2 ، 5 ، 10 ، 20 کیلو
    * سخترین کارتون هم مجوز گرفتن از دامپزشکی است که بهزاد عزیز شرایطش رو اعلام کرد ( گیر بازار دامپزشکی هم به خاطر درخواست تایوان بوده که خواستار کنترل بیشتری رو صادرات پای مرغ از ایران بودند )
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    شرکتی که توش کار میکردم چندین ساله که کار اصلیش صادرات پای مرغه
    بعد که مرغداری زدم متوجه شدم موقع کشتار کشتارگاه پای مرغ رو برای خودش بر میداره و در واقع براش مجانی تموم میشه
    فرآوریش هم آسونه فقط بوی خیلی بدی داره
    اونطور که من اطلاع دارم کار خیلی پر درآمدیه، خیلی
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    درواقع کسی عملا اینجا کار صادرتشو انجام نداده؟
    همه در حد اطلاعات میدونن؟
    من میخوام کسی که واقعا این کارروی انجام داده بیاد یه کم اطلاعات بده
    کسی نیست؟
    13
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    اساتید عزام

خدمتتون عرض کنم که صادرات پای مرغ کار هر کسی نیست و گروههای کاری بسیار قوی در این کار فعالیت می کنند که سالانه پا را نه از تولید کننده و نه از کشتارگاه بلکه از فراوری ( بله فرآوری نام واحد بسته بندی رسمی گوشت می باشد که شما شناختی به آن ندارید ) به صورت پیش پرداخت با پرداخت های بالای 500 میلیون قراردادی fix deposite پرداخت می کنند و از ب بسم ا... تا ن آخر کاره سختیه .توصیه می کنم اگر سرمایه کافی ندارید وقتتون رو هدر ندهید ، در ضمن اگر هم سرمایه داشته باشید پا مرغ پیدا نمی کنید .
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط همراهان [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اساتید عزام

خدمتتون عرض کنم که صادرات پای مرغ کار هر کسی نیست و گروههای کاری بسیار قوی در این کار فعالیت می کنند که سالانه پا را نه از تولید کننده و نه از کشتارگاه بلکه از فراوری ( بله فرآوری نام واحد بسته بندی رسمی گوشت می باشد که شما شناختی به آن ندارید ) به صورت پیش پرداخت با پرداخت های بالای 500 میلیون قراردادی fix deposite پرداخت می کنند و از ب بسم ا... تا ن آخر کاره سختیه .توصیه می کنم اگر سرمایه کافی ندارید وقتتون رو هدر ندهید ، در ضمن اگر هم سرمایه داشته باشید پا مرغ پیدا نمی کنید .
    من هم صحبت های شما رو تایید میکنم.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت شما دوست عزیز شرکت بار اندازان خلیج با پشتوانه 15 ساله در امر ترخیص کالا در تمامی بنادر جنوب کشور آماده هرگونه همکاری با شما می باشد Jihatkaran@gmail.com 09131374637 معتمدی
    09177711236
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    دقيقن همينطوره الان 2_3تا گروه خيلي قوي دارن تو كشور كار ميكنن تقريبن انحصاري كردن كارشونو و بيشتر فروش هم به چين هستش و بين ماه هاي فروردين تا خرداد هم صادرات ميشه تو بقيه فصل ذخيره سازي ميشه تا به فروردين برسيم
    ميگن توي چين فقط 2_3ماه بيشتر حق واردات نميدن براي پاي مرغ
    بازرگـــــــــانی و کـــــــــــــارگــــــــ ــوی آوا ************************************چیــــــــــــــن*********************************** New Gate To The Future

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خريداره پاي مرغ از چين هستم به صورت فراوري شده با كيفيتهA&B قسمت مناسب. Emale jashin.MD
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع